Şimdi Ara

Rx 480 Türkiye fiyatı belli oldu(sinerji ve vatan pc) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
1
Favori
7.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav he he. O videoları ısıtıp ısıtıp koymayın önümüze arkadaş milletin aklıyla dalga geçmeyin. Sen de fırsattan isitfade ne idüğü belirsiz videolarla fanlık yapmaya başlamışsın.

Diğer firmalarda koysunlar kartlarını Amazon'dan alıp almayacağımıza karar veririz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 27 Haziran 2016; 16:48:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaynak koymadıım pardon. Sizin gibiler Google kullanmasını bilmiyordu. FX 480 = Epic Fail ... Sizin anlayabileceğiniz bir dil var mı bilmem ama 480X = Tam bir başarısızlık...Bu testler yeni geldi.Ayak takıımıyla münakaşa etmeye girmiyoruz bu foruma.Defolup gidemediniz bir şuradan fanatik herifler.

http://wccftech.com/amd-rx-480-gaming-benchmarks-leaked/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 27 Haziran 2016; 16:49:46 >
  • haahahahahahahahahahahahahahaha nerde o 800 cüler 1000ciler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 27 Haziran 2016; 16:50:04 >
  • Abe gedip 970 mi alacaz yine. Yada kıyalım la paraya gidip 1070 alalım. Ha suçlu amd mi hayır suçlu bizimkiler
  • O videoları 3-4 gün önce forum da sabah akşam tartıştık zaten neyin kaynağından bahsediyorsun sen, fırsatını gördün bu konuda hemen kötüleyeyim derdindesin imzanda ki 970'lerden belli senin bu karta b.k atman, o videolarda ki kart 480 olup olmadıklarına daie tek bir emare yok. İşine geliypr ya sende yaygara kopar hemen.

Fanatik troller toplanmış hemen Amazon'dan alır geçeriz, yeni ekran kartı alacaklar az kaldı 2-3 gün daha bekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 27 Haziran 2016; 19:36:51 >
  • Yaygara kopardığım yok. Siz çok yanlış gelmişsiniz.4 gün önce fanatikler ne tartıştı bilmiyorum ve ilgilenmiyorum.Umarım ki siz haklıı çıkarsınız da testler uydurma çıkar.Ama hiç sanmıyorum.Hiçbirşeyi kötülediğim yok.Medeni bir şekilde konuşulmuyor sizin gibiler yüzünden illaki deli edersiniz insanı. Üstelik 1 gr da olsa insan psikolojisinden,yani duygusal zekadan anlayabilen biri olsanız insanların bunca tepkisinin fiyata olduğunu anlarsınız.200 dolar 4GB,240 dolar 8gb diye çıkartılan kart 400 dolara satılıyor.Şoktasınız herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 27 Haziran 2016; 16:57:26 >
  • Yahu 199$ diye cikmamis miydi bu kart ?
    6 ile mi carpiyoruz TR fiyati icin, bu mudur ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 970'in altında kalacakmış da 490 anca 970'i yakalarmış da. Bırak böyle ezik insanları, cevap vermeye bile değmez. 2 gün sonra testler çıkıyor zaten. Sonra da bu fiyatlar fırsatçılık mı doğru mu ortaya çıkar var Amazon'a yöneliriz olmazsa.
  • Rezil olma daha fazla bence, ana konuda trollerden fanatiklerdsn muhabbet edemiyorduk zaten, buralara da kapağı attınız.

Edit: Sinerji kendini affettirmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 28 Haziran 2016; 17:58:57 >
  • Ay çok rezil oldum ne yapsam da adımı temizlesem acaba... Gözümün önünden kaybolun lütfen.Gidin foruma doluşan liselilerle takılın.Metecan forumda yokken seni bırakıyor yerine herhalde. Biri de çıkmış asla Sapphire almam diyor. Seçilerek mi geliyorsunuz foruma anlamıyorum ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 27 Haziran 2016; 17:02:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydagli42

Bedaya versen sapphire almam.

