Şimdi Ara

Ryanair'den anlayan bakabilir mi? Acil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar paristen madride bilet alırken ödeme onaylanmadı hatası aldım ben de bir daha denedim yine aynı hatayı verdi. Şimdi baktım iki kez bilet ücreti alınmış ama bilet onayı olmadığı için bilette almamış oldum. Bu durumu adamlara anlatmam lazım umarım paramı geri alabilirim?Erasmus öğrencisiyim, 1 euornun hesabını yaparken 2x40 euro ödedik. İletişim adresi falan var mı nasıl bir yol izleyeyim daha önce ryanair ile uçan bu tarz bişey başına gelen var mı?

• Hocam facebook interrail grubuna yazarsanız yardım alabilirsiniz.İyi geceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • interrail türkiye grubu di mi hocam?https://www.facebook.com/groups/interrail.turkiye/?fref=ts
  • Hocam geç oldu kusura bakmayın.Evet o grup.Yazarsanız geri dönüş yaparlar.Umarım geç olmamıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde Erasmus yaptığına bağlı
  • sitesindeki iletişim numaralarından veya bize ulaşın kısmından ilgili adımlar ile soru sorabilirsin kartının ilk ve son haneleri ile derdini anlat. sorun olmaz büyük ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lethalforce

Nerde Erasmus yaptığına bağlı

nasıl hocam? anlamadım. ispanyada yapıyorum erasmusu bu arada. yok mu bilen ya adamlara mail attım kaç tane cevap yok. call center'ın ücretsiz olması gerekirken kazıkçı firme dakikası 2 pound olan hat üzerinden aratıyor bir bilet parası da oraya veririm ararsam kararsız kaldım o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dicey_celo

sitesindeki iletişim numaralarından veya bize ulaşın kısmından ilgili adımlar ile soru sorabilirsin kartının ilk ve son haneleri ile derdini anlat. sorun olmaz büyük ihtimalle.

hocam onu yapıcam da sırf o yüzden skype'a kontör yükledim arayamadım. zaten dakikası 2 pound şaka gibi. yarın ne pahasına olursa olsun aricam sonuçta 80 euro da az para değil. Birde bileti daha satın alamadım bu durumda fiyatı artarsa yandım.

bir haftadır ucuz nasıl gezerim diye sabahlara kadar araştırma yapıp tam en son dönüş biletini alırken bunların olması da gerçekten çok moralimi bozdu.
  • mesajı şimdi gördüm malesef. inş. sorunun çözülmüştür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.