Şimdi Ara

Rx 480 Türkiye fiyatı belli oldu(sinerji ve vatan pc) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
1
Favori
7.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o kart 900tl olmadan almak saçma ilk alıp hava atmak istiyorsanız yanılıyorsunuz sakın almayın rezil olursunuz kart ucuz diye gelecekti bilgisayarcılara fln sorun fiyat alın en iyisi bu galiba...
  • Nuada0306 N kullanıcısına yanıt
    Bikere geri satıştan kaldırıldı ufak bi stok alıp bunu fahiş fiyata satmak istemiş olabilirler ama işe yaramadı stok çoğalınca ve ben buraya gelince neden rahatsız olduğumu yazarım kesin fiyat bu gibi başlık açıyorsan bende şikayetimi söylerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kebabs -- 27 Haziran 2016; 19:37:55 >
  • beyler 850 tl param var rx 480 4gb yada rx 470 4gb/8gb alabilirmiyim ? biliyorum 2 gün kaldı ama çok merak ediyorum :D
  • Bayılıyorum bu ülkeye her gün yeni bir heyecan yeni bir tutku hırs bu aşk bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siteden kaldırmışlar, kaçıranlar için kdv dahil tl fiyatını yazabilir misiniz?
  • Üstteki arkadaşların dediği gibi sinerjideki elemanlar etiket satıyor daha.Hele bir yaygınlaşsın şu model o zaman oturur fiyatlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

200 dolarlıık kartı 450 dolardan 360 dolara indirdik diye satıyorlar demek.Bir de + kdv var.Komedi gibi...Nerdeyse 2 kat fark var.Ayrıca testleri de çıkmaya başladı.Üstelik kartın performansı da beklenilen seviyeden çok aşağıda...970'den iyi gösteren inceleme de vardı.980'den iyi olduğunu gösteren inceleme de.Witcher 3'te ekstra ışık ayarları, kapalı,hairworks kapalı,gölgeler,çimen ve su high ve kalan ultra 1080p 55-70 fps arası vermiş.970 ile herşey son ayarda hairworks 2X AA açık 50-70 fps civarı alınıyor.Hairworks kapalı 60 fps veren kart 970'i bile geçemeyecek anlaşılan.Hairworks otomatik 15-20 fps farkettiriyor zaten.490'ı 970,490X'i 980 ayarında yaparlar.

Yazık. 5000 küsür mesajı olan adamın buna inanması forumun ne kadar düştüğünü gösterdi. Ayrıca dibine kadar NVIDIA teknolojileriyle donatılan oyunla mı adam performans testi yapmış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayjan -- 27 Haziran 2016; 21:11:53 >
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    1241 tl den çıkmıştı
  • berkayjan kullanıcısına yanıt
    Nvidia teknolojisi dediğiniz HBAO ve Hairworks vs...Zaten onlar da kapalı...Ayrıca absürt konuşmak yerine o testler sahtedir ya da sahte olduğu ispatlandı gibisinden "normal insanlar gibi" konuşulursa daha verimli bir forum olur burası.Ama bişey denmeye gelmiyor hemen saldırı moduna geçiyor millet.Neye saldrıyorsun?Neyi savunuyorsun?O kadar garip insanlar var ki anlamak mümkün değil. Şu anki tek test bu.Aksi ispatlanana kadar geçerli olan da bu.GTX1080 için de 980ti'dan %50 hızlı deniyordu.Aksi ispatlandı.Umarıım bunun da aksi ispatlanır.
  • Nuada0306 N kullanıcısına yanıt
    ooh maşallah, benim hayaller de suya gitti
  • AC Kiriklar kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle her teste itibar etmek pek doğru olmaz bir kaç gün önce de şu testler dolaşıyordu hızı düşürüp test etmişler

Rx 480 Türkiye fiyatı belli oldu(sinerji ve vatan pc)

Bu arada bu fiyatta neyin kafasını yaşıyorlar olaki ellerinde stok vardı ve o kartları bu fiyattan sattılar alan olduysa geçirmişler olsun

