Şimdi Ara

RUS KANALI TÜRK SİHALARI İÇİN VİDEO YAPMIŞ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
9.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=RIy309bzR9U

Yorumlar ise enteresan. Adamlar resmen şaşkın durumda. Sizinde görmenizi istediğim enteresan bir video olmuş. Yorumlar ise bizim askeri gücümüze saygı duyduklarını göstermekte. Google Translate sağ olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Paylaştığın için teşekkür ederim. Gerçekten yorumlarda adamlar şaşkın ve öven yorumlar var. Sanırım birisi 300 Spartans daki sözü kullanarak Burası Türkiye demiş. Benim tek korkum. Şimdi dünya bizden bu başarıyı gördü. Hepsi deli gibi bu alana yoğunlaşacak. Biz inşallah yerimizde saymayız. Resmen adamlara savaş dersi verdik. Twitter da adamlar deli gibi analiz yapıyor hayran hayran
    Eleştiri yapabilirsiniz nitekim ben de eleştiriyorum ancak sizin eleştiriden anladığınız hükümet yazı derse ben tura derim mantığı

Mesela ekşide düşük zekalının biri S. bayraktar için "değil insansız hava aracı kıyamet makinesi üretse bile hakkında olumlu bişey yazılmamalı" demiş.
    Buna ne diyorsun mesela bu eleştiri mi?
    bir de sen ve panda gibiler var. Sizleri ne yapacağız?

En ufak eleştiriyi, karşıt görüşü bu şekilde düşman, hain ilan etmenize ne demeli mesela?

Sizleri de en kötü, en berbat ülkeye götür iktidar sizdense ölümüne körü körüne savunmaya devam edip karşıtlara laf edersiniz. Bundan da adın gibi emin ol.
  • Paylaştığın için teşekkür ederim. Gerçekten yorumlarda adamlar şaşkın ve öven yorumlar var. Sanırım birisi 300 Spartans daki sözü kullanarak Burası Türkiye demiş. Benim tek korkum. Şimdi dünya bizden bu başarıyı gördü. Hepsi deli gibi bu alana yoğunlaşacak. Biz inşallah yerimizde saymayız. Resmen adamlara savaş dersi verdik. Twitter da adamlar deli gibi analiz yapıyor hayran hayran

• Suan mobilim. Pc başındaysanız en çok beğenilen yorumu çevirip atabilirmisiniz?

• En çok.begeni alan yorumlardan biri

• Iyi bisey.
    Askeri ve teknolojik guc brökrasi gücü olmadan bir ıse yaramaz.

Paramparca olmus suriye uzerinde guc deneyebilirsin.

Ama mesele asıl kurtlarla dans edebilmekte. Hala on larin cok gerisindeyiz. Siha ile savaş kazanılmaz mesela.
    Fuze savunmayla. Son model jetlerle. Son model tanklarla kazanilir savas. Gel gor ki bunlarin hicbirini uretemiyoruz daha.

• RUS KANALI TÜRK SİHALARI İÇİN VİDEO YAPMIŞ!

• Gene pandanın fanatiklikle ve nefretle sulanmış mesajı. Bir insan hiç mi değişmez?
  • danger-gddr D kullanıcısına yanıt
    bir de sen ve panda gibiler var. Sizleri ne yapacağız?

En ufak eleştiriyi, karşıt görüşü bu şekilde düşman, hain ilan etmenize ne demeli mesela?

Sizleri de en kötü, en berbat ülkeye götür iktidar sizdense ölümüne körü körüne savunmaya devam edip karşıtlara laf edersiniz. Bundan da adın gibi emin ol.
  • Ruslar ilginç bir bir şekilde İHA konusunda berbatlar, Türkiye falan çok daha önlerinde mesela.

