Şimdi Ara

Rusça öğrensek işe yarar mı gelecekte?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• önceden olsa tatil beldelerinde işe yarardı ama daha yaramaz
  • Bizim bir Cihan Abi vardı.
    Adam Rus takıntılıydı hatta bu iş için defalarca Rusya' ya turist olarak gitti.
    Sonunda Rus yenge buldu evlendi.

Şimdi 3 çocuğu var, mutlu bir aile yaşantısı var. Ama zaman zaman "Rusya' yı özlüyorum, Türkiye' de kalmakla hata ettim" diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeoZor

Bizim bir Cihan Abi vardı.
    Adam Rus takıntılıydı hatta bu iş için defalarca Rusya' ya turist olarak gitti.
    Sonunda Rus yenge buldu evlendi.

Şimdi 3 çocuğu var, mutlu bir aile yaşantısı var. Ama zaman zaman "Rusya' yı özlüyorum, Türkiye' de kalmakla hata ettim" diyor.

Benim çevremde yabancı ülkeler gidip şu an Türkiye'de yaşayanlar var.Hepsi ile görüşüyorum ; Türkiye'ye gelip birşeylere sahip olmuş olanlar var onların bana dediği '100 tane Avrupa'yı Türkiye'ye değişmem' , birde Türkiye'ye geldikten sonra bir baltaya sap olamayan tanıdıklarım var onların bana dedikleride 'En büyük hatayı Türkiye'ye dönmekle yaptım' cümlesi.
  • Yarı-diktatör ülkeler bedava internet gibidir, ne olacakları belli olmaz. Bir uçak daha düşer, bu sefer elli sene izolasyonizm başlar. Öyle olmasa, zaten Avrupa'nın gerisinde kalması için sebebi yok. Okyanus kadar arazisiyle, dünyanın en verimli "kara toprak"larıyla (чернозём) iki Türkiye'lik bir nüfusu besleyemiyor.

Yalnız doğu Avrupa'da gelişmek isteyen, makul yatırım teşvikleri olan AB üyesi ülkelerde işe yarayabilir. Bu ülkelerdeki Slav dilleri Rusça'ya çok yakın. Bunun dışında, Rusça edebiyat dilidir. Puşkin'i anlamak için öğrenilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karbon 12 -- 14 Haziran 2016; 19:55:06 >
  • mən bilirəm. öyrənməsi çətin bir dil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yabancı dil her zmaan bir artıdır. siyasal sorunlardan bağımsız olarak değerlendirmeni öneririm. öğrenme imkanın varsa asla kaçırma.
  • Hep soylerim.ingilizce bil yeter.dunyayi en az bin yil daha kralice yonetecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyka blyat ı biliyorum ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.