Şimdi Ara

Rus PS Store (En uygun fiyatlar) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
31
Favori
24.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blasph

HK PSNde sorunsuzca kullandığım Enpara'yı RUS PSNde ekledim, 40 kuruş çekti ancak ne direk satın alma çalıştı ne de cüzdana para ekleme. Galiba Enpara çalışmıyor :(

Öncelikle merhaba;bende en parayı rus psn hesabına tanımladım 0.43 Tl çekti ancak yeterli bakiye olmadığından fifa 16 almayı deneyemedim.Siz yeterli bakiye ile oyun almayı denedinizmi acaba??
  • Aslında içinde bakıye vardı ancak dediğim gibi ne alışveriş yapabildim ne de cüzdana para ekleyebildim. Ay başı tekrar dener bilgi veririm.
  • Rus PSN den PAYPAL kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. RUS Paypal açın. Kredi Kartınızı tanıtın. Sonra PSN Store dan Paypal yöntemini seçin. (Enparayı RUS Paypal tanımıyor)
  • Hocam ben maximum kart ve enpara denedim rus paypal kabul etmiyor. Siz herhangi bir Türk kredi kartını tanıtabildiniz mi ?
  • Arkadaşlar bizzat denedim. Kredi kartları çalışmıyor. Önsipariş verenler boşuna beklemesin, parayı çekemeyeceği için iptal olacak. Ben us psnden aldım mecburen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean-x

Arkadaşlar bizzat denedim. Kredi kartları çalışmıyor. Önsipariş verenler boşuna beklemesin, parayı çekemeyeceği için iptal olacak. Ben us psnden aldım mecburen.

İyi de biz direk rus psn den almıyoruz ki önce bi rus alışveriş sitesinden rus psn card alıp psn adresimize tanıtıyoruz onunlada oyunu alıyoruz
  • Metin* kullanıcısına yanıt
    Psn'den direk kartla almaya çalışanlar için yazdım zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

Hocam ben maximum kart ve enpara denedim rus paypal kabul etmiyor. Siz herhangi bir Türk kredi kartını tanıtabildiniz mi ?

Evet. Axes kartı tanittim rus paypal a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 31 Ağustos 2015; 20:48:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki paypal yardımıyla rus psn'den ufak meblağlı tema vs. satın alıp denediniz mi ? Yani paypala kartı tanıttınız ama sorunsuz şekilde bir alışveriş tamamlayabildiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

Peki paypal yardımıyla rus psn'den ufak meblağlı tema vs. satın alıp denediniz mi ? Yani paypala kartı tanıttınız ama sorunsuz şekilde bir alışveriş tamamlayabildiniz mi ?

Cüzdana parayı aktardım.
  • Tamamdır hocam ben biraz daha uğraşayım maximum kartla

--
    Hemen denedim rus paypal maximum enpara felan hiçbir şekilde kabul etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S?jer -- 31 Ağustos 2015; 22:12:28 >
  • Beyler garip bir şekilde bir kaç gün önce 3000 (3500 de olabilir) ruble olan Phantom Pain şu anda 4000 ruble ye çekilmiş us psn le aynı fiyat önceden kart alarak sakata gelmeyin fifa için son anda yükselir falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar az önce Rus psn e daha önceden tanımlamış olduğum ENPARA ile ön sipariş verdim ve hata falan olmadı sizce alışveriş yapmış oldummu acaba??
  • hocam olmuyor bende ekledim fakat cüzdana para eklemek isteyince kartınız geçersiz diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasahinemre

hocam olmuyor bende ekledim fakat cüzdana para eklemek isteyince kartınız geçersiz diyor

Evet hocam ön yüklemeyi iptal ettim.Para eklemek istedim ancak hata verdi.gift kart alınmadan yapılmayacak sanırım.
  • Arkadaşlar bende kredi kartıyla ön sipariş geçtim ama anladığım kadarıyla sorun çıkacak. Bu paypal olayını nasıl yapmamız lazım ve oyun fiyatı neyse kuruşu kuruşunamı çekiyor yoksa gift kartlardaki gibi hesapta para mı kalacak ?
  • en para ile alış veriş yapabiliyor muyuz burda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

en para ile alış veriş yapabiliyor muyuz burda ?

malesef sadece gift kartla.kresi kartı ekleyen arkadaşlar olmuş fakat alışverişte sıkıntı çıkartıyo onlarda da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikeee

quote:

malesef sadece gift kartla.kresi kartı ekleyen arkadaşlar olmuş fakat alışverişte sıkıntı çıkartıyo onlarda da.

Mesela ben kredi kartı ekledim Fifa16'yı da ön sipariş geçtim hesabıma PS4 üzerinden girince geri sayımda var ama ücret oyun çıkınca çekileceği için sorun çıkacaktır gift kart alacağım inşallah çıkmaz diye dua ediyorum ama çıkacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Orijinalden alıntı: mikeee

quote:

Mesela ben kredi kartı ekledim Fifa16'yı da ön sipariş geçtim hesabıma PS4 üzerinden girince geri sayımda var ama ücret oyun çıkınca çekileceği için sorun çıkacaktır gift kart alacağım inşallah çıkmaz diye dua ediyorum ama çıkacak gibi

Hocam arkadaşımda Metal Gear'ı alırken eklemiş kartı ancak parayı çekmemiş , sonradan gift kart alarak almış oyunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.