Şimdi Ara

Başıboş Köpekler Tarafından Öldürülen Çocuklar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet, siz Hatay’da bir köpeğin saldırısıyla ölen 4 yaşındaki Hayrünnisa Gök’ün adını işitmediniz. Erzurum’un Köprüköy ilçesinde bir sokak köpeği tarafından öldürülen 8 yaşındaki Kadir Karaşal’ın da. Soruyorum, Ağrı’daki 4 yaşındaki Berat Açar’ın, Şanlıurfa’daki 8 yaşındaki Hüseyin Erçal’ın, Kayseri’nin Bünyan ilçesinde sokak köpekleri tarafından parçalanarak öldürülen 8 yaşındaki Derviş Boztaş’ın haberini gören ya da okuyan var mı aranızda? Bursa’nın Karacabey ilçesinde vahşice parçalanarak öldürülen 2 yaşındaki Ebru Çakaloğlu’nun, Mersin’in Tarsus ilçesindeki 2 yaşındaki Ayşenur Öztunç’un, Mersin’in Erdemli ilçesinde 14 yaşındaki Büşra Şeker’in, İzmir’in Bornova ilçesindeki 7 Yaşındaki Mecit Kartal’ın, İzmir’deki Ardahan Çoban’ın, Bayram Varol’un, 3 yaşındaki Sudenaz’ın, İstanbul’daki Serhat Karabıçak’ın, Şanlıurfa’dan 4 yaşındaki Bayram G.’nin, Samsunlu 7 yaşındaki Hasan Balkış’ın adını bilen var mı?

Ve dün bir çocuk daha parcalanarak feci şekilde can verdi. Daha kaç çocuk bu feci kaderi yasayacak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi de o çocuklar sokakta parçalandı evlerinde değil farkında mısın?

O köpeklere rağmen sokağa oynamaya çıkmış çocuklar yada bakkala ekmek almaya gidiyordu. Okulundan eve dönüyordu belki de... Belki arkadaşının evine gidiyordu vs. vs...

Allah aşkına forumdaki her hayvan konusunda varsın ama savunmaların öyle yanlış ki... Birgün çocuğun olursa başına aynısı gelince belki anlarsın insanların ne demek istediklerini...

Benim de çocuklarım var ve bu haberi görünce kendi çocuğuma olsa ben ne yaparım diye düşünmüyor değilim... Ama emin ol o gece köpekler için zor geçer kimse kusura bakmasın.

Dinde bile sana zarar veren/verecek hayvanların öldürme izni var. Hatta bazıları ileri derecede. Namaz da iken namazı bozup öldürmeye izin var.

Bu sen ve senin gibilerdeki hayvan sevgisi falan değil kendinizi kandırmayın lütfen.

Dipnot : Genel olarak köpek sevicilerin çoğu %48'lik kesimdir.

MRNA aşısını fanatikçe savunan, iklim değişikliği bahanesiyle yapay et falan yememizi isteyen, LGBT taraftarı olan, çocuklarımızı köpeklerden daha değersiz görüp ÖLMELERİNİ isteyen (kendini aydın, modern, batıcı gibi tanımlayan) insan düşmanı bir kesim var.

İstisnasız tüm bu saydıklarımı fanatikçe destekliyorlar.

Bunların tek merkezden emir alan bir örgüt olduğunu düşünmeye başladım.

Çünkü bu denklem hiç şaşmıyor.

İklim değişikliğiyle köpek sorununun alakası ne, LGBT'yi desteklemenin MRNA aşısıyla ne alakası olabilir, cidden anlamıyorum.

Ama hep aynı "aydın geçinen cihangir solcusu" tipler bunları destekliyor.

Ortak nokta "insan türüne olan düşmanlık ve nüfus azaltımı" olabilir gibi görünüyor.

Bunu sadece ben değil, birçok kişi fark etmiş.

• Gerçekten bu yüzyıla yakışmayacak utanç konusu.
    O çocukların ne suçu ne günahı vardı? Aileleri ne durumda.
    Tarifsiz bir acı...

