Şimdi Ara

Rus PS Store (En uygun fiyatlar) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
31
Favori
24.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

quote:

Orijinalden alıntı: mikeee

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

en para ile alış veriş yapabiliyor muyuz burda ?

malesef sadece gift kartla.kresi kartı ekleyen arkadaşlar olmuş fakat alışverişte sıkıntı çıkartıyo onlarda da.

Mesela ben kredi kartı ekledim Fifa16'yı da ön sipariş geçtim hesabıma PS4 üzerinden girince geri sayımda var ama ücret oyun çıkınca çekileceği için sorun çıkacaktır gift kart alacağım inşallah çıkmaz diye dua ediyorum ama çıkacak gibi

Hocam arkadaşımda Metal Gear'ı alırken eklemiş kartı ancak parayı çekmemiş , sonradan gift kart alarak almış oyunu.

Bende de öyle olacak kesin. Şu paypal muhabbeti nasıl ? paypal üzerinden kuruşu kuruşuna alım yapamaz mıyız :)

• apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum maalesef :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Gene küsürat yüzünden hesapta para kalacak boştan yere
  • quote:

quote:

Kusurati ben hallederim sen takma kafana :)))
  • quote:

quote:

quote:

Abi senlik değil hesapta boşa duracak üstüyle sakız versinler eski bakkal amcalar gibi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Abi senlik değil hesapta boşa duracak üstüyle sakız versinler eski bakkal amcalar gibi

keske o eski bakkal amcalar olsa.dursun belki yanina baska oyunda aliriz.ozaman kusurati kullaniriz :)))

• Fifa 15 us psn 30 dolar

• Mad Max rusya psn'de ne kadara geliyor arkadaşlar bilen varsa alıntılarsa sevinirim.

• gift card için güvenilir satıcı var mı?
  • En para ile fifa 16 deluxe aldim 19 unda cekecek sanirim parayı oyun kutuphaneye geldi 11 gun sonrasina geri sayiyor parayi cekerse sorun olmicak bakalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldu madem -- 10 Eylül 2015; 12:48:13 >
  • pes 2016 için ortak arıyorum
  • oldu madem O kullanıcısına yanıt
    Hocam Bende rus pns e enparayı ekledim ve Fifa 16 ön sipariş verdim ancak forumda herkes olumsuz cvp verince çekmeyeceğini anladım iptal ettim sanırım tek çözüm gift kart olayı.
  • Aynen iptal edip para eklemeyi denedim olmuyor gift alıyorum onla yapıcam şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldu madem

Aynen iptal edip para eklemeyi denedim olmuyor gift alıyorum onla yapıcam şimdi

Bende Garanti'nin kredi kartını tanımladım ön sipariş verdim ama çekmeyecek denilenlere göre. Siz güvenilir bir satıcı bulursanız paylaşın bende alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

pes 2016 için ortak arıyorum

Pes 16 nekadar a geliyor? Ayrıca rus psn kart nereden alıyorsunu?

• Su an hala satisi var mi bilmiyorum bakmadim ama dun molotok.new kullanicidan 4 adet 1000 ruble aldim sorun cikmadi oyunuda aldim. En ucuz da bundaydi zaten kredi kartı ile.

• oldu madem O kullanıcısına yanıt
    Hocam webmax den alıcaktım ancak birisi yazmış kod alamadım diye sizde molotoktan aldınız anında kod gönderildimi.Resim olarak mı yolladı nasıl gönderiyor yani kodu.Şimdiden Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldu madem

Su an hala satisi var mi bilmiyorum bakmadim ama dun molotok.new kullanicidan 4 adet 1000 ruble aldim sorun cikmadi oyunuda aldim. En ucuz da bundaydi zaten kredi kartı ile.

Site ve kullanıcıyı paylaşır mısınız ? Detaylı anlatırsanız sevinirim.
  • Sitede en yüksek 2. ratingli Sfera2002 adlı kullanıcıdan 2500 + 1000 ruble enpara ile aldım bakalım yamuk olmaz inş sonucu editlerim

Edit: Arkadaşlar gönül rahatlığı ile alabilirisnz anında kodum geldi ve fifa16 aldım rus psnden 173 TL ye geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragonit. -- 12 Eylül 2015; 0:53:35 >
  • bu gift card nerden alınır fifa için almayı düşünüyorumda oyun kesin türkçe mi olucak bide
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.