Şimdi Ara

Rocksteady'nin 'Asıl' Yapımcıları Arkham Knight'ın PC Sürümünü Düzeltmeye Çalışıyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi nevi ertelenmiş oldu pc sürümü,lakin 1 ay gibi kısa sürede oyunu beklemeyelim steam sayfasında fall 2015 yazıyor en erken 1 eylül yani o tarihte de mad max çıkacak 2 si aynı ana denk gelmesin diye muhtelemen ekim gibi çıkarırlar batman i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiny Titan -- 26 Haziran 2015; 23:43:10 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tiny Titan

Bi nevi ertelenmiş oldu pc sürümü,lakin 1 ay gibi kısa sürede oyunu beklemeyelim steam sayfasında fall 2015 yazıyor en erken 1 eylül yani o tarihte de mad max çıkacak 2 si aynı ana denk gelmesin diye muhtelemen ekim gibi çıkarırlar batman i

Steam' de SteamOS, Linux and Mac için fall gözüküyor. PC' yi o kadar bekleteceklerini tahmin etmiyorum açıkcası. Gerçekten oyun çok güzel diyebilirim. Performans düşüşleri olmasa tadından yenmezdi. Ama oyun oynanmayacak derecede değil. Nvidia nın iş güzarlığı olmuş bence onun ayarlarında sıkıntı var. Ki onlarda yardım ediyorlarmış bu durum için Ridler bulmacaları bayağı kazık olmuş:D

• Oyunda yağmur efekti cok abarti olmus

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: immortalizmm

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Tiny Titan

Bi nevi ertelenmiş oldu pc sürümü,lakin 1 ay gibi kısa sürede oyunu beklemeyelim steam sayfasında fall 2015 yazıyor en erken 1 eylül yani o tarihte de mad max çıkacak 2 si aynı ana denk gelmesin diye muhtelemen ekim gibi çıkarırlar batman i</blockquote>

Steam' de SteamOS, Linux and Mac için fall gözüküyor. PC' yi o kadar bekleteceklerini tahmin etmiyorum açıkcası. Gerçekten oyun çok güzel diyebilirim. Performans düşüşleri olmasa tadından yenmezdi. Ama oyun oynanmayacak derecede değil. Nvidia nın iş güzarlığı olmuş bence onun ayarlarında sıkıntı var. Ki onlarda yardım ediyorlarmış bu durum için Ridler bulmacaları bayağı kazık olmuş:D

Hocam Nvidia birçok oyunda işgüzarlık yapıyor zaten, o başka bir konu. Ama bu oyundaki kesinlikle Nvidia sorunu değil. Siz belki çok sorun yaşamayan şanslı kesimdensinizdir. Aynı şekilde Unity de öyleydi. Nvidia performans sorunları açıyor eyvallah. Witcher 3 de görüyoruz. Saçı açtığınızda fps düşüşe geçiyor ama kapatıyorsunuz, oyun mis gibi. Unity de olan veya Batmande olan kesinlikle Nvidia nın işi değil. Tamamen PC oyunculuğunu porta layık gören ve onu bile doğru düzgün yaptırmayan firmaların suçu. Yazık oldu gerçekten. (Nvidia nın performansın içine eden grafik ayarlarına karşı olan Nvidia gtx 970 kullanıcısı)

• gül gibi oturmuş seriyi b** ettiler assasins creed serisi gibi oldu

• Ubu$oft inşallah batarsın da ibret olursun

• quote:

Orjinalden alıntı: rkursada

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: immortalizmm

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Tiny Titan

Bi nevi ertelenmiş oldu pc sürümü,lakin 1 ay gibi kısa sürede oyunu beklemeyelim steam sayfasında fall 2015 yazıyor en erken 1 eylül yani o tarihte de mad max çıkacak 2 si aynı ana denk gelmesin diye muhtelemen ekim gibi çıkarırlar batman i</blockquote>

Steam' de SteamOS, Linux and Mac için fall gözüküyor. PC' yi o kadar bekleteceklerini tahmin etmiyorum açıkcası. Gerçekten oyun çok güzel diyebilirim. Performans düşüşleri olmasa tadından yenmezdi. Ama oyun oynanmayacak derecede değil. Nvidia nın iş güzarlığı olmuş bence onun ayarlarında sıkıntı var. Ki onlarda yardım ediyorlarmış bu durum için Ridler bulmacaları bayağı kazık olmuş:D</blockquote>

Hocam Nvidia birçok oyunda işgüzarlık yapıyor zaten, o başka bir konu. Ama bu oyundaki kesinlikle Nvidia sorunu değil. Siz belki çok sorun yaşamayan şanslı kesimdensinizdir. Aynı şekilde Unity de öyleydi. Nvidia performans sorunları açıyor eyvallah. Witcher 3 de görüyoruz. Saçı açtığınızda fps düşüşe geçiyor ama kapatıyorsunuz, oyun mis gibi. Unity de olan veya Batmande olan kesinlikle Nvidia nın işi değil. Tamamen PC oyunculuğunu porta layık gören ve onu bile doğru düzgün yaptırmayan firmaların suçu. Yazık oldu gerçekten. (Nvidia nın performansın içine eden grafik ayarlarına karşı olan Nvidia gtx 970 kullanıcısı)

Yok sorun yaşamıyorum desem yalan olur ama. Oyun cidden başarılı. Performans dışında.Ayıp etti Rocksteady. Bu şekilde bir oyunu piyasaya sürmemeleri gerekirdi.Belirli yerlerde garip düşüşleri umarım çözerler. Kendilerini 30 FPS' ye odaklamaları garip olmuş. O batmobile içine bindiğin an FPS 35- 25 leri görüyor nedense ben FPS kilidini kaldırdım. Sabit oranı yakalayamaması tek sorun olmuş. Umarım çözerler.

