Şimdi Ara

Rx 480 Türkiye fiyatı belli oldu(sinerji ve vatan pc) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
1
Favori
7.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkayjan

quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

200 dolarlıık kartı 450 dolardan 360 dolara indirdik diye satıyorlar demek.Bir de + kdv var.Komedi gibi...Nerdeyse 2 kat fark var.Ayrıca testleri de çıkmaya başladı.Üstelik kartın performansı da beklenilen seviyeden çok aşağıda...970'den iyi gösteren inceleme de vardı.980'den iyi olduğunu gösteren inceleme de.Witcher 3'te ekstra ışık ayarları, kapalı,hairworks kapalı,gölgeler,çimen ve su high ve kalan ultra 1080p 55-70 fps arası vermiş.970 ile herşey son ayarda hairworks 2X AA açık 50-70 fps civarı alınıyor.Hairworks kapalı 60 fps veren kart 970'i bile geçemeyecek anlaşılan.Hairworks otomatik 15-20 fps farkettiriyor zaten.490'ı 970,490X'i 980 ayarında yaparlar.

Yazık. 5000 küsür mesajı olan adamın buna inanması forumun ne kadar düştüğünü gösterdi. Ayrıca dibine kadar NVIDIA teknolojileriyle donatılan oyunla mı adam performans testi yapmış?

"RX 480 epic fail" yazıp sonradan kıvırtmalar başlamış zate ana konuda Arkham Knight testi paylaştım 1080p' de Gtx 980'den daha iyi sonuç vermiş. 200 dolarlık kart bunlara daha neler yapacak merak içerisindeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 27 Haziran 2016; 23:11:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AC Kiriklar

Sendeki ve senin gibilerdeki beyin yapısını anlamıyorum. Senin benim 5000 mesajımı eleştirebilmen için 40 fırın ekmek yemen lazım.Senin mesaj sayının 5 katı kadar problem çözmüşlüğüm var.Eğer testler doğru çıkarsa görürüm ben sizin artistliğinizi.Bazı ileri zekalılar da beni fan boy ilan etmiş.Bu kadar sığ bir bakıış açısı olamaz.Nvidia 10x0'i eleştirince de Amd fanı oluyorum herhalde. Böyle saçmalamaya devam edin.

Gtx 1000 ni neden eleştiriyorsunuz ? Fahiş fiyata aldığınız gtx 980tiden daha iyi performans verdiği içinmi? Gtx 1000 serisi tam olarak çıksında bir bakarsınız o kart rx 480den daha az performans verir nvidianın driver sahtekarlıklarıyla. O 3.5gblık cızırtılı kartı savunmanız bile fanboy olduğunuzu belli ediyor

Erdi Özüağın rx 480videosunada atarsınız bu iddalı yorumlarınızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 27 Haziran 2016; 23:22:29 >

• Sapphire 1 numaradır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonanımcıBaba

beyler 850 tl param var rx 480 4gb yada rx 470 4gb/8gb alabilirmiyim ? biliyorum 2 gün kaldı ama çok merak ediyorum :D

Yurtiçi sitelerden alamazsın imkansız. 1100 TL civarı olur bence.
  • R9 290X/GTX 970 Candır.. kullanmaya devam :)
  • hundredeyes H kullanıcısına yanıt
    Bir tık iyisini almayı hayal ediyor olman 970 gibi bir kartı karalama hakkı vermez sana. bizde merakla bekliyoruz rx 480 i ama şu 900 serisini karalama trollüğü can sıkıcı oldu. Bu gün bu fiyata alınmaz doğrudur ama gtx 970/980 kötü kart diyen hiç bişeyden anlamıyordur.

Not : Asus strix 970 var. gtx 1070 yada makul fiyatlı ve performanslı olursa rx 480 alacağım

• İstanbul'da yaşayanlar köprüye diğerleri de nerede 7-8 katlı bina bulursa gitsin hep beraber atlayalım gidelim arkadaş... Bu ülke de iyice yaşanmaz oldu artık..

Adamlar 1 birim para kazanıyor, 1 birim ödeme yapıyor biz 1 birim kazanıp 3 birim ödüyoruz, artık folofoş olduk..

Saat, beyaz eşya, ufak aletler, telefon, araba, motor, aksesuarları, aklınıza ne gelirse artık battık bittik...

Bir ekran kartı alıcaz istenen paraya bak..

3000 lira gtx 1080 fiyat çekmişler.. Millet 600 dolara veriyor, burada ise .... neyse ban yemeyelim durduk yere..
  • 1 dakikalık saygı duruşunu Amd tarafında da görücez galiba.

