Şimdi Ara

RTE'ye fazla eleştri getiriliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamın gitmediği şehir yok,belediye seçimlerine bile gidiyor,konuşmasını yapıyor.Halkı için çabalıyor.Her şehre stad yaptı,yolları düzenledi,köprüler yapıp ecdadımızı hatırlattı.3.havalimanı avrupada tek zaten.Her mahallede cami var,ankarada saray yaptı.Putininde moskovoda var.şanımız için yaptı.Onun olduğu zamanlarda futbol milli takımlarda 3. olduk.Diğer spor alanlarında da iyiydik.Son 1-2 yıldır ekonomi iyi değil diye eleştirmek yersiz.Ekonominin iyi olmamasıda amerika ile ilgilidir,türk parasını düşürdü doları arttırdı.Fanatiklik yapmaya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDE054007 -- 11 Aralık 2019; 12:23:47 >

• diktatör denipte bu kadar aşşağılanan lider yoktur.

hataları varmı

onlarca kat daha fazla dır belkide.

diğer tarafa bakıyorum

..............

• RTE'ye fazla eleştri getiriliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hattori- -- 11 Aralık 2019; 12:11:53 >

• Biz ona sevdalıyız <3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir ev yıkıldı diye deprem(amerika) suçlu değildir

evi sağlam yapmazsan ev yıkılır

evi sağlam yapmayanda suç

depremde değil !
  • Aralara nokta virgül koyma. Akıcılığı kesiyorsun. Her türk evladı o paragrafı tek nefeste okuyabilmeli.

• oda sana sevdalı...
  • Bu herif sınırsız yemişti ne sebeple açıldı ?

• Trollük yapacaksın madem önce tarihlere bak. 2002 FIFA Dünya Kupası turnuvası 2002 genel seçimlerinden önce yapıldı.
  • Hep papazın suçu o papaz yok mu o papaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungian_Shadow

Bu herif sınırsız yemişti ne sebeple açıldı ?
    evet

ekşisözlük tayfası iyi çalışmıyor bu sıra.

ergenlere bırakıldı buralar.

tembellik etmeyelim lütfen :)))
  • quote:

Bu herif sınırsız yemişti ne sebeple açıldı ?
    Ne oldu banım seni mi gerdi birader sana ne oluyor açıldıktan sonra hayırdır ? bir haksız konu vardı ve sağolsun yöneticilerle konuştuk açıldı.Hadi yeni yetmelik yapma senden daha eski üyeyim hadi canım hadi.

not: sen kimsin ? seni tanımıyorum ? kaç yıldır yokum banlı olduğumu biliyor ? sapık mısın nesin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDE054007 -- 11 Aralık 2019; 13:33:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DDE054007

Ne oldu banım seni mi gerdi birader sana ne oluyor açıldıktan sonra hayırdır ? bir haksız konu vardı ve sağolsun yöneticilerle konuştuk açıldı.Hadi yeni yetmelik yapma senden daha eski üyeyim hadi canım hadi.

not: sen kimsin ? seni tanımıyorum ? kaç yıldır yokum banlı olduğumu biliyor ? sapık mısın nesin ?

Alıntıları Göster
    Şubat 2008in Haziran 2010dan eski olduğuna eminim ama sen bilirsin

7474738 tane fake hesap açıp sürekli olarak spam yapan herifin banini açmışlar inanılmaz

• quote:

Şubat 2008in Haziran 2010dan eski olduğuna eminim ama sen bilirsin

7474738 tane fake hesap açıp sürekli olarak spam yapan herifin banini açmışlar inanılmaz

Alıntıları Göster
    Alakası yok son 3-4 yıldır forumda yoktum,hiçte hesap açmadım.Ayrıca ne insanlar var,spam yapan mı sınırsız yiyecekmiş.Yol al.

