Şimdi Ara

RTX 3000 serisinin ülkemiz fiyatları açıklandı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
14.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 3060 alırsam bıde monıtor alıcam alacagım monıtor 2k mı yoksa 1080 p 144hz 2ms mı ona karar veremedim. 3060 la cok saglıklı olacak gıbı durmuyor 2k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4800'e, 2080ti den daha performanslı 3070 gayet iyi fiyat, tabi bu fiyatla TR de satışa çıkarsa

• VolkanCOO kullanıcısına yanıt

Bu iyiydi hocamRTX 3000 serisinin ülkemiz fiyatları açıklandı RTX 3000 serisinin ülkemiz fiyatları açıklandı 

• Olsun ben hep 1050ti alıyorum :)

• Game spotun 7 saat önce koyduğu fiyat listesi...

Burdan az çok hesaplaya bilirsiniz 3070 6-7 bin den aşağı olmaz..
    Diğerlerini hesaba gerek bile yok 10 bin tl ve üstü....

RTX 3000 serisinin ülkemiz fiyatları açıklandı

• Konuda tahmini fiyatları gördüm de maalesef çoğumuz alamayıp bakacak sadece belli oldu..

• quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Evkur.

yurtdisinda bir indirime denk getirir indirigandi yaparim RTX 3000 serisinin ülkemiz fiyatları açıklandı 

sizlere allah kolaylik versin RTX 3000 serisinin ülkemiz fiyatları açıklandı 

• 4k 144 hz monitörler şuan çok pahalı bütçe yetmiyorsa 2k alabilirsiniz tamamen size kalmış bişey.

• 2070 satıp 3070 almaya değer mi acaba 2k ekran için?

• Ranez R kullanıcısına yanıt
    emin o almak isteyilnerin çogu alacak,alamayanlarda en fazla bir kaç aya fiyatları %30 düşünce alacak.. bu melekette gençler telefonu donanımcılar işlemci ve e.kartlarını yemez içmez alır ..sen rahat ol

• ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    satıcısıylan alıcısıylan türk aç gözlülüğü ... yemeyip içmeyip telefon,donanım alanlar oldukca dürtende çok olur basit mantık

• dolara göre fiyatlar normal

• 2000 serisi almamıştım. Hatta 2080ti düşünüyordum, 1080ti artık 2K çözünürlüğünde üzmeye başlamıştı. Şu an yeni kartları görünce adeta şok oldum. Artık 3080 alıp hem de bu fiyata keyif yapma zamanı. 2080ti sahiplerine gerçekten üzüldüm.

• lol

hakikaten bu paralara bu kartları TR garantili olarak alabileceğinizi feln mı sanıyorsunuz? RTX 3000 serisinin ülkemiz fiyatları açıklandı 

• cocainbar kullanıcısına yanıt

48 ay. Kim öle kim kala. Allah göstermesin. 3080 ortada kalmasın. Ben sahiplenebilirim.

• rtx 3070 ler 500 usd civarı çıkarsa 1070 ti dan direk sıçrama yaparım.ama bu fiyata satılır mı bilemedim inanmak isityorum ama hiç sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: RascH

Yaaa onu kdv’li fiyata mı yoksa kdv’siz fiyata mı eklerler acaba?

Hangisinde daha çok alıyorlarsa vergiyi ona eklerler bence.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.