Şimdi Ara

Ruhsatta Net ağırlık ile azami yüklü ağırlık aynı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar arabanın ruhsatını incelerken şans eseri fark ettim net ağırlık ve azami yüklü ağırlık değeri aynı. Lpg taktırıcam bu nasıl geçecek muayeneden? Diğer arabalarınkine bakıyorum azami yüklü ağırlık değeri 300 400kg daha fazla. Ruhsatı değiştirmeye nereye başvurmam lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LPG'yi bırakın siz bile binemiyorsunuz. Orada bir yanlışlık var.
    5 x 75 = 375 kilodan fazla bir ağırlık farkı olması lazım. Yanlış yazılmıştır.
  • Yanlış yazılmıştır. Aracın doğru azami yüklü ağırlığını araç ağırlık etiketinden öğrenebilirsiniz.

Bu etiket genellikle motor bölmesinde, sağ-sol kapı içerisinde ve ya stepnenin olduğu yerde olabiilir.

https://www.gezenbilir.com/attachments/neden-romork-jpg.57105/

Bu resimdekine benzeyen şasi numarası ve alt alta 4 tane ağırlığın yazdığı etiketten bahsediyorum. En üstte yazan azami yüklü ağırlık 2. sıradaki aracın katar ağırlığı(frenli römork çekebilme), 3. sıradaki ön dingil kapasitesini 4. sıradakide arka dingil kapasitesini verir.
  • Lpg taktıracağın yer lpg projesine doğru değerleri yazar. Sonra ruhsata log işletmeye gittiğinde otomatikman düzelmiş olur.

• Tescile esas at uygunluk belgesi baz alınır muhtemelen. Ruhsatların yarısı hatalı ülkemizde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.