Şimdi Ara

Dark Souls II Türkçe Yama (Yeni Link)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba YouTube videoyu kaldırmış aylar önce. Ben de tekrar bir video yükledim.

www.youtube.com/@phanmetal adresinden yamayı indirme ve kurma bilgilerine çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim. Sorularınız varsa belirtin.

Oyundan görüntüler:

• Yapay Zekanın Yanıtı

Dark Souls II Türkçe Yama ile Oynamanın Keyfini Çıkar

Sevilen aksiyon RPG oyunu Dark Souls II için Türkçe yama, oyun deneyimini geliştirmek isteyen Türk oyuncular için harika bir çözüm sunuyor. Hem Dark Souls II hem de Dark Souls II: Scholar of the First Sin sürümleriyle uyumlu olan bu Türkçe yama, oyunun tüm diyaloglarını, menülerini ve arabirimini Türkçe'ye çeviriyor.

Dark Souls II Türkçe yama kurulumu oldukça basittir. İndirdiğiniz yama dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine kopyalayıp oyun başlatıcısını çalıştırmanız yeterlidir. Yama, oyunun dil ayarlarından Türkçe'yi seçerek etkinleştirilebilir.

Steam üzerinden Dark Souls II'yi satın aldıysanız, Türkçe yamayı Steam Atölyesi'nden indirebilirsiniz. Yama kurulumu da benzerdir; yama dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine kopyalayıp Steam'den oyunu başlatmanız gerekir.

Dark Souls II Türkçe yama, oyunun daha sürükleyici ve keyifli bir deneyim sunmasını sağlar. Oyunu kendi dilinde oynayarak, hikayeyi daha iyi anlayabilir, görevleri daha kolay tamamlayabilir ve oyunun karmaşık dünyasına daha derinlemesine dalabilirsiniz.

Dark Souls II Türkçe yama indirmek için güvenilir kaynaklar kullanmanız ve yamayı kurmadan önce antivirüs yazılımınızın açık olduğundan emin olmanız önerilir. Yama kurulumundan sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yamayı geliştiren topluluk forumlarından destek alabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Teliften dolayı gene silebilirler... ben youtube den neden kaldırdıkları bilirim teliften dolayı...

• namport87 N kullanıcısına yanıt

Merhaba, başlık dışında oyun ile alakalı bir şey yoktur videoda.

• Youtube kanalı kapatılmış galiba ama ben türkçe yama dosyalarını internette buldum. İçinde uxm 2.4 falan diye dosya var. Nasıl kuracağımı bir türlü anlamadım yardımcı olur musunuz?

• güncel link varmı yardım edebilcek,?

• Yamayı kurmayı bir türlü başaramadım yardım edebilecek var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.