Şimdi Ara

>> RuneScape << (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
910
Cevap
0
Favori
71.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bi gorevde ekmek pisirom ondan sonra pisince ekmekler hıcbısı olmuo pısırdıkten sora ne yapacaz
  • nasıl şehirden ayrılıyosun
  • ben bu oynadım . miniclip te club penguin die bir oyun var o da bu oyun gibi tavsiye ederim
  • Pick axe kırıldıktan sonra tamir edilebiliyor.Benim 30k'lık rune pick kırıldı.1.1 k'ya tamir ettirdim.
  • ya dumanlı maden yapmayın kazmanız kırılıo bu arada canınız gidio
  • renkli mi
    ben biliom rengin ingiliz cesini yaz mesela white:bilmemne bide scroll,wave,wave2,slide,shake gibi şeyler var ama flash1,2,3ü deneyin
  • ya bişi sorcam şimdi member olanlar napıyorda bu kadar çok parası oluyor bilen varse cevap atabilir
  • Yaa lvl inin kaç olduğunu nasıl görüyosunuzz
  • ya runescape nin tam olarak nasıl oynancağını özelliklerni fln detaylıca anlatırsa cok sevenirim
  • ya bi cevap yazın beaaaa
  • Ya hangi konuda bişi yazsam hiç kimse cevaplamıyo ya deli oluyom[&o]

• lvl sistemi siz adamlarınızın özellikleriniz artınca oluyor

mesela 60 point gibisinden bişi yazar hemen özeliklerin lvlinin orda o lvlinizi belirler

60=6 level olur :D
  • ben hemen mining ve smiting yerlerinin yan yana olmasını istiom öle bier varmı?
  • Oyun hakkında bir duyurum var!!!Kendinize mutlaka bir recovery question(gizli soru)yapın.bu oyuna kayıt olduktan sonra yapılıyor.ayrıca ikinci bir account alın.çünkü bazı kişiler yüksek lvl accountları hackliyor.gizli sorunuz olmazsa accountu kaybedersiniz.benim başıma geldi.300-400k zarar var.bu konuya dikkat edin.eğer o kişi accountu tekrar hacklerse bankanızdaki herşeyi ikinci accounta verin.tabi bank pin hacklenmemişse.ikinci accounta göndermenin en kolay yolu tenha bir yere gitmek.daha sonra log off yapıp ikinci accountu login yapmak ve aynı yere gitmek.ikinci accountu logg off yapıp birinciyi log in yapmak ve her şeyi yere bırakmak.daha sonra ikinci accountla bunları yerden almak.

• ya bi prince alide wigi aldım hiç bişey olmadı?yardım edebilirmisiniz
  • ya edecem ama ya herifler hep kazıklıyo rune axe alcaktım iron axe verdi fazldan rune axesi olan verebilir mi please
  • recovery questions nerde
  • offff yaa ben fakirim 1kam var adamlar kazıklıyo bende hemen tradede mala bakmadan accept dion şu anda willow kestiim için 1kam oldu
  • Lan olum rune axe diye iron axe sattılar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.