Şimdi Ara

Ryzen 5 1400 inceleme AGESA 1.0.0.6 geldi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
2
Favori
8.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ryzen 5 1400 inceleme AGESA 1.0.0.6 geldi ayrıca tek çekirdeğin 480 civarı çıkması lazımdı bende 4ghz de 460 tek çekirdek skoru çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.C.B -- 12 Ekim 2017; 22:7:16 >
  • Hocam merhabalar. Hepsiburada "en uzun gece" indiriminde 648 TL'ye almış bulundum bu işlemciyi. Parça parça topladığım için şu anda kullanamıyorum. İşlemciye B350 Tomahawk ev sahipliği yapacak. Bir tek RAM almak kaldı onu da 2x8 3000 Mhz almayı düşünüyorum. İşlemciden memnun musunuz? Ben sadece Core 2 Duo E8500'den kurtulup oyun ve film izlemek için topluyorum sistemi.
  • ProsesMuhendisi kullanıcısına yanıt
    şu ana kadar beni hiç üzmedi diyebilirim.hangi ekran kartı ile kullanacaksınız
  • Şimdilik MSI GT 1030 Aero ITX. Daha sonra yeni ekran kartları çıktığında bakacağım. Eğer bütçem yeter de stoklarda olursa mönitör FreeSync olduğu için RX580 olmaz ise GTX 1060 6GB almayı düşünüyorum.
  • ProsesMuhendisi kullanıcısına yanıt
    Anladim cok rahat 3.8 ghz ler oc eder düşündüğünüz kartlar ile rahat kullanirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu açıklar için bizim gigabyte güncelleme daha vermedi herhalde bios f10 sürümünde
  • Yaptıgım testlerde windows güncellemesi hicbir performans düşüşü yaratmadi bios güncellemesine bakacaz artik

• Echo Sabre E kullanıcısına yanıt
    1400 islemci 1060 3gb ekran kartini her oyunda besleyemiyor. sanirim oyunlarin yükünden. bf1 ultra ayarlarda özellikle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kanaat34 kullanıcısına yanıt
    Hiz asirtma yaptiniz mi ayrica bf1 ultra ayarlarda darboğaz olan ekran kartı olur büyük ihtimal bunun haricinde bellek kitleinizin hiz ve kapasitesi nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.C.B -- 24 Haziran 2019; 7:44:58 >
  • kesinlikle haklısın. bugün testini yaptım. 2133 mhz 8gb tek aprca rwmim var. darbogaza ekstra neden oluyor.16 gb 3000 mhz ram taktim kit olarak sifir darbogaz.sadece ultrada işlemci bayılıyor.oda server 64 kisilik olursa. bu 1060 3gb vram e sahip olduğu için yuksek kaplamalarda vram yetersizliginden rame bindirme yapıyor takilma oluyor. 1.5 yillik testimin sonuna geldim bugun ki testlerle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanaat34

kesinlikle haklısın. bugün testini yaptım. 2133 mhz 8gb tek aprca rwmim var. darbogaza ekstra neden oluyor.16 gb 3000 mhz ram taktim kit olarak sifir darbogaz.sadece ultrada işlemci bayılıyor.oda server 64 kisilik olursa. bu 1060 3gb vram e sahip olduğu için yuksek kaplamalarda vram yetersizliginden rame bindirme yapıyor takilma oluyor. 1.5 yillik testimin sonuna geldim bugun ki testlerle
    64 kişilik servarda cpu limitte çalıştığı için normal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.C.B kullanıcısına yanıt

Hala bu işlemciyi kullanıyor musunuz hocam?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.