Şimdi Ara

ROTTWEİLER Alıcam [Nerden Alıyım?]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
23.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rottweiler Cinsi Köpek Alıcamda Bildiğiniz Güvenilir Biryer Varmı? Sahibinden.com'a Felan Bakıyorumda Çoğunada Güvenemiyorum. İstanbul Anadolu / Avrupa Yakası Fark Etmez İstanbul İçi Olsunda Secereli Olsun Aşıları Tam Olsun 0 - 2 Aylık Arası Tercihimdir ve Küt Burunlu Kalın Patili Olması Şart 400 İle 500 Lira Arası Verebilirim. Dediğim Kriterlere Uyan Biryer Biliyorsanız Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

Varsa Websitesi [ Köpeklerin Resimlerine Bakmam Lazım ] / Telefon Numarası / Semti / Söylerseniz Araştırırım.

• Banada İzmir'den lazım arkadaşlar.
    1-3 aylık arası.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KuzuXx

Rottweiler Cinsi Köpek Alıcamda Bildiğiniz Güvenilir Biryer Varmı? Sahibinden.com'a Felan Bakıyorumda Çoğunada Güvenemiyorum. İstanbul Anadolu / Avrupa Yakası Fark Etmez İstanbul İçi Olsunda Secereli Olsun Aşıları Tam Olsun 0 - 2 Aylık Arası Tercihimdir ve Küt Burunlu Kalın Patili Olması Şart 400 İle 500 Lira Arası Verebilirim. Dediğim Kriterlere Uyan Biryer Biliyorsanız Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

Varsa Websitesi [ Köpeklerin Resimlerine Bakmam Lazım ] / Telefon Numarası / Semti / Söylerseniz Araştırırım.

Şecereli rott.u Türkiye'de bulamazsın.Neden?Çünkü Türkiye'de doğum yapan şecereli(anne-baba) köpeklerin yavrularına şecere alınamıyor.Diğer bir değişle FCI'ın Türkiye'de bürosu yok.

Yurt dışından getirilmiş şecereli bir yavruyu 400-500YTL'ye almazsın.Örneğin Almanya'daki bir yavrunun fiyatı 1000€'dan başlar.Getirmeside aşağı yukarı 500€ tutar.Yani verdiğin rakama şecereli yavru imkansız.

Küt burunlu, kalın patili ... vs gibi terimler rott. için yanlış şeyler.Zaten ırkının özelliklerini taşıyan bir rott.'un burnu diğer ırklara göre daha basıktır.Yani küttür.

Aradığınız kriterlerin fiyata göre imkansız olduğunu söyleyerektenwww.rottforum.com adresinden(Türkiye Rottweiler Irk Derneği) annesi, babası belli yavrular alabilirsiniz.Şu anda mevcut yavrular var fakat yakın zamanda doğum yapacak çok güzel bir dişi var.Eşide oldukça güzel.Link:

http://www.rottforum.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1232

• quote:

Orjinalden alıntı: Ata

quote:

Rottweiler Cinsi Köpek Alıcamda Bildiğiniz Güvenilir Biryer Varmı? Sahibinden.com'a Felan Bakıyorumda Çoğunada Güvenemiyorum. İstanbul Anadolu / Avrupa Yakası Fark Etmez İstanbul İçi Olsunda Secereli Olsun Aşıları Tam Olsun 0 - 2 Aylık Arası Tercihimdir ve Küt Burunlu Kalın Patili Olması Şart 400 İle 500 Lira Arası Verebilirim. Dediğim Kriterlere Uyan Biryer Biliyorsanız Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

Şecereli rott.u Türkiye'de bulamazsın.Neden?Çünkü Türkiye'de doğum yapan şecereli(anne-baba) köpeklerin yavrularına şecere alınamıyor.Diğer bir değişle FCI'ın Türkiye'de bürosu yok.

Yurt dışından getirilmiş şecereli bir yavruyu 400-500YTL'ye almazsın.Örneğin Almanya'daki bir yavrunun fiyatı 1000€'dan başlar.Getirmeside aşağı yukarı 500€ tutar.Yani verdiğin rakama şecereli yavru imkansız.

Küt burunlu, kalın patili ... vs gibi terimler rott. için yanlış şeyler.Zaten ırkının özelliklerini taşıyan bir rott.'un burnu diğer ırklara göre daha basıktır.Yani küttür.

