Şimdi Ara

Rus PS Store (En uygun fiyatlar) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
405
Cevap
31
Favori
24.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

Rus Store'da Pes 16 114 TL mi

Evet :) Ben dün arkadaşın bahsettiği siteden 2 tane 1000 rublelik kod alıp hesaba yükledim. Bugün de bir tane daha alacağım. Tek sorun oyunun fiyatı 2599 duble. 2500 lük ve 1000 lik kartlar var gördüğüm kadarı ile. Mecburen 3 tane 1000 rublelik kart almak gerekecek oyun için.

Fifa almayı düşünen varsa da sanırım 3399 ruble fiyatı. Onu 2500 + 1000 kurtarıyor çok şükür :)

PES için 400 ruble fazladan almak zorundayız o zaman.3000 ruble 133 TL gibi bir rakama geliyor ki yine iyi fiyat oluyor...

Evet öyle yapmak gerekiyor. Bir de şöyle bir durum daha var. 1000 Rublelik kartı alırken ödeme şekli olarak kredi kartı seçildiğinde 1000 ruble 1074 ruble oluyor. Yani biraz komisyon da alıyorlar. Ben de 1000 rublelik kart için kredi kartıma 48 TL yansıdı açık provizyon olarak. Yani aslında 3000 rublelik kart için 144 TL ödemek gerecek aşağı yukarı şu anki kurlar ile.

Yine de iyi fiyat. Geri kalan kısım ile de ufak bir oyun alınabilir. Ben Assassin's Creed Freedom Cry alacağım arta kalan para ile.

Ben kardeşlik ile oyunu oynayacağım için böyle bir durum ama kardeşlik yapmayacaklar için sabit bir hesap tutup oyun almak böyle giderse çok karlı olur gerçekten de.

İyi fiyat diye diye tr deki fiyatına yaklastirdiniz tr den tek enpara katla hesaba bu ay 60 at eylül başı geri kalanı öde oyun 129 a gelir çift enpara kartin varsa cuzdana bu ay 40 40 at eylül de 60 40 at oyun 95 tl ye gelir.😀😀çok iyi fiyat😀😀

Enpara kullanmıyorum ben dostum ve kullanmak da istemiyorum :) Kullananlar tabi ki o şekilde almayı da tercih edebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre00 -- 20 Ağustos 2015; 10:34:33 >

• Hocam açtığınız konuyu ilk mesaja ekliyorum. Teşekkür ederim. @brknsmnc
  • PSN4'e rus ps store eklendi test edin lütfen.

http://psn4.com/search/Fifa+16
  • The Evil Within satın aldım oynuyorum gerçi 8 TL kazancım oldu TR'de de ucuzmuş. Dediğim gibi kullandığım kart Yapı Kredi adres bilgilerine de şunu yazdım;

ul. Balchug. 1
    Moskova
    Rusya
    115035

Paypal kabul etmiyor fakat.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Kredi karti kabul ediyormu yani hocam ? Garanti bonus var endonezyadan sikintisiz aldim rusyadanda aliniyorsa turkce cikcak hitman pes veya daha uygun oyunlari uygun fiyata alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maturax

PSN4'e rus ps store eklendi test edin lütfen.

http://psn4.com/search/Fifa+16

Yanlız usta direk oyun fiyatını çekecek gibi alışveriş yapan bir tek 2K olmuş. Onun dışında hep gift card ile alış veriş yapıldı (ben dahil). Bu durumda da fiyat 170 küsürlere çıkıyor. Haberiniz olsun.
  • Gift card ile alınca boşa giden rubleler yüzünden fiyat artıyor cidden. Malum enpara avantajı da olmayınca iyice fark azalıyor.

Ha şu olur, Türkçe olacak sağlam oyunlar 20-30 lira ucuz olma pahasına ve ruble boşe gitme pahasına yine de rustan alınır. TR'ye para kazandırmayın arkadaşlar.

Ama Türkçe oyunlar haricinde de asla Rusu tercih etmeye gerek yok. Endoya abanın yüklenin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 21 Ağustos 2015; 8:31:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Gift card ile alınca boşa giden rubleler yüzünden fiyat artıyor cidden. Malum enpara avantajı da olmayınca iyice fark azalıyor.

