Yüzbaşı
11 Ağustos 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Şirkette merkezi windows güncellemesi oldu. Herkesin MSN'i bu hatayı vermeye başladı.

Registry temizliği, firewall, 2011 live messenger'i internetten güncelleme, saat düzeltmesi vs forumda yazılı herşey denendi. Düzelmedi.

Yardımlarınızı bekliyorum
SONY VEGAS 10 için eğitim dökümanı veya video vs tavsiye edecek olan var mı? Nerelerden bulabilirim?
Arkadaşlar, önce forumu inceleyim diye biraz araştırdım ama o kadar çok yazı ve bilgi kirliliği var ki, en sonunda başlık açayım dedim.

Sorum aslında gayet basit. Sınırsız internette, mesela TTnet de özetle şöyle bir ibare ver. Hızınız ne olursa olsun hakkaniyet için 15 gb da sonra hızınız 512 kb ye düşürülür. Takip eden ay tekrar eski hızına gelir diyor.

yazının orjinali şu:

*NET Paket'lerde abone, ADSL hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktası olan 15 GB'yi aştığında ADSL kullanım hızı 512 Kbps olacak şekilde düşürülecektir. Takip eden aya girildiğinde, abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde 15 GB kotanın aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Uydunette de böyle bir şey var mı? Web sitelerinde böyle bir ibare yok. Sorum bu konuyu gerçekten bilenlere ve Sınırsız uydunet kullananlara.

Teşekkürler.
Arkadaslar, ekran kartimizin ramlerinin ddr3 mu yoksa GDDR5 mi olup olmadigini anlayabilecegimiz bir program var mi?
Arkadaşlar bende Asusun G51JX modeli var. Sistemi daha önce oluşturmuş olduğum 6 tane backup DVDsi ile tekrar kurmak istedim. Ama yükleme işlemi 5. DVDye gelince durdu. 5. DVDyi görmüyor. Lütfen disc no 5 takınız da kalıyor. Mecburen bilgisayarı kapattım. Açtığımda bios ekranından sonra siyah bir ekran geliyor.

size sorularim, 5. recovery DVDsini nasıl bulabilirim, eğer bulamazsam ne yapmayı tavsiye edersiniz. Garanti kapsamına girer mi? Disaridan Windows 7 64 bit cdsi ile kurup laptopun altindaki windows seri numarasini kullanabilir miyim?

Teşekkürler

Not: Elimde win 7 64 bit için driver cdsi var. Başka birşey yok.
ASUS G51JX-FHD-SZ152X

Processor: Intel Core i7 1.6Ghz - TURBO 2.8Ghz 6MB CACHE i7-720QM Processor
RAM: 8GB DDR3 (1066Mhz) system memory
Hard Drive: 500GB (1x500GB) 7200RPM HDD
BLU-RAY Super Multi 8X DVD±R/RW with Double Layer Support
Screen Size: 15.6-inch LED FULL HD (1920x1080)
Graphics Card: NVIDIA GTS 360M 1GB GDDR5 Dedicated Graphics
Networking: 802.11a/b/g/n WLAN, 10/100/1000 Ethernet LAN, Bluetooth
Operating System: Windows® 7 Professional 64bit
Special Feature: Inbuilt WebCam, HD Audio stereo speakers
Condition: Brand new in box with Bag + Mouse, 6 Cell Battery
Weight: 3.3KG
(Ayrintili bilgi :http://www.logicalblueone.com.au/store/277-g51jx-fhd-sz152x.html )

Arkadaslar, Su an Avustralya'dayim. ASUS, global warranty'si ile ilgimi cekiyor. Yukaridaki makineyi almayi dusunuyorum. Anladigim kadariyla Turkiye'de bu makine henuz yok. Fiyati Turk parasiyla 2.800 lira. Ben 3ds max ve video editing programlarina uygun yani GPU destegi olan bir makinam olsun istiyorum. Bu durumda performansi hic de fena sayilmayan CUDA destegi de olan GTS 360m'nin uygun bir secim olacagini dusunuyorum. Ramine ve islemcisine zaten diyecek laf yok. Siz ne dusunuyorsunuz?
Koskoca Donanimhaber.com bu haberi nasıl atlar???

Nvidia, Geforce 8800m'yi resmi sitesinden duyurdu. 8800m gtx ve 8800m gts olarak iki modeli var. Dizüstülerde artık en son oyunları sorunsuz birşekilde oynayabileckesiniz vs diyor web sayfasında. Ayrıntılı bilgi için

http://www.nvidia.com/object/geforce_8800m.html
Merhaba arkadaşlar.

HP DV9000 serisi bi laptopum var. 512 mb Geforce Go 7600 ekran kartı var. Ben bunu 8700m gt ile upgrade yapmak istiyorum. Bu mümkün müdür? Mümkünse tahmini olarak kaça patlar?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar Vista altında birçok oyun çalışmıyor! En başta da NFS Carbon. Oyun açılır açılmaz direkt göçüyor. Bazı oyunlar hiç kurulmuyor. Bazılarının da grafikleri bozuk (mesela NFS Hot Pursiut 2) Microsoft'un bu konuda herhangi bir açıklaması var mı? HP laptop aldım (hp dv9000) içinde Vista Home Premium kurulu geldi. Özellikle 3d oyunlarda sorunlar yaşıyorum. Bu sorunların nasıl çözülebileceğini bilenler yazarlarsa sevinirim.
Rusya'daki ırkçılığın ne boyutlara geldiğini görün. Videoyu sonuna kadar izleyin. Dehşete kapılacaksınız.

http://www.youtube.com/watch?v=dDrDDTOXwZI
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.740
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 175.651 (Bu ay: 685)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.