Şimdi Ara

Röki Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
3
Favori
3.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ailesini kurtarmak için fantastik bir maceraya atılan Tove'e katılıyoruz. Bu macera onu acayip mekanlar ve alelacayip yaratıklarla dolu kayıp halk hikayelerinin çoktan unutulmuş dünyasının derinliklerine götürüyor.

Röki Türkçe Yama

Röki Türkçe Yama

Röki Türkçe Yama

Röki Türkçe Yama

Röki Türkçe Yama

Çeviri/Paketleme/Setup

TRUELEGEND

Notlar:

1- Öncelikle bu oyuna girişmeme neden olan olayı paylaşmak istiyorum. Oyunun Steam'deki tartışmalar bölümünden alıntı.

Röki Türkçe Yama

2- Türkçe yama oyunun V3.2 (41267) - GOG sürümüne uygun olarak yapılmıştır. Daha eski sürümlerde çalışmaz.

3- Aslında çeviriye başladığımda 2.0 versiyonu vardı ve güncelleme geldiğinde yama bozuldu. Bu yüzden satırları tek tek taşımak zorunda kaldım. Taşıma esnasında gözden kaçırdığım bir cümle varsa bildirebilirsiniz.

4- Türkçe yama oyunun kurulu olduğu yerdeki Roki\Roki_Data klasörüne kurulmalıdır.

5- Eğer bu klasöre kurmada sıkıntı yaşarsanız dosyayı masaüstüne çıkarıp gerekli yere atabilirsiniz.

6- Dil ayarlarından English seçili olmalıdır. Türkçe yazınca oyun bozulduğu için yazamadım.

Link: https://www.dosya.tc/server32/usxcye/Roki_Turkce_Yama.rar.html

v1.1

1- Türkçe yama oyunun V3.3 (43089) sürümüne uyarlandı.

2- Metin taşıma sırasında tespit edilen kelime ve harf hataları düzeltildi.

3- Yama steam versiyonuna göre hazırlandı. Kürekli sürümde dosyaların aynı görünmesine rağmen çalışmadı nedense ya da benim indirdiğim sürümde çalışmamıştır belki emin değilim. Kürekli sürümde oynayacak olan varsa ve çalışmazsa özelden bildirsin ona ayrı bir dosya hazırlayacağım. Gerekirse ayrı bir setup da olabilir.

Link: https://s5.dosya.tc/server9/ogb5kh/Roki_3.3_Turkce_Yama.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Truelegend -- 14 Eylül 2022; 16:15:41 >

• Emeğiniz için teşekkürler. Uzun süredir oynamak istediğim bir oyundu. Başlayalım bakalım (: Bu arada Steam sürümünde çalışıyor mu peki? Çalışmıyorsa ilaçlı sürümde deneyelim.

• Eline sağlık hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: flash5

Emeğiniz için teşekkürler. Uzun süredir oynamak istediğim bir oyundu. Başlayalım bakalım (: Bu arada Steam sürümünde çalışıyor mu peki? Çalışmıyorsa ilaçlı sürümde deneyelim.

Çalışması lazım ama denemedim. steam'de oyuna sahip olan biri varsa denesin. çalışmıyorsa bana dosyayı atsın hallederiz. ama çalışır diye umuyorum. en güncel sürüm bu sanırım.

• Elinize sağlık efenim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık dostum

• Eline koluna sağlık ücreti olmayan yamaları görmek güzel. 🙏

• Eline sağlık

• Yama güncellendi.

• Güncel sürüm linki kırık. Son sürüme göre uyarlayıp yeniden yükleme şansınız var mı? :/

• Elinde bu oyunun son güncel yaması olan bir arkadaş buradan yamayı upload edip bizlere sunabilir mi ?

• link güncellendi.

• Truelegend kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. İyi ki varsın.

• hocam emeğinize sağlıkRöki Türkçe Yama  firma ile iletişime geçerek,oyunun resmi Türkçe dil desteği gelme ihtimali var mıdır? diğer projelerde başarılar dilerizRöki Türkçe Yama 

• elinize sağlık linkler çalışmıyo yenileyebilirmisiniz

• Linkler güncellenebilirse güzel olur

• Linki Güncelleyebilir misiniz?

• link kırık hocam bakar mısın

• Linki yenileyebilirmisiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.