Şimdi Ara

>> RuneScape <<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
0
Favori
71.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki bilen vardır miniclip.com vewww.runescape.com siteleri üzerinden oynanan runescape diye bir oyun var. Bu oyunun bür sürü serveri var ben genelde world25 de oynuyorum ama hiç türk göremediğim için sıkıldım.
    Oynayan birileri varsa hangi serverlarda olduklarını söylerseniz sevinirim.

--20 lvl ve 18 lvl adamlarım var ikiside çok zengin. Ve 18 lvl adamımın mining lvl39 sming lvl37--

• oho ben 40 lvl im elimde adamant sword var hem ben türk gördüm genellikle 19 world girersen ara bulursun
  • Bende 3 lwl de takıldım nasıl lwl atlıcam orada takıldım biri ayrıntılı şekilde açıklarsa ii olur .
  • azmıssızın ya ben 1 haftada 63 lvl oldum elimdo OK var
  • bi haftada ancak top level ın 63 olabilir önem li olan bence atack level

(o şekil de bakarsan benim adam 112 level şu anda)

sparow a not:
    ve level atlamak için ilk şehirden biraz uzuklaşmak gerek daha iyi exp verenler var
  • bnde oynuom 26 lwl im 3 gün oynadım sıkılıo insan bi süre soora
  • aynen 1 ay oldu oynamıyom
  • bu oyunu oynuodum lwl 38 de bıraktım 15k para yaptım mıthrıl set gıydım kendı mıthrılımı kendım yapabılıom sadece rune kazamıom adamant kazıp satıodum bı sure sora oyun sarmadı goruntu kotu geldı web bazlı oynadaıgım en kotu oyun denebılır kendı adıma oyuna ban
  • benimde 43 char war 250k parası war ama oyunu bi ara bıraktım daıttım şimdi geri başladım ama dolu sorum war misal odunları kaıda nasıl depoluyosun 500 odun bi kağıtta

sonra macro nasıl
  • aslinda bn cok guclu diilim ilk adamim cook guclu lvl48 elinde rune long var ama 2.si bi black zirh ve black long var simdilik lvl 15 istienler eklesin adim:Hazar234 donanim haberden ogrendim die yazın ha yoksa bende eklemem
    wildness da baya dovustum ama kuru kafa kayboluo nedense?bu arada adamim ateşli
    cevaplarinizi bekliorum

>> RuneScape <<

• Ya bnm de sorum var en cok exp veren şehrin ismi ne?lvl 15te takildım lvl atlatamiom!!!Ama arkadaşımın runescape adamını ladılar
  • yoooooooooooooook yaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    kimseee yoook bırakilmış bir site bu runescxape yokkk
  • s.lugiası olan ve degismek istiyen kadroma bakabilir tam kadroma ama adım pokedeki:zeratur
  • ewt iyi ama bende s.lugia yokki
  • eee abi yeter ama lvl 22de takildik off ama en önemli lvl strengh ona gore
  • yok mu oynayan :)
  • ya off runescapeed sıkılıyorum biriniz ekleyiiiiiin!!!!!!!!!
  • nası bişi
  • harika
  • rune scape te madbattle die bi hesabım var.fazla takılmıorum.lumbridge mi ne bi yerlerdeyim sakallı dedeye nerden gidilir bankaya diorum dediğini yapıorum(yarım yamalak)ama kayboluyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.