Şimdi Ara

RTS TÜRÜ ÖLDÜ MÜ? (TARTIŞMA) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
5.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ölmedi de niş bir kitleye hitap ediyor. zaten oldum olası insanların stratejiye karşı bir soğukluğu vardır. her seviyede adamın oynayacağı bir tür değil. düşünme ister, sabır ister, onlineda mikro becerisi ister falan filan.

şimdiki nesilin oynadığı strateji oyunları ile benim nesil arasında çok fark var. daha çok tower defence türü oyunlar tutuyor bir süreliğine o da. bir de frost punk tuttu ama o da biyere kadar işte.

bu arada total war biraz farklı bir türde. en çok zaman harcadığım oyun serisi dir açık ara. gerçek zamanlı büyük savaşların yapıldığı başka bir oyun türü pek yok. bazı denemeler vardı ama tutmadı pek. Civilization serisini saymıyorum o kendi başına bir alt tür bence.

ilk RTS oyunlarım Total Anhilation ve AoE 1 idi. Red Alert ve Generalsa da sağlam zaman gömmüşümdür. Coh oyunlarının da yeri ayrıdır. AoE 4'ü sevmekle birlikte bazı ayar eden yanları olduğu için senaryoları bitirip sildim.

türe ilk defa gireceklere Company of Heroes dan başlamalarını öneririm. Onlarca iyi RTS var ama çoğu tarihi eser sayılıyor artık.

• KristalTürk K kullanıcısına yanıt

bi sen bi ben kaldık galiba 6 ayda girilen tek entry  RTS TÜRÜ ÖLDÜ MÜ? (TARTIŞMA) 

RTS TÜRÜ ÖLDÜ MÜ? (TARTIŞMA)Dayıyoutube
    Ramiz Karaeski (Dayı) Kaldı Kardeş
    https://www.youtube.com/shorts/fTQKgC_ek-0
  • Ölmez ölemez

Emin olun age of serisi generals serisi bfme serisi her zaman oyuncu bulacak

Yeni nesil ergenuslar lol vb sacma oyunları oynadigi icin belki yeni guzel oyunlar gelmeyecek ama olsun eskiler bize yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.