Şimdi Ara

Rus PS Store (En uygun fiyatlar) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
31
Favori
24.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brknsmnc

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Konuyu yeni gördüm ve deneyeyim dedim arkadaş olmuyor demesine rağmen bir sorun olmadan Yapı Kredi kartımı girdim.

Kartı ekledikten sonra para yatırabildiniz mi ?

Şahsen bende fifayı burdan almayı planlıyorum olursa kredi kartı olmazsa hediye kartı satın alarak alacağım, çok çok ucuz TR ye göre

Ben para eklemeden alış veriş yaptım bir dahaki sefere para yüklemeyi deneyeyim.
  • adrese ne yazıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Konuyu yeni gördüm ve deneyeyim dedim arkadaş olmuyor demesine rağmen bir sorun olmadan Yapı Kredi kartımı girdim.

Şahsen bende fifayı burdan almayı planlıyorum olursa kredi kartı olmazsa hediye kartı satın alarak alacağım, çok çok ucuz TR ye göre

Ben para eklemeden alış veriş yaptım bir dahaki sefere para yüklemeyi deneyeyim.

Alisveris oluyorsa para da eklenir bence fakat ben ekleyemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• brknsmnc kullanıcısına yanıt
    ellerine sağlık
  • brknsmnc kullanıcısına yanıt
    Bu iyi oldu teşekkürler. Bir sorum olacak store da satılan oyunların kod numaralarına tam olarak nereden bakıyorsunuz ben bulamadım?
  • Store veya psn yi ingilizceye çevirme imkanı yok galiba değil mi

Ayrıca PSN den Enpara kartımı ekledim yazıları tercüme ede, ede. Kart tanıtma ücretini çekti kırk küsur kuruş. Ama alışveriş yaparken kartı kabul etmiyor malesef.
    Mecbur Gift Card alacağız. Aylık indirim için artık Endo/HK. İndirim hakkın yok ise RUS Store yeni adresimiz.

Tekrar ellerine sağlık kardeş. Senin gibiler sayesinde işimiz baya kolaylaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 19 Ağustos 2015; 14:31:40 >
  • Elinize sağlık
  • Arkadaşlar Fifayı Rus hesabından indirsek ben oyunu Türk hesabımda oynamak istiyorum bu mümkün mü acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mexto

Arkadaşlar Fifayı Rus hesabından indirsek ben oyunu Türk hesabımda oynamak istiyorum bu mümkün mü acaba?

Primary hakkıni makinaya kurarak istediğin hesaptan oynayabilirsin..

• Burada geciyormu k.kartlari arkadaslar ? Birazda buraya dadanalim cok iyi fiyatlari cunku nba buradan alabilirim fifa icin acele edip endonezyadan aldim cunku.

Ve ulkemizde uygun fiyat olsada alsak ama bu gozunu para bulamislar yuzunden dunya uzerindeki her psn denicez gibi bu gidisle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzi_35 -- 19 Ağustos 2015; 22:16:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Bu iyi oldu teşekkürler. Bir sorum olacak store da satılan oyunların kod numaralarına tam olarak nereden bakıyorsunuz ben bulamadım?

Bilgisayardan store girip istediğiniz oyunu aratın ve sayfasını açın. Adres çubuğunda oyunun ismi yazar. Oraya bir kez tıkladığınız zaman linki gelir. Sanırım o linkin sonuna doğru EP0101 ile başlayan kısım kod numarası.

Örneğin PES 16' ın Rusya Storedaki gösterimi şöyle :

https://store.playstation.com/#!/ru-ru/%d0%b8%d0%b3%d1%80%d1%8b/pes-2016-pro-evolution-soccer-digital-pre-order/cid=EP0101-CUSA02640_00-PREORDERBUNDLE01

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Primaryi rus hesabına mı vermek lazım yani hocam? Benim plus şu anda türk psn'de ve primary o.
  • quote:

Primaryi rus hesabına mı vermek lazım yani hocam? Benim plus şu anda türk psn'de ve primary o.