• Birileri 480in bu fiyatına çok sevinmiş. Nvidiadan hisseleri var sanırım bu arkadaşların. Ayrıca sinerji ilk getiren olduğunu düşünüp fiyata vermiş kazığı vermiş kazığı. kdv ile birlikte 279u geçmeeeez.
  • videolar sahte arkadaşlar halen bazı büyük sitelerde gameplay videosu diye kullanılıyor inanılır gibi değil.
  • Ülkenin bittiğini gösteren en büyük ikinci kanıt. Fiyatlar en tuzlusundan gelmiş ülkeme.

• AC Kiriklar kullanıcısına yanıt
    Sen kendi mesajına dikkat edip bir bakıyor musun? Aslı belli olmayan test üzerinden karta direk epic fail diyebiliyorsun. Rx480 konusunda 29u ile birlikte resmi testleri bekleyin diyoruz. Testlerden sonra bekleneni veremezse kartı ben de eleştiririm. Ama sen gelip milleti fanboy olarak suçlaman hayal perest görmen ama yazdığın diğer yorumlarda eleştirdiklerinden daha kötüsünü yapmak nasıl bir tezat oluyor? Ben gtx konusunda bir kaç yorum yapmışındır performans gelişimi ve bazı detaylar üzerine ama kartlara bunun dışı kötüleme vb yapmadım belki fiyat olarak f/p alakası olmayan kartlar ama olsun. Bunun dışında konuya bir daha girmedim çünkü bütçeme uygun olmadığından ilgi alanımda değildi. Bütçem dahilinde rx480 yöneldim. Zaten teknik detaylardan akıl yürüterek belli bir performans bekliyorsun ve amd tarafındanda aynı yönde bilgiler gelirken bazıları kartı ya göklere çıkarıyor ya da itin bir yerine sokuyor. Sende ne yazık ki ikinci kitleye girip buna rağmen göklere çıkaranlara laf söylemekten geri kalmadın. Tepkim buna oldu.
    Fırın ekmek konusunda edindiğim tecrübelere dayanarak yardım etmeye çalışıyorum. Bilmediğim konuda yorum yapmaktan çekiniyorum belki bu yüzden post kasan biri değilim, Bunun dışında kimseyle sorunum yok ama aka siyah diyen birine de tepkisiz kalamam. Amacım kalp kırmak değil fakat anlık tepki patlamaları olabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Biz kac aydir ne bekledik ne cikti Şaka gibi .

Biz ne alicaz simdi ?

• Arkadaşlar tmm şuanki testler doğru olmayabilir ama sonuç olarak ortada bir test var ve bu test yapılan oyunlardan en iyi grafikleri olan oyun the Witcher 3 olduğu için bir çok kişi bu oyunda alınan performansı merak edip hep onun üzerinden karşılaştırma yapılıyor.Ben daha önce TR fiyatının eğer dedikleri gibi r9 390 ve 390x kadar güçlü deniyorsa fiyatı ya 390x ile aynı olur veya fazla olur demiştim ama kimse bana inanmamıştı tabi zamanla fiyatlar oturur ama son fiyat 1100tl olacağını düşünüyorum. Şimdi yapılan testte Witcher 3 oyununu kaliteli yapan tüm ışık efeklerini kapayıp full ultra detay bile yapmadan 50-70 arası fps alan bir kart gtx 970 karşısında pes bayrağını dikmiş kadar olur. Ben kart kötü demiyorum yine iyi kart ama sonuçlara bakacak olursak durumun iyi olmadığı ortada umarım bu testler doğru olmaz ve söylendiği gibi bir performans gösterir yoksa bu senenin yine kralı gtx 970 olur ve Nvidia gtx 1060 ti çıkartıp amd'yi ezer geçer.

• Yayın yasağı yok mu yahu gerçek olsa nasıl yayınlasınlar 480 kart videosunu

• TR fiyati en az 999 lira olur diyince bana çıkışınlar nerede acaba? Bu kart Türkiye'de 1000 liradan aşağı çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder.t -- 28 Haziran 2016; 4:00:38 >
  • Amazon varken artık bu sitelerden alan kalmadı zaten , çakallık diz boyu

• hundredeyes H kullanıcısına yanıt
    alınca haber ett kasıla kasıla güleyim neyin kafasını yaşıyorsun ne 970 i 1300 TL bağlanırmı o karta artık
  • 200dolarlik fiyat performans canavari burda kotu ellerde rx480 cep yakior fiyat performans arayanlar 3-5 kurus ucuza urun arayanlara gol olmus
    Amdnin politikasini tr fiyatlari baltaliyor anlamsiz fiyatlara cikiyor kartlari..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 28 Haziran 2016; 7:11:59 >
  • rx 480 beklenen performansı veremez ise fanoboylar ne yapacaklar çok merak ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.