• Arkadaş bu insanlar hikaye anlatmayı ne çok seviyor. Oyun çıkmadan bir Allah'ın kullu denemedi mi ? test yapılmadan mı piyasaya sürdüler yani. Belli ki bu kadar büyük tepki toplamasalardı yamalarla geçiştireceklerdi.

• Millet oyunu bitirecek suyunu cikartacak her zamanki gibi pc'ye sonra gelecek.
    Pc oyuncusunun degismeyen kaderi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnakinHendrix -- 27 Haziran 2015; 0:57:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnakinHendrix

Millet oyunu bitirecek suyunu cikartacak her zamanki gibi pc'ye sonra gelecek.
    Pc oyuncusunun degismeyen kaderi...

oyun da oyun olsa bari. city daha iyiydi bu bildiğin uzatmak için cıvıtmışlar konu desen ilgi çekici değil. bat mobil desen kullanmak zevkli değil.

• Şimdi bu habere çok iyi mi dememiz gerekiyor, sen neden en baştan en iyi 'asıl' adamlarına vermezsin bu görevi. Söylenti sadece emin değilim ama 12-15 kişilik bir ekip port görevini üstelenmiş sadece.
  • Pc'ye geç çıkıyor ya ondan öyle gelmiştir.
    Yoksa güzel oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2K

Şimdi bu habere çok iyi mi dememiz gerekiyor, sen neden en baştan en iyi 'asıl' adamlarına vermezsin bu görevi. Söylenti sadece emin değilim ama 12-15 kişilik bir ekip port görevini üstelenmiş sadece.

Asıl adamlar konsolda sabit 30 FPS'i tutturmaya çalışıyorlardı büyük ihtimal.

• Babam hep der işte "elin şeyiyle gerdeğe girersen öyle olur" diye ben birine güvenip işe girip, kötüye gittiğinde.Demek ki 12 kişilik ekibin şeyi pek iyi değilmiş *yazılım yetenekleri*.
  • İnşallah AMD tarsfında şu minimum 3 GB ve yüksek bi ekran kartı saçmalığındsn kurtarırlar oyunu. Aynı zamanda da downgrade yapmadan ( zaten ps4te olan bazı grafiksel dokular vs. Yoktu pc de ) aksine hem upgrade hem de optimizasyonun dibine vurarak çıkarırlar tekrar. Çok da umudum yok ama göreceğiz

• Deliler gibi oyun çıkışını yapmadan önce çalışmaları lazımdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

abi hiç mi kontrol etmedinizde o haliyle çıkardınız oyunu?

Kontrol etmez olurlar mı? 980sli ve i7 5960x ile kontrol etmişler hem de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu dün 100% olarak bitirdim bitti diye üzüldüm açıkçası dolu dolu bi oyun olmuş o çaresizlik havasını çok fena hissettiriyor özellikle ilk 2 oyundan çok daha ciddi bi oyun var hem konusu hem karakterleri herşeyiyle daha gerçekçi.Tek şikayetim biraz fazla kolay olmuş sanki birde oyunun sonunda 1 tık birşeyler eksikti sanki yani yeterli boss savaşı göremedim ama boss savaşı olsa bu kadar heyecanlanmazdım galiba.Oyunun sonu sürpriz olmadı ama piyasadaki bütün oyunlara fark atacak düzeydi bi son ayarlamışlar orası ayrı.Oyunun özeti Be The Batman başka bi söze gerek yok.Çıkacak DLC leri bekliyorum

• Optimize sorunu olmasına rağmen amd yamasını indirdim fps kilidini kaldırdım işe yaradı ufak kasmalarla oyunu 2 kere bitirdim gerçekten çok güzeldi yan görevleri yapıyorum şuan boss savaşları arkham origins kadar iyi değil ama oyun her açıdan çok güzel bir iki ufak bug ve kötü optimize dışında sorun yok onlarda umarım yakın zamanda düzelir dlcleri bekliyoruz artık.

• Rocksteady hatalı küçük gruba PC portu için emanet ettiklerini söylüyorlar. 1 yandan port eden kişileri küçümseyip "en iyi yazılım mühendislerinin devrede" oyun çıkmasına 1 aya kala bu en iyi yazılım mühendisleri neredeydi?

Rocksteady PC portunun sorunlu olduğunu biliyorlardı. 1-2 yama ile düzelteceklerini sandılar olmadı.
    Oyuncular tepkiyi çakınca "en iyi yazılım mühendislerinin devrede" oldu... Ticarette insan tezgahında ki ürünün bozuk yada kırık olduğunu bal gibi bilir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.