Şimdi Ara

>> RuneScape << (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
0
Favori
71.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bugün başladım bi bölümde kaldım.sihirbaz ın şatosuişte orda kaldım tavuk öldürcem ama büyü kullanamıyorum nasıl kullanıyo yardım eder misiniz??????
  • Assinan imzan çok büyük yaw. Yasak deil mi o kadar büyük.
  • ya bilmemki zaten yanlişlikla oldu
  • eee sen runescape oynuon mu ebn lvl 28im elimde addy 2h var power ammym var!cok iyiim diemem ama kötüde diiliim
  • quote:

Orjinalden alıntı: wandy

ya bugün başladım bi bölümde kaldım.sihirbaz ın şatosuişte orda kaldım tavuk öldürcem ama büyü kullanamıyorum nasıl kullanıyo yardım eder misiniz??????

bu bölümü geçtim şuan bi bölümdeyim hep savaş war etrafta evler war kaldım.bir yere git diye ok işaretide yok kaldım orda napıcam
  • sen tutoriali bitirdin galiba başkalarıyla konuşuyorsan ewt o zaman bitirmişindir
  • evet konuşuyom adamlar yabancı ufk dio sensin lan ufk diom nese napıcaz burda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Assian

sen tutoriali bitirdin galiba başkalarıyla konuşuyorsan ewt o zaman bitirmişindir

arkadaşlar yardım edin burdan nası kurtulcam
  • bende oynarım 46level adamım var ama fakir genelde world14te oynarım ve bir sürü türk var
  • 159 LwL adam isteen sölesin
  • ben isterim
  • olmaz lvl 126 son lvl başka alınmaz kurallarda başka runescapeye bağlı sitelerde yazıyor !
  • ya bişi sorcan dragon slayerde oralche anahtarı vermio çok garip şeyler diyo bide goblin den nasil alcaz?
    cevaplarınızı beliyorum
  • herhangi bir konuda bu oyun için yardım isterseniz rune scape nick im:mem 92
  • rune pick ile üzerinde duman tüten bir madende çalışırsanız ne olur.ben yaptım.çok eğlenceli.
  • benim adamım fakir ama full addy armour,rune skimy,rune pick ve rune axe si var.
  • acil hesap lazım mmm
  • Bende oynuyorum lvl 21 car var gayet iyi biliom oyunuen iyi smith 34 var 1kya herkeze yaparım(iron)
  • Rune Scape oynayan Türk ahalisine bizden selam olsun!

Ben Mansurkhan uzun süredir rune scape i bilirim, ( öyleki benim öğrettiklerim benden yüksek level oldu, lol )
    yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırız,daha önce yazıldığı gibi türkler genellikle world 19 da oynuyor...
  • 30 lwl üstü rumescape hesabıne 40 k lık ogame
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.