Şimdi Ara

RTX2080Tİ Helvası 2. kez kavruldu bu sefer finduklu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
8.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SIKINTI MI VAR

Hocam anlayamadım dediğinizi kusura bakmayın, gereksiz dediğiniz olay nedir?

Alıntıları Göster

Elinizdeki GPU'dan geçme ihtimaliniz olan GPU'lara geçme işi için geç kaldığınızdan bahsediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Elinizdeki GPU'dan geçme ihtimaliniz olan GPU'lara geçme işi için geç kaldığınızdan bahsediyorum.

Alıntıları Göster

Neden hocam, şubat, mart ayına kadar GPU almasamda olur. Döviz kurundan dolayı mı böyle söylediniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Neden hocam, şubat, mart ayına kadar GPU almasamda olur. Döviz kurundan dolayı mı böyle söylediniz?

Alıntıları Göster

Döviz kuru zaten her zaman cepte. Akabinde;

*Elinizdeki karta örneğin geçtiğimiz yaz aylarındaki talep gibi talep kalmadı.

*RTX 3070 gibi bir model piyasaya giriş yapacağından dolayı ekstra darbe aldı. Daha bunun 3060 Ti modeli var, AMD karşılığı var.

*Ne zaman satılması konusundaki bilgileri zaten geçen mesajımda vermiştim.

*1 nesil arayla değişimler yapılacaksa; piyasa ile her zaman irtibatta olunması zorunludur.

*Yeni bir seri piyasaya giriş yaptıktan sonra, 1 nesil önceki GPU yüksek fiyattan satılamaz. Maalesef ki özellikle ve özellikle GPU piyasası bu konuda oldukça zalimdir. Ne CPU piyasasına ne de herhangi başka bileşen piyasasına benzemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Döviz kuru zaten her zaman cepte. Akabinde;

*Elinizdeki karta örneğin geçtiğimiz yaz aylarındaki talep gibi talep kalmadı.

*RTX 3070 gibi bir model piyasaya giriş yapacağından dolayı ekstra darbe aldı. Daha bunun 3060 Ti modeli var, AMD karşılığı var.

*Ne zaman satılması konusundaki bilgileri zaten geçen mesajımda vermiştim.

*1 nesil arayla değişimler yapılacaksa; piyasa ile her zaman irtibatta olunması zorunludur.

*Yeni bir seri piyasaya giriş yaptıktan sonra, 1 nesil önceki GPU yüksek fiyattan satılamaz. Maalesef ki özellikle ve özellikle GPU piyasası bu konuda oldukça zalimdir. Ne CPU piyasasına ne de herhangi başka bileşen piyasasına benzemez.

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim cevabınız için.

• quote:

Teşekkür ederim cevabınız için.

Alıntıları Göster

RTX2080Tİ Helvası 2. kez kavruldu bu sefer finduklu 

• 2000 serisi kartların selası okunurken neden araya 5700xt sıkıştırılıyor bunu anlamıyorum. sapphire 5700xt nitro+ 2800 liraya aldım benim kart tamamen yok mu olacak? ki öyle bile olsa zaten yüzlerce saat sorunsuz oyun oynadığım için bana göre parasını çoktan çıkardı.

• Muten Baba kullanıcısına yanıt

Hocam ne diyosun ya cidden ? Abi konu başlığını oku istersen bir kaç kere. Tövbe tövbe neyse tamam...

• Yani bazen anlamamak için direnildiğini düşünüyorum bende bunu anlamıyorum, 5700XT Amd deki tepe Gpu şuan, neden yok olsun , sen neden zarar edesin öyle birşey yok. Yeni nesil Gpu lar piyasada yerini aldığında, fiyatlar oturur, kimi biraz yukarı satar kimisi aşağıya. Benim son zamanalrda gözlemlediğim nokta , yeni nesil kartlara kullanıcıların 5 kuruş harcamadan hatta ceplerine para kalsın isteyerek geçmeye çalışmaları. Yoksa 2080Tİ si olan da zaten tüm detaylara hakim olarak çatır çatır oyun oynadı , parasıyla zevk satın aldı karşılığını da aldı, bundan doğal birşey yok zaten.

