Şimdi Ara

!!!!!!!!!! RUSYA'DAKİ IRKÇILIK !!!!!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rusya'daki ırkçılığın ne boyutlara geldiğini görün. Videoyu sonuna kadar izleyin. Dehşete kapılacaksınız.

http://www.youtube.com/watch?v=dDrDDTOXwZI

• Kırgız türklerine yapıyorlar galiba
  • Bence amaçlarının sadece öylesine birkaç kişinin ırkçılık yapıp adam dövmesi değil bunlara yukardan görev verenler vardır muhakkak bu sayede halkı rahatsız ederek başka yerlere göçlerini sağlamak olabilir, benim düşüncem...
  • bu avrupalının hepsi türke düşman
  • Bu olayın aynısını kürtlere yapsak acaba ne olur ? Düşünmek bile istemiyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: honnery

Bu olayın aynısını kürtlere yapsak acaba ne olur ? Düşünmek bile istemiyorum..

türk milleti bu...kendisini sırtından vuranı bile incitmez.

ama kürtler de sınırı zorlamıyor değel.

ben rusyadaki türk kardeşlerimize üzüldüm.nassı pusuya yatıp 3-5 kişi bi kişiye dalıyor

haa bi de rusya dedim,hele bi de türkistan sınırları içindeyse bu olanlar o rusların annelerini....
  • quote:

Orjinalden alıntı: djan

Kırgız türklerine yapıyorlar galiba

sarışın değilseniz, bir rusa benzemiyorsanız her an sizin başınıza da gelebilir. Rusya'daki arkadaşlar söylüyor. Irkçılık felaket boyutlardaymış. Üzerinizde pasaport veya çalışma izni kartı vs ne bulurlarsa da yakıyorlar. Bu arada rus dazlakların tipik özelliği, kafaya ve yüze vururlarmış.
  • Bizde Türkiyede bu barbarlara insan muamelesi edelim....
  • Bunlar insan mı ya Allah aşkına söyleyin.
    Yurtdışında ki vatandaşlarımıza sahip çıkalım ya. Türk olduklarını belli etmesinler hiç olmazsa bunun vatan hainliği ile alakası yok durum böyle gerektiriyor.. Hiç olmadı gelsinler Türkiyemize insan gibi yaşayalım. Hepimize yeter Türkiye.

Vallahi Türkiyeden beteri varmıdır diye düşünüyoruz. Türkiye'de ırkçılık varmı diye düşünürken insanlarımız bunu düşünürken bile Türkiye'nin günahını almakta. Görüyoruz diğer ülkeleri ırkçılığın kralları yapılıyor.

Yazıktır ya ağladım insanları bu halde görünce. Kıyamet kopsun artık
  • Yazık günah ya adamlara bakar mısın kimseye zararı yok yoldan geçiyor tekme yumruklarla saldırıyorlar Dar kafalı insan olmayan varlıklar.Orada ki bi insana türk,amerikan,alman,zenci her ne olursa olsun kallesce saldıraraktan ellerine ne gecıyor? Azını burnunu kırdın ne oldu ? memleketı mı kurtardın.Adam metroda adam gıbı oturuyor 5-6 kısı toplanıp savunmasız bı ınsana saldırmak nedir. Küfürü bile haketmiyorlar ne söylesem boş.Sadece YAZIK
  • kılıplarına tükürüyüm
  • bunlar insanmı??? Bir adama 10 kişi dalıyorlar hemde sırf suçu yabancı olması...Aslında aynı şeyi onlara yapmak çok isterdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.