• Daha çok yolumuz var beyler gönül isterdi ki süper güç olalım üretmemiz gereken çok şeyler var daha malesef geçmişte başa gelenler hiç bişey yapmamış askeri gücün ve askeri teknolojin iyise dünya sana saygı duyuyor daha doğrusu duymak zorunda kalıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vallahi boş yere sağa sola akıtılan harcanan paraları mühendislerin ve gençlerin önünü açsalar destek çıksalar çok iyi yere gelirdik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eleştiri yapabilirsiniz nitekim ben de eleştiriyorum ancak sizin eleştiriden anladığınız hükümet yazı derse ben tura derim mantığı

Mesela ekşide düşük zekalının biri S. bayraktar için "değil insansız hava aracı kıyamet makinesi üretse bile hakkında olumlu bişey yazılmamalı" demiş.
    Buna ne diyorsun mesela bu eleştiri mi?

• Rusya,iha siha yapamıyor mu yoksa bizden bu şekilde bir kapasite beklmediği için mi yorum yapmışlar çözemedim?
    İşte bu kafaya laf söyledim zaten. Bak tek bir örnek göstererek "sizin eleştiriden anladığınız hükumet yazı derse ben tura derim mantığı" diyebiliyorsun. Aynısı sizde de çok var. Mesela o ekşi sözlükte bolca örnek bulabilirsin. Onu ne yapacağız?

Mesela sizin için "ülke batsa da hükumet doğru, laf edenler hain mantığı" diyebilir miyiz? Ya da senin örneğine göre "gerçek tura ama hükumet yazı diyor, o zaman ben de yazı derim ve tura diyenlere laf atarım".

O pandayı zaten biliyoruz ama senin de "yoksulluk, işsizlik, açlık konusunda devletin hiçbir sorumluluğu yok" mantığının arkasında ne var mesela?

Ayrıca verdiğin örnek büyük ihtimalle bir akplinin ironi yapma denemesi. Bu forumda da benzer şeyler yapmaya çalışanlar var. Öyle örnekler göstereceksek ohoo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 2 Mart 2020; 0:29:27 >

• Tane tane yorum yapacam,aynı soruları tekrar soracaksan alıntı yapma lütfen

1)Eksi sözlükte o yorumları yapanlar çok var ironi olmadığı çok açık,git o başlığı oku ne demek istediğimi anlarsın,seni bile akp li yaparlar o derece ülkemizin gelişmesine nefretleri var,hepsi için söylemiyorum tabi

2)Devletin işsizlik konusunda elbette sorumluluğu var ancak sorumluluğu yüzde kaç? Sen diyorsun ki işsiz biri varsa suçlu kesin devlettir,hayır birçok etken var mesela kırsal kesimden kente göç,nüfus artışı vb. işsizliği artıran faktörler var.Bunları göz önüne alıp yorum yapmalısın
    Benim görüşüm ise devletin her bireye teker teker iş bulmasının mümkün olamayacağıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danger-gddr -- 2 Mart 2020; 0:45:7 >

• Akıncı ve Aksungur’un envantere girmesine çok az kaldı. Yapacağı taarruz ve tahribatını hayal etmek bile insanı heyecanlandırıyor. 🇹🇷

• Selçuk Bayraktar güzel işler yapan bir mühendis her ne kadar rte ve ak parti hükümetini ben dahil bir çok kişi sevmesede böyle insanların yaptıklarını görmezden gelmek çok saçma olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltravioleTT -- 2 Mart 2020; 0:54:44 >
    1) Hadi o ironi olmasın peki aynısını karşı tarafta yani sizde kat kat varken ne demeli?

2) Devletin sorumluluğu var diyorsan bana neden o kadar karşı çıktın? Ben diyorum ki "açlık, işsizlik, yoksulluk ülkenin yani devletin sorunudur, minimumda değilse suçlusu devlettir." sen ve öteki üyede yok öyle değil deyip durmuştunuz. Ki hala sen "devletin her bireye teker teker iş bulmasının mümkün olamayacağıdır" diyerek abartı yoluna gidiyorsun. O konuda da "onlar devlet herkese bmw versin istiyorlar" diye yazıp kendini haklı çıkarmaya kalkmıştın.

Lütfen cevap vermeyeceksen laf çevirmekle uğraşma sonra aynı soruları soruyorsun diyorsun.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.