• Elinde kartı olan yaz sonunu beklesin dostlar. 2-3 aya özel soğutmalı kartlar ana konuda bahsedilen fiyatlarda alınabilecektir. Tabii dolarda başka bir sıçrayış olmazsa. Açıkçası BF1 dışında beklediğim oyun yok. Eylül-ekim ayı gibi kart almayı düşünüyorum. Benim gibi düşünen arkadaşların beklemesi ( tabi elinde kart varsa) en doğrusu olur.
  • Bir nvidia fan boyu daha bu konuyla açığa çıkmış. Sadece başlığa inanan bir keriz bu test üzerinden karta epic fail diyebiliyor. Bir de milleti kovuyor. Belki de Uploader Alex kendisidir.
    Diğer olayda kartların yüksek fiyattan çıkmasını isteyen ve buna sevinen diğer fanboylar var. Onlara göre bu kazık değil olması gereken fiyat. Yoksa ellerindeki eski seri kartlar değer kaybedecek

• Master_Evil kullanıcısına yanıt
    1271,50 TL

• Arkadaşlar teknik olarak bilgim yok ama bu ekran kartlarının iyiliğini kötülüğünü nasıl biliyorsunuz neye göre ölçebiliriz ?
  • Amazon akar

• quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

200 dolarlıık kartı 450 dolardan 360 dolara indirdik diye satıyorlar demek.Bir de + kdv var.Komedi gibi...Nerdeyse 2 kat fark var.Ayrıca testleri de çıkmaya başladı.Üstelik kartın performansı da beklenilen seviyeden çok aşağıda...970'den iyi gösteren inceleme de vardı.980'den iyi olduğunu gösteren inceleme de.Witcher 3'te ekstra ışık ayarları, kapalı,hairworks kapalı,gölgeler,çimen ve su high ve kalan ultra 1080p 55-70 fps arası vermiş.970 ile herşey son ayarda hairworks 2X AA açık 50-70 fps civarı alınıyor.Hairworks kapalı 60 fps veren kart 970'i bile geçemeyecek anlaşılan.Hairworks otomatik 15-20 fps farkettiriyor zaten.490'ı 970,490X'i 980 ayarında yaparlar.

Arkadaşında dediği gibi 5000mesajınız var ama boş. Böyle bir videoya inanıyorsunuz. Bu nasıl bir nvidia sevdasıdır? Rx 490x çıktımı o zaman görün performans siz. Bide gtx 980 ayarında yapar demişsiniz emin olun bu kart oc ve yeni driverle (driver konusunda amdden çok nvidia sayesinde olacak yeni drivererle düşürecekler gtx 900lerin performans ını) gtx 980ini çok rahat geçer. Rx 490x çıktığında 4k devri başlayacak. O kadar övdüler pascalı 4k devri başlayacak diye. Önce bir 2k 144hz monitörlerin hakkını versin lerde öyle başlasın 4k.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 27 Haziran 2016; 23:07:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonanımcıBaba

beyler 850 tl param var rx 480 4gb yada rx 470 4gb/8gb alabilirmiyim ? biliyorum 2 gün kaldı ama çok merak ediyorum :D

Alabilirsin amazon boşunamı duruyor ?

• Sendeki ve senin gibilerdeki beyin yapısını anlamıyorum. Senin benim 5000 mesajımı eleştirebilmen için 40 fırın ekmek yemen lazım.Senin mesaj sayının 5 katı kadar problem çözmüşlüğüm var.Eğer testler doğru çıkarsa görürüm ben sizin artistliğinizi.Bazı ileri zekalılar da beni fan boy ilan etmiş.Bu kadar sığ bir bakıış açısı olamaz.Nvidia 10x0'i eleştirince de Amd fanı oluyorum herhalde. Böyle saçmalamaya devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 27 Haziran 2016; 23:02:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydagli42

Bedaya versen sapphire almam.

Almayın almayınki biz aynı ürünü süslü modellere göre daha uyguna daha ucuza kullanalım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.