• Zaten PS5 çıkınca yeni nesil oyunlar geleceği için. Yeni nesil ortama ayak uydurmak için yeni nesil kartlar geleceği belliydi. Bana bu yüzden hep 980 1080 2080 gibi kartlar gereksiz gelmiştir bu yüzden. 970 1070 2070 ve şimdi 3070 çok daha mantıklı kart seçimi olur. Yeni nesilin en iyi kartını almaya gerek yok bana göre.

• Sanki herkes bu zamana kadar 2080ti kullanıyordu gibi bir hava var konuda

2kda oyun oynamıyoruz şuan için 1080 bile taş gibi işine yarar. S

Biz daha ne alacagimizi bilmiyoruz. Gereksiz para harcama yapmasın bende elinde Güzel kart olanlar.

• Çıktığında 2200tl ye garantisiz yurt dışından alınma sıfır asus rog strix 1080ti alarak asrın volesini çaktım. Ne oyunlar 2k, 4k karışık bitirdim. Hakkını sonuna kadar verdi. Şimdi satsam yine kardayım. Hep nvidia mı kazıklayacak bizi, biraz da biz kazanalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 4 gün önce forumun belki de en uygun fiyatına sahip Evga 1080 Ti FTW3 satan birisiyim. Özelden çok daha yüksek fiyattan verenlerde vardı ama sözümün eri biri olduğum için anlaştığım kişiye çok uyguna verdim.

Piyasa çok kötü, malum kur berbat 2000 serisinin çıkış fiyatları belli 2080Ti deli gibi para verenler tabi ki 2. eline de ona göre bir fiyat isteyecekler. Serbest piyasa diye bir tabir vardır rahatsız olun veya olmayın piyasayı firmalar ve forumda ki kart satan üyeler belirler.

Benden 2000 serisi sahiplerine bir öneri asla kartlarınızı satmayın, şayet iş görüyor ise 1 nesil daha kullanın derim. Ayrıca amaç ne olursa olsun böyle yok helvasını yaptık vs. gibi konular hiç yakışık değil birazda 2000 serisi kart sahiplerini düşünün yüksek fiyattan 2. el kart satanlar geneli yansıtmaz.

• RTX2080Tİ Helvası 2. kez kavruldu bu sefer finduklu

Anlıyan anladı RTX2080Tİ Helvası 2. kez kavruldu bu sefer finduklu 

• millette ne para var be! biz ise 2.el rx 580/480/rx5500xt/1660 kovalayalım.

• 580 dolara 16gb Rx6800. Alacağım kart belli oldu

Ps5 ve xboxa laf edenler farkında değil ki o konsollar rdna2 ile geliyor yani 3070 gücünde olacaklar çok rahaT hahahaha

• Helvayı bir türlü yiyemedik.

RTX2080Tİ Helvası 2. kez kavruldu bu sefer finduklu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Helvayı bir türlü yiyemedik.

öhhhRTX2080Tİ Helvası 2. kez kavruldu bu sefer finduklu 

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Satıcılar 11-12 binden rtx 3080 alanları görünce fena bilenmiş.

•   

GIGABYTE GeForce RTX 3070 GAMING OC 8200TL. Stokta 2 tane varmış. rtx 3080 rx6800 xt fiyatlarına rtx 3070 keyfi.RTX2080Tİ Helvası 2. kez kavruldu bu sefer finduklu 

• Çok afedersiniz ülkemizde herkes tuttuğunu durumu olduğu için , böyle fiyatları da normal görür olduk artık. İmkan varsa kimseyle muhattap olmadan direk amazondan almak lazım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.