Şimdi Ara

Rus PS Store (En uygun fiyatlar) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
31
Favori
24.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.plati.ru/itm/PSN+1000+RUB+PlayStation+Network+%28RU%29%2BGIFT+FOR+REVIEW/1859951

kredi kartını seçip 1 tane ise buy now daha fazla alcaksan sepete atıyosun mail adresini gir kart bilgilerini gir devam et sonra foto şeklinde kod veriyor. sitede vardı plati.ru alışveriş rehberi diye ordan yararlanabılırsın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragonit.

Sitede en yüksek 2. ratingli Sfera2002 adlı kullanıcıdan 2500 + 1000 ruble enpara ile aldım bakalım yamuk olmaz inş sonucu editlerim

Edit: Arkadaşlar gönül rahatlığı ile alabilirisnz anında kodum geldi ve fifa16 aldım rus psnden 173 TL ye geldi

Hocam provizyon kodu istedimi istemiyorsa alacağım bu kullanıcıdan
  • 1 saat önce enpara kartımla 1000 ve 2500 lük kart aldım Molotok.NEW kullanıcıdan ve kodlar 10 dk sonra hemen gönderdi.Ve sıkıntısız bi şekilde rus psn e ekledim.
  • bakalım fifa türkçe çıkacak mı çıkarsa hemen bende alacam
  • istemedi hocam
  • oyunu alan arkadasın bırısı pm atabılır mı bnde almak ıstıyorum veya pri hak satan varsa oda uyar
  • Rus psn alanlar nasıl aldığını söyleyebilir mi acaba? Yav kafayı yiyeceğim rusça bilmiyorum, saçma sapan yerlere saçma sapan şeyler yazıyorum.
  • ARKADAŞLAR SLM
    ELİMDE 4 ADET ENPARA KART VAR RUSYA PSN DEN FİFA 2016 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. BU 4 ENPARA KART İLE EN UYGUN ŞEKİLDE NASIL ALABİLİRİİM ACABA BANA HYARDIM EDEBİLECEK OLAN BİRİ VARMI

05363480800 WHATSAPPTANDA YAZABİLİRSİNİZ ÇOK TEŞEKKÜRLER
  • Rus psn alanlar nasıl aldığını söyleyebilir mi acaba? Yav kafayı yiyeceğim rusça bilmiyorum, saçma sapan yerlere saçma sapan şeyler yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemtas

Rus psn alanlar nasıl aldığını söyleyebilir mi acaba? Yav kafayı yiyeceğim rusça bilmiyorum, saçma sapan yerlere saçma sapan şeyler yazıyorum.

Yandex Browser anlık çeviri yapıyor. Ben öyle halletmiştim.
  • Rus psn de türk kartları geçmediğine göre enpara nın faydası olmaz... Hong Kong veya Endonezya dan hesap açıp enpara cardları orada kullanırsanız ancak enpara iadesi iş görür...
    Endonezya başlığını bir okuyunuz...
  • Enpara türkiye psn store da geçmiyormu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blasko77 kullanıcısına yanıt
    Geçiyor.... Fakat en pahalı store lardan biri tr store...
    Ben sadece tr dublaj ve tr alt yazılı oyunları tr psn den alıyorum. Geçen gün knack ı enparayla aldım. 47 tl idi iade ile 24-25 tl gibi bir fiyata gelmiş olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: knnzr

Ben sadece tr dublaj ve tr alt yazılı oyunları tr psn den alıyorum. Geçen gün knack ı enparayla aldım. 47 tl idi iade ile 24-25 tl gibi bir fiyata gelmiş olacak...

Hocam rusyada geçmiyor arkadaşlar neden rusyadan alıyor ? :) türkiyede %50 ile daha cazip değilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

quote:

Orijinalden alıntı: knnzr

Hocam rusyada geçmiyor arkadaşlar neden rusyadan alıyor ? :) türkiyede %50 ile daha cazip değilmi

Hocam mesela Fifa 16 yı en para ile Tr Psn den alırsan 269 TL sadece 50 TL nin %50 si iade yapılıyor yani o da 25 TL olmuş oluyor.Oyun 244 TL ye gelmiş oluyor.Ancak Rus Psn den alırsanız 180 TL civarı alabilirsiniz.
  • blasko77 kullanıcısına yanıt
    Rusya dan alanın enpara ile almasına gerek yok. Plati.ru sitesinden 1000 veya 2500 rublelik psn kart satın alıyorlar... 1000 rublelik kartı da 1100 ruble gibi bir fiyata alıyorlar...

Enpara aylık max 25 tl iade yapıyor ps store da... Ben endonezyayı tercih ediyorum,enpara için... Her ay belli bir miktar atıyorum endonezya psn e... En son bu şekilde mad max i 90 civarı bir fiyata aldım... 2 ayda 600000 rupi biriktirdim hesapta... 3.ayda da oyunu satın aldım. 70 tl gibi bir iade oldu bu işlemlerden... Oyun 168 tl gibi bir fiyattı endonezya da...

Diğer storeların tercih edilmesinin sebebi oyunların tr store dan her halukarda ucuz olması...

• en avantajlı rusya ozaman ordan alıcaz bilgilendirmeler için teşekkürler arkadaşlar

• Kardeşlerim bu Rus işi beni çok yordu primary satmak isteyen varsa alabilirim DELUXE olur süper DELUXE olur Classic olur fark etmez.

FİFA 16 Pm lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirBayR -- 14 Eylül 2015; 16:27:42 >
  • PES 2016'nın fiyatı en uygun Rusya'da ancak oyunda bölge kilidi var, eğer oyunu Rus PSN'den alırsam Avrupa ile oynayabilir miyim, yoksa sadece Rusya mı? Bir de Türkçe dil desteği var mıdır (bir de ne olur ne olmaz diye sorayım, İngilizce)?
  • Arkadaşlar bu rusya psn de fifa 16 nın türkçe çıkması sadede varsayım mı? Yoksa resmi açıklama felan oldu mu veya herhangi bir yerde yazıyor mu? Eğer türkçe çıkmazsa bu kadar insanın elinde patlar herkez türkçe için alıyor.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.