Şimdi Ara

RTX 3000 serisinin ülkemiz fiyatları açıklandı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
14.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3090 yaklaşık 18-20 liraya gelir. 3080, 9-10 bin lira, 3070 ise 7 bin civarı vatanda arzı endam etmeye başlayınca burada zuhaha muhaha kakara kukara kikiki 2 serisi öldü diyenler de trene bakar gibi bakar ekran başında.

• PS5 in öngörülen fiyatı 500-550 $. ne anladık biz bu işten. ikisi de birbirine yakın kalite/performans sunarsa ne gülerim

• Ulan ben RX560 yeni alabildim hüüüü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • reoix kullanıcısına yanıt

Gerçekten ben de bunu anlamıyorum, kartı alan aldı ve istediği ayarlarda oyun oynayarak keyfini aldı, ben gidip de kimsenin ikinci el pazarında satarım diye ekran kartı aldığını zannetmiyorum. Ama o kadar hasta insanlar var ki birinin elindeki bir şeylerin değeri düşünce/kronik sorunu çıkınca vs. sevinç çığlıkları atmaya başlıyorlar. Acaba başkalarının bir şekilde zarar görmesinden veya zarar gördüklerinin düşünülmesinden bu denli zevk alan başka kaç topluluk vardır gerçekten merak ediyorum. Nasıl mutsuz ve yalnızlarsa artık böyle şeylerden bile mutluluk çıkarmaya çalışıyorlar.

Not: RTX serisiyle hiçbir ilgim yok, RX570 kullanıyorum.

• Naruto45 N kullanıcısına yanıt
    2012 yılında yalan olmasın 2400 dolar civarına gtx680mli ssdli falan ozamanların en kral laptoplarından birini almıştım. Şu an ozamanı düşününce kendimi tam bi salak gibi hissediyorum çünkü laptopu oradan oraya götürme gibi bi gereksinimim yoktu ve kaldıki eşek gibi ağir bi aletti. Nacizane tavsiyem mobil olarak kullanmıyosaniz 5dk beklemeden satın o paraya inanılmaz bi masaüstü sistem kurarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ott0man -- 2 Eylül 2020; 22:47:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh ekibi lütfen bu konuyu ekim ayına kaldırın lütfen, Hatta kasım daha makul. Yoksa hükümetten birileri izleyip Bir Ötv güncellemesi getirmesi çok olası. Teraflop gücüne göre ötv üretilebilir. Ve 3080 in fiyatı tekrar 12, 13 bin seviyesine yükseltilebilir. Nasıl olsa Daha önceden bu fiyatlara alınabiliyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5BD91595D

3080 için 2100 TL ila 2800 TL düz.
    3070 için 1500 TL ila 2000 TL düz olurdu. https://www.youtube.com/watch?v=4oa3hHpgYo0

altyazıyı açın  

bu başarı hepimizin başta bütün akapelilerin  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimenes35 -- 2 Eylül 2020; 23:12:47 >

• oyun odaklı aslında.

• tabi şuan için o fiyatlar...

• Geçen Gigabyte Gaming 2070 Super aldık 5300 liraya.

Dün biradere söyledim çok bozuldu.

Ekliyim, test sonuçları gelmeden Nvidia'nın söylediklerini ciddiye almamak lazım. Asıl kaynak kendileri olmalarına rağmen skor olmadan konuşmak gereksiz moral bozar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 2 Eylül 2020; 23:59:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Geçen Gigabyte Gaming 2070 Super aldık 5300 liraya.

Dün biradere söyledim çok bozuldu.

Ekliyim, test sonuçları gelmeden Nvidia'nın söylediklerini ciddiye almamak lazım. Asıl kaynak kendileri olmalarına rağmen skor olmadan konuşmak gereksiz moral bozar.

ince hesapta asus dual RTX2080S 5200 tl den satıldığınıda söyleyin hocam geçen cuma

• Onlar kupondur zannedersem.

Ortalığı kızıştırmak için üç beş yada 10 tane o fiyattan satarlar maksat müşteri çekmek.

Çift fanlı modellerde de kesinlikle gözüm yok zaten.

Bir backplate bile kaç dereceye çıkıyor, hiç güvenim yok dual tasarıma o yüzden gözüm hiç arkada kalmaz.

• 😂😂😂

• 4800tl’ ye rtx3070 Biraz zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cyberbandit kullanıcısına yanıt

Doğru adamım. Araba kadar yakmıyo nasılsa. Binip gezersin en azından.

• sudden_44 kullanıcısına yanıt

Biz Nacilerle almaya gidiyoruz, geliyomusun? Üst kattaki Sevim ablaya da alıcaz bi tane. 

• Grup indirimi söz konusu herhalde dur bende tırcı amcaoğlunuda çağırayım. İndirimin gözüne vuralım

• ErkanSYK kullanıcısına yanıt

Yukarı doğru değişecek demek istedin, anladım.

• sudden_44 kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.