Aradığınız kriterlerin fiyata göre imkansız olduğunu söyleyerektenwww.rottforum.com adresinden(Türkiye Rottweiler Irk Derneği) annesi, babası belli yavrular alabilirsiniz.Şu anda mevcut yavrular var fakat yakın zamanda doğum yapacak çok güzel bir dişi var.Eşide oldukça güzel.Link:

http://www.rottforum.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1232

@ata

Ben Senin Msn Adresini İstemiştim Birkaç Konuda Sana Danışmam Gerekiyor Gördüğüm Kadarı İle Köpeklerden Anlıyorsun Pm'den Msn Adresini Verirsen Sevinicem

• Yolladım
  • quote:

Yolladım

syn. Ata köpekler konusundaki tecrübenize güvenerek bana Dogo Arjentino yavrusunu nereden bulacağım hakkında yardımcı olursanız sevinirim.böyle bir başlık açtım ama faydası olmadı ben bodrumda yaşıyorum ve burad cins saf kan köpek bulmak kolay değil hele Dogo Arjentino imkansız yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: akın48

quote:

Yolladım

syn. Ata köpekler konusundaki tecrübenize güvenerek bana Dogo Arjentino yavrusunu nereden bulacağım hakkında yardımcı olursanız sevinirim.böyle bir başlık açtım ama faydası olmadı ben bodrumda yaşıyorum ve burad cins saf kan köpek bulmak kolay değil hele Dogo Arjentino imkansız yardımcı olursanız sevinirim

Türkiye'de iyi dogo satan bir çiftlik biliyorum(Diğerleri kötü demiyorum.Bildiğim bir çiftlik var).Orasıda dışarıdan köpeklerini getirdiği için yavrularını pahalıya satıyor.Bir yavru için 1000€'dan başlayan fiyatları veriyorlar.Ama Bulgaristan'da dogo satan birisi var.Bildiğim kadarıyla bahsettiğim çiftliğe dogoları satanda Bulgaristan'daki kişi.Sitesindeki yavruların fiyatı 300€. 23-09-08'de doğmuş yavrular var.İrtibat bilgilerini pm'den yolladım

NOT: Ankara'da rott. alan bir arkadaşım dogo için 800YTL istediklerini söylemişti.

• quote:

quote:

quote:

Yolladım

Türkiye'de iyi dogo satan bir çiftlik biliyorum(Diğerleri kötü demiyorum.Bildiğim bir çiftlik var).Orasıda dışarıdan köpeklerini getirdiği için yavrularını pahalıya satıyor.Bir yavru için 1000€'dan başlayan fiyatları veriyorlar.Ama Bulgaristan'da dogo satan birisi var.Bildiğim kadarıyla bahsettiğim çiftliğe dogoları satanda Bulgaristan'daki kişi.Sitesindeki yavruların fiyatı 300€. 23-09-08'de doğmuş yavrular var.İrtibat bilgilerini pm'den yolladım

NOT: Ankara'da rott. alan bir arkadaşım dogo için 800YTL istediklerini söylemişti.

yardımınız için tşk ederim.pm gelmedi sanırım bir sorun oldu tekrar gönderirseniz sevinirim tşk ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akın48 -- 7 Kasım 2008; 14:50:05 >

• Ata Banada Kaliteli Rottweiler Satan Çiftlik Önerirmisin İstanbulda

Web Sitesi Fiyatı Yeri Bunları Söylersen Araştırma Fırsatım Olur Cevabını Bekliyorum
  • quote:

quote:

Yolladım

bodrum mu tanıdığım bir kişinin bodrumda evi var ve dogo satıyor msn i pmden yolladım

• quote:

Ata Banada Kaliteli Rottweiler Satan Çiftlik Önerirmisin İstanbulda

Web Sitesi Fiyatı Yeri Bunları Söylersen Araştırma Fırsatım Olur Cevabını Bekliyorum

İstanbul'da bildiğim yer yok ama Manisa'dan gönderebilecek birisi var.