Alma dostum.Hatta senin AMD alman bile yanlış.

• Bu fiyata veriyorlarsa kartla ilgili biedigimiz seyler vardir belki 29 unda gorecez perfini acaba bu fiyatlik neyi var

• Hala 970 diyenler var vay be 3.5 değil 2 GB olsa yine 970 diyeceklermiş
  • hundredeyes H kullanıcısına yanıt
    O 970'e kurban olun siz.
  • AC Kiriklar kullanıcısına yanıt
    Kim oldugu belirsiz birinin youtube'a koyduğu videodan gidiyosunuz eğer öyleyse açsaydı gpu-z yi gösterseydi masaüstünde videoda ama neyseki 2 gün kaldı da ortaya çıkacak performansı
  • Konu kapanır yakında malum firma şikayet eder vs. yönetime neyse o zaman kadar ayıptır, şerefsizliktir bu ne biçim fiyat yahu.

449 dolara mı getirmişler malum ürünü trye birde + Kdv diyorlar lan bir s..tirip gidin diyorum utanmadan indirimde yapmış gibi gösterip satışa eklemişler.

Yok mu böyle firmaları denetleyen bir sistem yoktur kesinde yine sorayım dedim. Vatan acaba kaça satışı koyar acaba bu kartı oda az daha bindirir gibi sonuçta lider bindirmeci firmamız geri kalmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

200 dolarlıık kartı 450 dolardan 360 dolara indirdik diye satıyorlar demek.Bir de + kdv var.Komedi gibi...Nerdeyse 2 kat fark var.Ayrıca testleri de çıkmaya başladı.Üstelik kartın performansı da beklenilen seviyeden çok aşağıda...970'den iyi gösteren inceleme de vardı.980'den iyi olduğunu gösteren inceleme de.Witcher 3'te ekstra ışık ayarları, kapalı,hairworks kapalı,gölgeler,çimen ve su high ve kalan ultra 1080p 55-70 fps arası vermiş.970 ile herşey son ayarda hairworks 2X AA açık 50-70 fps civarı alınıyor.Hairworks kapalı 60 fps veren kart 970'i bile geçemeyecek anlaşılan.Hairworks otomatik 15-20 fps farkettiriyor zaten.490'ı 970,490X'i 980 ayarında yaparlar.

gta v te 1920x1080 very high - high karışık 2xmsaa ile 50-60 arası. benchmarkta şehir içinde 30fps lere kadar düşmüş. bana inandırıcı gelmedi bu videolar.

inandırıcı gelmeyi geçtim buna inanan adamın donanım cahili olduğunu düşünürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rorschach_ -- 27 Haziran 2016; 17:22:06 >

• Ya arkadaş adam bildiğin fanatik trol birde artılamışlar bunu arkadaş ne cins çeşit insanlar var ya.

• rorschach_ kullanıcısına yanıt
    GTA5 testinin hiçbir anlamı yok zaten hocam.Kıstas olarak kabul edemeyiz bence.Gitmiş Advanced graphic açmışlar saçma sapan şekilde. Texture kalitesini düşürmüşler vs...Witcher 3 performans testi çok canımı sıktı.Umarım sahte testlerdir. Ayrıca üslubunuz için teşekkürler.İki kelam etmek zorlaşıyor bu forumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 27 Haziran 2016; 17:23:23 >
  • İki kelam etmek sizi gibi troller yüzünden zorlaşıyor 100 sayfaya yakın ana konudan çıkmayan 3-5 trol yüzünden ne doğru düzgün tartışabildik ne de sağlıklı bilgi paylaşımı yapabildik, bu konuda da demirbaş trolümüz sen oldun. Ha buyur bir test buldum kesin doğru.

Küsüratlı vereyim ki salladığım anlaşılmasın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.