Şimdi Ara

Roccat Kone Pure Military (KPM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendim cs go oynuyorum turnuvalara felan katılıyoruz.Tavisye üzerine Deathadder chroma aldım 1 ay dolmadan sol click çatladı .Aral game yolladım 4. haftanın içindeyiz halen ses yok o yüzden razer gözümden düştü.Rival 'i çok tavsiye ettiler güzel mouse ama benim elime göre büyük.Hatta rival ve chroma yakın sensörlere sahip olsalar bile tepkime hızı olsun algı olsun malzeme kalitesi olsun choromaya göre daha iyi bu benim görüşüm tabi.El yapıma uygun olarak başlıkta da belirttiğim gibi roccat kpm almak istiyorum.Sizce amazondan alıp bekleyeme değer mi yoksa Türkiye den başka mouse yönelsemmi .

Şimdiden teşekkürler

• Logitech G502 yada Asus ROG Gladius alabilirsin.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Tutuşum palm bu söyledikleriniz uygun değil sanırım.
  • İkiside palm grip zaten
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
  • Amazon dan alan var ise benide yönlendirebilirse çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prometheus #

Amazon dan alan var ise benide yönlendirebilirse çok sevinirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_93639569/tm.htm
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    teşekkürler dostum
  • Bende kpm almayı dusunuyordum hocam fakat amazon gırndermıyor turkıyeye amazon UK gönderiyor fakat pahalıya geliyor 300TL gibi bir miktara mal oluyor. Ben evga torq x5 aldım sebebi ise sensoru ve boyutu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mami907 kullanıcısına yanıt
    evet bulamadım bende hocam , evgadan memnunmusnuz
  • Prometheus # kullanıcısına yanıt
    hocam genel olarak memnunun fakat şöyle bir sorun var aydınlatma açık olduğunda elde terletme yapıyor yüzeyi parlak olduğu için ben ışığı kapalı kullanıyorum onun dışında ergonomisi filan bence çok iyi amazondan aldm bu arada 120tlye filan geldi 1 haftada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.