Hocam aldığın oyunu yüklerken primary olarak etkinlestir men yeterli..Yeni hesap oluştur-kullanıcı adi-şifre girildikten sonra ana Heap olarak etkinleştirilsin mi seçeneği gelir evet dersen primary kurulmuş olur.sonra oyunu indirip kurduktan sonra dilediğin hesaptan oynayabilirsin.

• quote:

16 ayrı hesabı Ps4 de primary olarak etkinleştirebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre00 -- 20 Ağustos 2015; 7:10:59 >
  • quote:

quote:

quote:

Aldığınız oyunu şu an oynuyor musunuz yoksa ön sipariş mi verdiniz?

• Rus Store'da Pes 16 114 TL mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

Rus Store'da Pes 16 114 TL mi

Evet :) Ben dün arkadaşın bahsettiği siteden 2 tane 1000 rublelik kod alıp hesaba yükledim. Bugün de bir tane daha alacağım. Tek sorun oyunun fiyatı 2599 duble. 2500 lük ve 1000 lik kartlar var gördüğüm kadarı ile. Mecburen 3 tane 1000 rublelik kart almak gerekecek oyun için.

Fifa almayı düşünen varsa da sanırım 3399 ruble fiyatı. Onu 2500 + 1000 kurtarıyor çok şükür :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

Evet :) Ben dün arkadaşın bahsettiği siteden 2 tane 1000 rublelik kod alıp hesaba yükledim. Bugün de bir tane daha alacağım. Tek sorun oyunun fiyatı 2599 duble. 2500 lük ve 1000 lik kartlar var gördüğüm kadarı ile. Mecburen 3 tane 1000 rublelik kart almak gerekecek oyun için.

Fifa almayı düşünen varsa da sanırım 3399 ruble fiyatı. Onu 2500 + 1000 kurtarıyor çok şükür :)

PES için 400 ruble fazladan almak zorundayız o zaman.3000 ruble 133 TL gibi bir rakama geliyor ki yine iyi fiyat oluyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

PES için 400 ruble fazladan almak zorundayız o zaman.3000 ruble 133 TL gibi bir rakama geliyor ki yine iyi fiyat oluyor...

Evet öyle yapmak gerekiyor. Bir de şöyle bir durum daha var. 1000 Rublelik kartı alırken ödeme şekli olarak kredi kartı seçildiğinde 1000 ruble 1074 ruble oluyor. Yani biraz komisyon da alıyorlar. Ben de 1000 rublelik kart için kredi kartıma 48 TL yansıdı açık provizyon olarak. Yani aslında 3000 rublelik kart için 144 TL ödemek gerecek aşağı yukarı şu anki kurlar ile.

Yine de iyi fiyat. Geri kalan kısım ile de ufak bir oyun alınabilir. Ben Assassin's Creed Freedom Cry alacağım arta kalan para ile.

Ben kardeşlik ile oyunu oynayacağım için böyle bir durum ama kardeşlik yapmayacaklar için sabit bir hesap tutup oyun almak böyle giderse çok karlı olur gerçekten de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre00 -- 20 Ağustos 2015; 10:08:53 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet öyle yapmak gerekiyor. Bir de şöyle bir durum daha var. 1000 Rublelik kartı alırken ödeme şekli olarak kredi kartı seçildiğinde 1000 ruble 1074 ruble oluyor. Yani biraz komisyon da alıyorlar. Ben de 1000 rublelik kart için kredi kartıma 48 TL yansıdı açık provizyon olarak. Yani aslında 3000 rublelik kart için 144 TL ödemek gerecek aşağı yukarı şu anki kurlar ile.

Yine de iyi fiyat. Geri kalan kısım ile de ufak bir oyun alınabilir. Ben Assassin's Creed Freedom Cry alacağım arta kalan para ile.

Ben kardeşlik ile oyunu oynayacağım için böyle bir durum ama kardeşlik yapmayacaklar için sabit bir hesap tutup oyun almak böyle giderse çok karlı olur gerçekten de.

İyi fiyat diye diye tr deki fiyatına yaklastirdiniz tr den tek enpara katla hesaba bu ay 60 at eylül başı geri kalanı öde oyun 129 a gelir çift enpara kartin varsa cuzdana bu ay 40 40 at eylül de 60 40 at oyun 95 tl ye gelir.😀😀çok iyi fiyat😀😀

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.