Yüzbaşı
25 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Oyun ortada, nami afk kalıyor ardından 5 dakika geçiyor sejuani afk kalıyor ve oyun bir anda karşı tarafa dönüyor ( oyun ortadaydı ve keyifliydi ) ardından nexus kulelerimiz gidiyor ve sejuani tekrar oyuna giriyor ama ben 2 afk dolayısıyla lig düşüyorum. Saçmalık değil mi ? Oyunda afk varsa en azından lig düşme koruması gelmeli şimdi ben tekrar yükselmek için 4 galibiyet almak zorundayım....

Suanda gold 1 ligindeyim karsi takim ve ya benim takimima gelen oyuncularin hepsi objektifler icin savasmayi bilmiyor. Baron ya da nexus kulelerini hic savasmadan verip objektif alindiktan sonra savasmayi tercih ediyor ve oluyor. Yahu madem olecektin objektif gitmeden savassana? Abartisiz her oyun boyle karsi takimda bunu yapiyor ve hop free win aliyorum. Bu durum hangi elodan sonra duzeliyor? Oyun zevkini cok azaltan bir olay bu.

Burdanda sesleniyorum yapmayin bunu.
Merhaba arkadaslar. 1 hafta once anlasmali olarak universite nedeniyle isimden ayrildim. Kidem ve ihbar tazminatimi vericeklerini soylediler. Hesapladigimizda 8 bin olarak hesapladik. Ancak kidem tazminati aciklamasi seklinde 5 bin tl yatirilmis.

Ayrica icerde 23 gunluk maasim var. Maas gunu ayin 2. Haftasi. Acaba kalani maasla beraber mi yatiracaklar?

Siz ne dusunuyorsunuz. Sizce ne yapmayalim?
Merhabalar. G5400 sistem kurmayi planliyorum. Anakart secimini bi turlu yapamadim. Bluetooth ve wireless icinde olan bu islemciye uyumlu anakart modeli var midir?

İkinci bir sorum ise 8. Nesil g serisi islemcilerin bi onceki anakartlarda calismasi icin bios uptade gelicegini okumustum bununla ilgili bir gelisme var mi ? İyi forumlar.
Merhaba dostlar, 2017 Mart ayında turkcellden tarifeye ek olarak aldığım iPhone 7 128 gb mat telefonum bugün anakart degişikliği sebebiyle kapandı. Turkcell bayiine gittim ve durumu anlattım cihazi iade etmek istediğimi ve paramı geri vermeleri gerektiğini dile getirdim. Böyle bir şeyi yapamıyacaklarını mart ayında alınan cihaza para iadesi olmayacağını dile getirdiler. Bende bir şey
yapmadan mağazadan ayrıldım konuyla ilgili gerek turkcell gerekse appledan şikayette bulunacağım. Olayla ilgili gelişme oldukça konuyu güncellerim.

Bu arada cihaz hiç bir zaman servise tamire gitmedi bu durum tamamen günlük kullanım esnasında oldu.

Arkadaşlar az önce apple destek hattıyla görüştüm ve şuanda şoktayım. Zorlu Centera gitsem bile cihazın değişim olmıyacağını evimden kuryeyle cihazın teslim alınıcağını söylediler. Bundan sonraki süreçte en az 1.5 ay sürermiş bu sürenin sonunda bana kurye ile sıfır kapalı kutu cihaz teslim edilebilirmiş. Bu işin başka çözümü yokmuş.

Keşke burdaki sivri zekalı arkadaşların dediği gibi işleseydi süreç. Müşteri mağduriyeti şuanda bir üst seviyeye taşınmış oldu.

29.01.2018 tarihinde tuketici hakem heyetine dilekcemi verdim.

Arkadaşlar hepinize tekrar merhaba. Bugün tüketici hakem heyeti para iadesi talebimi onayladi :)

İlgili firma savunma yapmamis. Kendileriyle gorustugumde 10-15 gun icinde para iadesi yapicaklarini soylediler. Anladigim kadariyla itiraz edebilirler ama itiraz etseler bile bu para iadesi surecini durdurmuyor. Sizce bundan sonraki surec nasil ilerler? Degerli yorumlarinizi bekliyorum.

2020 Tarihli edit : Bu karantina günlerinde can sıkıntısından eski konuları gezerken açtığım bu konuya rastladım ve güncellemediğimi farkettim. Bunun üzerine bu konuyu güncelliyorum, belki aynı durum başına gelen birilerine faydası olur.

Para iadesi çıkınca TİM çamura yattı ve paramı geri vermemek için uzun süre diretti (yaklaşık 2 hafta) daha sonra avukata vericeğimi duyunca paramı geri iade ettiler. Ama tavırları ve olaya karşı bakış açıları çok çirkindi. Uğraşlarım sonucu hakkımı aldım. Sizinde başınıza gelirse peşini bırakmayın ve hakkınızı alın arkadaşlar.
Arkadaslar elime bir para gecti ve kredide 2 ay onden gitmeyi planliyorum? Puanimda biraz dusuk sizce 2 ay onden gitmelimiyim bana bir faydasi olurmu yoksa duzeni bozmiyayim mi ?
Merhaba arkadaslar 2 gun once ipad 2017 ile ilk tabletimi aldim. Sizce ios 10 da kalmalimiyim yoksa ios 11 e yukseltmelimiyim. Ayrica ipad 2017 ile ilgili bir konu bulamadim bu cihaz hakkinda yardimci olabilecek bilgileri nereden bulabilirim forumda varsa link atarsaniz sevinirim :)
%100den beri dusuk guc modunda kullanmama ragmen bu sekilde applea gotursem pil degisim programi uygulanir mi yoksa bu degerler normal mi ? Sadece 9 dakika oyun oynadim ve parlaklik otomatikte.

Telefonu alalı 1 hafta oldu kullanım sürem bu bana az geldi ne yapmam lazım ? Cihaz 128 Gb Mat siyah

Curuk bi disim vardi dun onu cektirdim. Cektirdikten sonra bi sorun yoktu kan pihtisi falan olusmustu. Bu sabah kalktim dudaklarimin kenarlari hep kan olmus ve kan pihtisi agzimin icindeydi cikardim attim. Birazda sismis iltihap mi oldu dersiniz? Herhangi bi agri durumu yok.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.135
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 183.112 (Bu ay: 502)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 55 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.