Ha şu olur, Türkçe olacak sağlam oyunlar 20-30 lira ucuz olma pahasına ve ruble boşe gitme pahasına yine de rustan alınır. TR'ye para kazandırmayın arkadaşlar.

Ama Türkçe oyunlar haricinde de asla Rusu tercih etmeye gerek yok. Endoya abanın yüklenin.

Enpara ile Endonezya psn olmuyor artık

• Arkadaslar tum oyunlarda ingilizce dil secenegi var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

quote:

Gift card ile alınca boşa giden rubleler yüzünden fiyat artıyor cidden. Malum enpara avantajı da olmayınca iyice fark azalıyor.

Olmuyor deyip yanlış bilgi vermeyin çatır çatır oluyor. Sz yapamıyorsunuz belli ki.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

quote:

Olmuyor deyip yanlış bilgi vermeyin çatır çatır oluyor. Sz yapamıyorsunuz belli ki.

Hocam konudaki son mesajlara bakın bir. Sorun bende değil

• Arkadaşlar fifa16 alacak arkadaş varsa pre hak bende kalacak şekilde alabiliriz.
  • Az önce yapı kredi ile fifa 16 ön siparişi verdim. Sorunsuz bir şekilde aldım oyunu. Ancak parayı karttan ne zaman çeker bilgisi olan var mı ?

Para eklemek istediğimde cüzdana kart geçersizdir diyor. Umarım belli tarihte çeker karttan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean-x -- 24 Ağustos 2015; 16:57:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean-x

Az önce yapı kredi ile fifa 16 ön siparişi verdim. Sorunsuz bir şekilde aldım oyunu. Ancak parayı karttan ne zaman çeker bilgisi olan var mı ?

Onsiparislerde oyun çıkınca çekiyor parayı hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oliver-Queen

quote:

Az önce yapı kredi ile fifa 16 ön siparişi verdim. Sorunsuz bir şekilde aldım oyunu. Ancak parayı karttan ne zaman çeker bilgisi olan var mı ?

Para eklemek istediğimde cüzdana kart geçersizdir diyor. Umarım belli tarihte çeker karttan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oliver-Queen

quote:

Onu bilemem hocam kart geçersiz diyorsa sıkıntı olabilir.

• quote:

Bilgi amaçlı yazıyorum sadece. Şu ana kadar sadece bir kişi direk kredi kartı ile oyun alabildi. Diğer herkes gift kart ile oyun aldı veya sipariş verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre00 -- 24 Ağustos 2015; 17:50:01 >
  • quote:

quote:

Bilgi amaçlı yazıyorum sadece. Şu ana kadar sadece bir kişi direk kredi kartı ile oyun alabildi. Diğer herkes gift kart ile oyun aldı veya sipariş verdi.

Mesela endonezya psnde oyunu sipariş vermeden önce kart bilgileri geçersiz diyor. Rusya psnde ise ödeme yöntemini seçtikten sonra oyunu sipariş edip kütüphaneye ekledi. Para 19-22 eylülde çekilecek yazdı. Çekmeyecek olsa bunu da yapmazdı diye düşünüyorum ?

Ancak kafamı karıştıran cüzdana para ekleyemiyor oluşum. Direkt sipariş verilebiliyor ancak cüzdana para yüklemiyor olabilir mi ?

• quote:

quote:

quote:

Mesela endonezya psnde oyunu sipariş vermeden önce kart bilgileri geçersiz diyor. Rusya psnde ise ödeme yöntemini seçtikten sonra oyunu sipariş edip kütüphaneye ekledi. Para 19-22 eylülde çekilecek yazdı. Çekmeyecek olsa bunu da yapmazdı diye düşünüyorum ?

Ancak kafamı karıştıran cüzdana para ekleyemiyor oluşum. Direkt sipariş verilebiliyor ancak cüzdana para yüklemiyor olabilir mi ?

Kart bilgilerini sallasanız bile bildiğim kadarıyla ön siparişi alıyor ama para çekileceğini vakit karttan çekmediği için ön sipariş iptal oluyor. İsterseniz bekleyin tabi.

• quote:

İsterseniz fiyatı düşük bir oyunu direk almayı deneyin. Oyunu alan arkadaşın kartı da Yapı Kredi nin kredi kartıydı.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.