Şimdi Ara

>> RuneScape << (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
910
Cevap
0
Favori
71.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim oyundaki adım jasonkidd777 herkes ekleyebilir. Oyunda şu an iyi durumda sayılırım. Yanlız paralı üye olmayınca çok kısıtlı yerlere gidilebiliyor. Mesela Karamja adasına gemiyle gidince çok küçük bi alada beleş üyeler dolşabiliyo . Ben haritadan bakıyorum parasızların dolaşabildiği alan 4 de 1 gibi
  • Ben paralı üye olmayı düşünüyorum. Aylık 5 dolar
  • vay be rune battle axe ile 11 koyarım diyordum 12 vurdum
  • şu an de sitede olanlar cevap versin benim bir arkdaşım paralı üye ama credi kartı ile fazladan çekmişler o yüzden posta ile öneririm
  • ıngaaaaaa geberdiiim silver light gitti lesser demon kescem dedim silver light bi boka yaramio
  • yaw lütfen yardım edin çoğu görevi tamamladım sonunda ewin altına madene indim görevi tamamladım işaretler kesildi taşları kırıp kırıp ateşe atıom ama kapı açılmıo naapmam gerek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tomaya Su Sıkan Sikörtıl -- 29 Ekim 2006; 13:56:51 >
  • bende runescape oynuyorum arakdaşlar :) 78 lvlim... ayrıca 840 küsür totalim ve 1600k var :) =P ayrıca tüm görevleri bitirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runecrafter -- 2 Kasım 2006; 22:16:57 >
  • ben bişi anlamadım
  • şimdi giriyorum world 19 :D faladordayım isteyen gelebilir adım nyilmaz eklein:D
  • hah iyi bizde salmon tutarak 254 coin kazandık 1600k mı?benim arkdaşım çok şanslı yerde addy kite (H1) buldu ben black robe hallowen iskelet bilmem ne
  • oleeeeeeeeeeeeey 1milim olduuuuuuuuuu
  • addy(g) si olan ve değişmek isteyen biri beni ekleye bilir Hazar234
  • tüm görevleri bitirdim.görevleri bitirmeyenler sorsun cevaplayalım.görevler kolayda oyun bitince zorlasıo bu arada 15 coinsim kaldı sadece
  • beyler isteyene 59 level adam vere bilirim kalkanı ve silahı rune üstlügü ve pantolunu addy
    ben bıraktım ....
  • güzel topic
  • ben bu oyunu bıraktım artık.bir tane lvl 54 adam gitti.200k kadar zarar.30'lu bir adam gitti.85k zarar.
  • tetracojns abii
    ben adamı istiom username fln ne soler mısın

cok tessekkur edrım sımdıden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linkinmania -- 12 Kasım 2006; 9:42:45 >
  • beyler yardım edin bi görev var oyunun başındayım madene indim ama elimde madendeki taşları kırcak balta yok o baltayı nerden alcam
  • arkadaşlar bende 53 lwl adam var 5 dk da 2700 yapabiliyorum bide gizli soru nerden yapılıyor
  • bektiyar abi gizli soru siteye ilk girdigin zaman yanda bi bolum war ordan yapilio

blackbuff su dedgin runeessence seyi mi ona gore yardimci olurum ben sana bi username in ne bolece daa rahat anlasiriz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.