Şimdi Ara

Rus PS Store (En uygun fiyatlar) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
31
Favori
24.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

sanırım ru psn için tek tük seceneklerden biri plati.ru fakat plati.ru komisyon aldıgı için çok pahalıya geliyor, örneğin;

Battlefront 3599 Ruble, fakat plati rudan 600 rublelik satış olmadıgı için düz 4x1000 alıncak, Haliyle standart yerine 3899rublelik deluxe daha mantıklı ama bu şekilde plati ru 1000 rubleye 1124 ruble alıyorlar buda 4000de 4496 ruble yapıyor Tl karşılıgı 196 lira. 170 liralık oyuna totelde 196 lira ödenecek komisyondan dolayı pahalıya geliyor. fifa 16'da 3500 rubleye plati.ru ya 3915 ruble buda tl karşılıgı 171 TL yapıyor bu kadar zahmet yerine 3-4 lira fazla verilip amazondan us gift kart ile sıkıntısız alınır.

özetle: Plati.ru ile Önermiyorum.

Ayrıca Fifa hakkında da yanlış bilgiler vermişsiniz. Fifa 16' ın standart sürümü Rusya PSN de 3.399 Ruble. Yani 2500 + 1000 ruble ile oyun alınabilir. Webmex isimli kullanıcı 1000 Rubleyi 1045'e, 2500 Rubleyi ise 2595' e satıyor. Toplamda 3.640 Ruble yapıyor. Paraceviri.com adresinden şu anda 3.640 Rubleyi hesaplatınca TL karşılığı 162 TL yapıyor.

USA PSN' den 60 $ a oyunu aldığınız zaman yine şu anki kur ile 175 TL yapıyor.

Sonuç olarak RUSYA Psn' den oyunu 13 TL daha ucuza alabilirsiniz ve oyun %99 Türkçe dil desteği ile gelecek.

KARAR SİZİN !

• quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

Arkadaşlar oyunu Garanti bankası kredi kartı ile ön sipariş verdim sizce çıkış tarihinde sorun çıkar mı para çekiminde falan ?
     Rus PS Store (En uygun fiyatlar) Rus PS Store (En uygun fiyatlar)

Şu ana kadar kredi kartı ile oyun alan sadece bir arkadaşa denk geldik.

• Fifa 16yi rusyadan almak istiyorum fakat rus psnden alip tr psn de oynatabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ofsaytıbozanstoper

Fifa 16yi rusyadan almak istiyorum fakat rus psnden alip tr psn de oynatabilir miyim?

Hangi PSN olduğu fark etmeksizin eğer oyunu aldığınız hesabı makinede etkinleştirirseniz ( hesabı kurduktan sonra size soruyor hesabı etkinleştirmek istemiyor musunuz diye ) istediğiniz başka bir hesapta oyunu oynayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

Fifa 16yi rusyadan almak istiyorum fakat rus psnden alip tr psn de oynatabilir miyim?

Hangi PSN olduğu fark etmeksizin eğer oyunu aldığınız hesabı makinede etkinleştirirseniz ( hesabı kurduktan sonra size soruyor hesabı etkinleştirmek istemiyor musunuz diye ) istediğiniz başka bir hesapta oyunu oynayabilirsiniz.

Trophy ve online kisimda sorun olur mu peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Trophy ve online kisimda sorun olur mu peki

Kendi hesabınızdan oynayabileceğiniz için trophy ler TR hesabınıza gelecektir. Eğer ana hesaplarınızı birinde plus varsa onlineda da herhangi bir sorun olmaz.

• Arkadaşlar daha önce sprulduysa kusura bakmayın until dawn alsak türkçe altyazı desteği olur mu?

• quote:

quote:

Arkadaşlar oyunu Garanti bankası kredi kartı ile ön sipariş verdim sizce çıkış tarihinde sorun çıkar mı para çekiminde falan ?

Kardes ciddi anlamda kredi karti ya kart alsam hesapta para artard

• quote:

quote:

quote:

Kredi kartı geçmiyor %99 kardeşim. İstersen ufak bir oyunu almayı dene kredi kartın ile. Ona göre
    hareket edersin. Sonra çekilmezse ön siparişin üzülme diye söyledim.

• Peki o zaman neden orada ön siparişe düştü ki oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apaci0834 -- 30 Ağustos 2015; 13:01:14 >
  • emre00 E kullanıcısına yanıt
    hocam ben enparayı ekledim kart olarak ön siparişi versem direk karttan o kadar mı para çekecek yoksa cüzdana para eklemek mi gerekir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kredi kartı geçmiyor %99 kardeşim. İstersen ufak bir oyunu almayı dene kredi kartın ile. Ona göre
    hareket edersin. Sonra çekilmezse ön siparişin üzülme diye söyledim.

evet en matıklısı bu gb gozukuyo bide son anda patlamak var.

• Bu plati.ru da enpara geçmiyor değil mi şimdi? Peki ininal kart geçer mi? Yada paypal ile ödeme var mı? Bir de mesela 1000 ruble gift cardı 995-999 rubleye satan var. Referanslı üstelik adamın ne kârı oluyor ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasahinemre

hocam ben enparayı ekledim kart olarak ön siparişi versem direk karttan o kadar mı para çekecek yoksa cüzdana para eklemek mi gerekir

Normalde karttan çeker fakat şu ana kadar enpara ile alışveriş yapabilen görmedim ben Rusya psn den. Cüzdana para eklemeyi deneyin isterseniz hata verecek muhtemelen.

• quote:

Peki o zaman neden orada ön siparişe düştü ki oyun

Ön sipariş verilir ama karttan parayı çekmedikten sonra kıymeti yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Bu plati.ru da enpara geçmiyor değil mi şimdi? Peki ininal kart geçer mi? Yada paypal ile ödeme var mı? Bir de mesela 1000 ruble gift cardı 995-999 rubleye satan var. Referanslı üstelik adamın ne kârı oluyor ki?

Aynen hocam adam niye Satıyor ki o zaman?

• bu rus psnden hesap açıp kredi kartı ekleyip alamıyor muyuz istediğimiz oyunu ?
  • RUS PSN de oyunun rusça çıkma ihtimali var mı? Açıklamalarda birşey bulamadım tercüme ettirdiğim kadarıyla.
  • Amazon.com'da da 50$'lık kartı 49,99 $'a satıyorlar. Aynı durum.

1 ruble 0,04 TL zaten. bi kaybı yok yani.
  • HK PSNde sorunsuzca kullandığım Enpara'yı RUS PSNde ekledim, 40 kuruş çekti ancak ne direk satın alma çalıştı ne de cüzdana para ekleme. Galiba Enpara çalışmıyor :(
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.