Şimdi Ara

rx480 vardı çöpmu oldu kart ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 800 lira felandı geçen sene çıktıgı zamanlarda f-p kralı denıyordu ekran kartı alıcagım sımdı baktım fıyatlarına 1200 felan olmuş farklı bır modelemı yoneleyım hiç adı duyulmuyor snaırm artık

• Çöp oldu 1080 ti alabilirsin hemde sudan ucuz

Çöp olması için 480 ve o civarda bir kartın 1080p de çalıştıramadığı oyun olması lazım,1080p kartı o,ama sen gidip 4k'ya takarsan tabi çöp olabilir aynı şekilde nvidia 1060 filanda alsan gene aynısı olur.
  • 800 tl civarı olanlar referans karttı,1200 tl civarı olanlar özel soğutuculu olan modeller.Niye çöp olsun taş gibi kart
  • Bu kart ilk çıktığında şişme fiyatla 1150 liraya satıldı. Sonra biraz düştü derken dolar çıktı 1250 lirayı gördü(rakamlar yaklaşıktır). En son 1060 tl civarına alınabiliyor hb, vatan ve amazon'dan.

1080p için günümüzde en kral kartlardan birisidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkedeki vergilere göre kıyaslarsan alınabilecek ürün.1080Ti alıcaksanda psu-işlemci-de düşünmen gerekecek
  • he he çöp oldu kardeş sen o kartın bana sat 650tl ye çöp kartı ne yapacaksın sen daha iyisini alırsın.
  • Ben saphire nitro+ rx470 kullaniyorum ultrada 1080p de her oyunu sorunsuz oynuyorum . Uzun zamanda kullanicam. Rx 480 cok daha iyi . Markalarin stratejilerine akil sir ermez. 😏

• Şuan Amazon.com'da RX480 için güzel indirim var bir bak.
  • Neden çöp olacak ? daha yeni aldım 1000 tl ye 8gb lık sapphire nitro 480 ve de 2k monitörde 75 hz freesycn ile her oyunu high-ultra ayarlara yakın oynamaktayım ;)
  • Ne çöpü kardeşim , istediğin her oyunu ultra detaylarda oynayabileceğin bir kart için fazla kötü senaryo yazmışın.
  • $ bu kadar yuksek yada Lira bu kadar degersiz degilken iyi kartti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.