• Adam akıllı konu açtık geldi kirletiyor,zorla konuyu sildirecek.İnşallah ceza yersin.Senin gibi ergenler argolu konu açsın onu arıyorsun.
  • Cevap veremedikleri diğer konularda gözükmeyen veya argüman kurmaktan aciz tek lafları paçavra cumhuriyet/heykel yapın dan öteye gidemeyen akboycuklar bu konulara hemen damlıyorlar
  • İroniyi beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DDE054007

Alıntıları Göster
    bütün herşey onun elinde getirdiği sistemle birlikte tek adam o

dolayısı ile kimi eleştireceğiz ? penguenlerimi
  • +Açılım süreci, T.C tabelaların kaldırılmayı çalışması;

+Milliyetçilik hakkında söyledikleri çok ağır sözler;
    +Ergenekon ve Balyoz kumpası;

+2004 MGK kararlarını kulak arkası edip Fetö'ye sal verilmesi hatta 2013 yılı sonuna kadar desteklenilmesi;

+Havuz medyası oluşturması 7/24 kendilerini pohpohlamaları;
    +İlk dönem izlediği birleştirici, olumlu ve ekonomik bazlı politikasını terk etmesi,

+Artan işsizlik, ağır ekenonomik koşulları ve tarihin en yüksek genç işsizlik ile mücaadele yerine , çılgın projelerle kaynakların çarçur edilmesi;
    +Parlementer sistemine set çekip, totoraiter rejimin önün açan Başkanlık sistemi;

+Suriyeliler sorunu
    +6 mayıs 2018'de YSK eliyle gerçekleştirilen seçim iptali ve tekrarı

+GSS denen garabet
    +Yunanın 18 adacık ve kıta sahanlığı sahtekarlığı olayı ile yeterli mücaadele etmemesi.

+Kendisine oy vermiyoruz diye her seçim dönemi tvde mobbing ve hakaretlere maruz kalmamız, ötekileştirilmemis
    +Liyakatın rafa kaldırılıp, torpilin pik yapması, vs,vs

Fazla mı yoksa az mı eleştiriyoruz bilmiyorum ama , 18 yıllık iktidarları boyunca ben bu sebeplerle oy vermiyorum

Birde bu partinin sempazitanları sanki tek CHP varmış gibi sürekli oraya çekiyor, AKP'li değilsen CHP'lisin kafasını yaşamak için neye maruz kalıyorlar acaba

• Nereden tutsak elimizde kaliyor

Adamın gitmediği şehir yok,belediye seçimlerine bile gidiyor,konuşmasını yapıyor. -> Cumhurbaskani gibi, goreve baslarken namus ve serefi uzerine bagimsizlik yapan adamin ne isi var belediye secimlerinde?

Halkı için çabalıyor.Her şehre stad yaptı,yolları düzenledi,köprüler yapıp ecdadımızı hatırlattı. -> Yapti derken, nasil yapti neyini yapti? Gecis garantisi ile peskes cektiler, gecmedigi koprunun parasini halk oduyor. Bu mudur halk icin cabalama?

3.havalimanı avrupada tek zaten. -> Hayatinda Edirne disina cikmamis adamin beyani bu. 3. havalimaninin gereksizligini boyle birisine anlatmaya calismak zaten bosuna.

Her mahallede cami var,ankarada saray yaptı.Putininde moskovoda var.şanımız için yaptı. -> Eskiden camii yok muydu? Srarayi sana bana mi yapti, ne kadar yakinina yaklasabiliyorsun sarayin? Bu yapilanlar sayesinde dunyada sanimiz nasil yurudu?

Onun olduğu zamanlarda futbol milli takımlarda 3. olduk.Diğer spor alanlarında da iyiydik. -> Bizzat sabah erken kalkip cig sut yumurta mi icirdi sporculara, taktik mi verdi?

Son 1-2 yıldır ekonomi iyi değil diye eleştirmek yersiz.Ekonominin iyi olmamasıda amerika ile ilgilidir,türk parasını düşürdü doları arttırdı.Fanatiklik yapmaya gerek yok. -> Aynen her sey Amerika ile ilgili. Devamina bir sey yazamiycam sikildim gercekten.

Allah askina daha kaliteli troller gelsin artik. En azindan Turkce yazabilsinler, ne dedikleri anlasilsin ona gore dalga gecelim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.