Bu durum sadece mama lobileriyle açıklanamaz. Yöneten tayfa istisnasız halkın hiçbir kesimini ve derdini umursamıyor...
    Ellikiyi bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvMüdüresiii -- 8 Aralık 2023; 9:43:4 >
  • İyi de o çocuklar sokakta parçalandı evlerinde değil farkında mısın?

O köpeklere rağmen sokağa oynamaya çıkmış çocuklar yada bakkala ekmek almaya gidiyordu. Okulundan eve dönüyordu belki de... Belki arkadaşının evine gidiyordu vs. vs...

Allah aşkına forumdaki her hayvan konusunda varsın ama savunmaların öyle yanlış ki... Birgün çocuğun olursa başına aynısı gelince belki anlarsın insanların ne demek istediklerini...

Benim de çocuklarım var ve bu haberi görünce kendi çocuğuma olsa ben ne yaparım diye düşünmüyor değilim... Ama emin ol o gece köpekler için zor geçer kimse kusura bakmasın.

Dinde bile sana zarar veren/verecek hayvanların öldürme izni var. Hatta bazıları ileri derecede. Namaz da iken namazı bozup öldürmeye izin var.

Bu sen ve senin gibilerdeki hayvan sevgisi falan değil kendinizi kandırmayın lütfen.

Dipnot : Genel olarak köpek sevicilerin çoğu %48'lik kesimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayrabey -- 8 Aralık 2023; 10:28:1 >

• Sokak kopegi ne ?

Basibos kopek denir ona.

Basibos kopeklerinizin toplanmasi yetmez,basibos kopekcilerde toplanmali

• Arkadaslar basibos kopek sorunu asla hafife alinmayacak hir konudur.Hepinizin Twiter adresi var.Konu ile ilgilenen adresler var l.Siyasi goruslerimizi bir kenara birakip destek verelim.siyasilerin hepsi altlarinda araclari korumalari rahatlar.olan garibanlara oluyor ve olacak.bu adresleri takip edip,acilan konulara destek verelim.

• Hocam Twiterde guvenli sokaklar ve baska olusumlar var.onlarida arada sirada duyurursaniz iyi olur.

• 100 bin nüfuslu Tokat Erbaa'ya 100.000 kg köpek maması alınmış.
    Mama çetesi ve belediyeler bu işten nemalanıyor, ölen parçalanan çocuklar vatandaşın canı kimsenin umurunda değil, devlet yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novagate -- 8 Aralık 2023; 16:55:19 >
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt

Cidden mi ya Başıboş Köpekler Tarafından Öldürülen Çocuklar... 

• Aman canım çocuk mu salla köpek daha önemli

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Evet. Hatta diğer hayvanseverlerle birbirlerine girmişlerdi Facebook'ta. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sorunun çözümünün önünde duran herkesin Allah belasını versin

Başıboş Köpekler Tarafından Öldürülen Çocuklar...x (formerly twitter)
    DarkWeb Haber (@Darkwebhaber) on X
    https://twitter.com/Darkwebhaber/status/1733128477895729557?s=20
  • Vereceksin ihaleyi Çinlilere, gelecek ekipleri alacak götürecek hepsini yemek için karkas şeklinde, win-win

• biz dedik itlaf diye dinlemediler umurumda değil artık

• Bu vahşi sokak köpeklerin artık türkiyede konuşulmaması gerekiyor. Millet marsta koloni kuracağım diyor. Biz hala neleri konuşuyoruz orucu ne bozar sokak köpekleri için ne yapacağız. Ekmek nasıl alacağız ekmek olmuş bilmem kaç para. Bu sonsuza kadar örnekler devam eder. Türkiyenin 100. yılının böyle olması çok üzücü...

• @Nat Alianovna benim köpek konusunu gene silmişsin bu sefer sıkıntı neydi

Geçen sefer şiddet içeriği var deyip sildin bu sefer ne problem oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 9 Aralık 2023; 0:23:41 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.