MSN'im : qtq_0@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

quote:

quote:

Yolladım

bodrum mu tanıdığım bir kişinin bodrumda evi var ve dogo satıyor msn i pmden yolladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenten20 -- 8 Kasım 2008; 8:38:21 >

• syn.izmirli mert yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KuzuXx -- 8 Kasım 2008; 11:24:17 >
  • quote:

quote:

Kimmiş Bu Manisadaki Msn Adresi Websitesi Felan Yokmu Tabi Yavrularıda Görmem Gerekiyor Tabi Fiyatıda Önemli Bana Öyle Uçuk Bir Fiyat Çekmesin :)). Ayrıca Bu Verdiğin Msn Adresinin Açıldığını Hiç Görmedim

• quote:

quote:

quote:

Kimmiş Bu Manisadaki Msn Adresi Websitesi Felan Yokmu Tabi Yavrularıda Görmem Gerekiyor Tabi Fiyatıda Önemli Bana Öyle Uçuk Bir Fiyat Çekmesin :)). Ayrıca Bu Verdiğin Msn Adresinin Açıldığını Hiç Görmedim

Genelde offline olurum, yinede yazın demiştim

• arkadaşım hiç bir köpeğin anne sütünden kesilmeden aşıları yapılmaz 2 aylık olsun aşıları olsun diye 1 seçeneğin yok !
  • Öncelikle Merhaba Arkadaşlar,

Forum mesajlaşmalarına baktımda Rottweiler isteyen arkadaşlar fiyat olarak 500-600 civarı demişler bu fiyata rottweiler ancak petshop'dan annesi babası belli olmayan ve bir çok kusuru olan rottweiler alabilirsiniz.

İkinci olarak ata arkadaşımızında belirttigi gibi Secereli Rottweiler Yavrusu Türkiye'den alamazsınız çünkü FCI Türkiye'yi tanımıyor ve yavrulara secere vermiyor ancak yurt dışından yavru alabilirsiniz secereli olarak veya Secereli Anne-Babadan olan bir yavru alabilirsiniz Türkiye'den bu yavru rottweiler ırk standartlarında olur hiç bir kusuru olmaz fakat FCI Türkiyeyi tanımadığı için yavruya secere cıkartamazsınız.

Türkiye'de şuan için bu işi profosyonel anlamda yapan bir çiftlik yok bana göre.Bu nedenle gerekli forumlarda iyi bir araştırma yaparak güzel Rottweiler'ları olan arkadaşlarımız var secereli bu arkadaşlarla konusup bilgi alabilirsiniz ve bu arkadaşlarımızın rottweiler'larının eşleşmelerinden yavru sahibi olabilirsiniz.

Bu konuda hiç bilgi sahibi olmayan arkadaşlara önereceğim şudur ki , kesinlikle annesini babasını görmediğiniz yavruyu almayın annesi ve babasına baktıgınızda herhangi bir kusur gördügünüzde , başlıca kusurlar ; Göğüste beyaz Tüy , Açık renk göz , kulak tutuşunda bozukluk, kuyruk tutuşunda bozukluk, Ön ayakları yan basma , Arka ayaklardaki açı bozukluğu gibi kusurlar vardır. Bu kusurları kendi başınıza farkedemeyebilirsiniz ama gerekli forumlardan yardım alabilirsiniz. Anne-Babasında bu kusurları gördüğünüz yavruyu almayın.

Benim size önerebileceğim Profosyonel anlamda Tek rottweiler forumu isehttp://www.rottweilerim.com ' dur.

• Profesyonel olarak iş yapan secereli rottweiler çiftliği:www.vonstrabon.com

1200TL civarına 2 tane erkek yavru vardı.

600TL'yede iki kuşağı belli rottweiler yavrusu satıyorlar:www.rottforum.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ata -- 8 Ağustos 2010; 22:43:55 >
  • Kendim bizzat yurt dışında profesyonel köpek çiftlikleri ziyaret etmiş birisi olarak söylüyorum, profesyonel çiftlikler 18 aylık olmadan bir köpeği çiftleştirmez.

Türkiye'de rottweiler yok denecek kadar az. Akifa Oniks Palada'nın yavrularını da gördüm. Yanılmıyorsam av köpeği görüntüsünde(Stopsuz rott mu olur?), rottweiler dediğiniz bir köpekle çiftleştirilmiş(Verdiğiniz forumdan gördüm). 1

Şimdi soralım; piyasada kaç tane 1200 TL'ye rottweiler var. Hemen hemen hepsi üst sınıfların yaşadığı bölgelerdeki alış veriş merkezlerinde, petshoplarda... Kaçı 1200 TL'yi hak ediyor? Hiç biri... Ne anneleri belli, ne de babaları. Türkiye'de rottweilera diye anılan bir köpek için yukarıda verdiğim link oldukça ideal. En azından seceresi belli.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.