Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (889. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
56.066
Cevap
1.321
Favori
2.233.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne demek bu seviyeli konu altinda yardimim dokunabilecek birsey olursa yardimi esirgemiyorum..Sizler de öylesiniz zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Hocam hepsi çok doğru sadece pazaryerinin hiç sorumluluğu yok kısmına kadar dişli ve/veya bilgili biriyseniz direkt sorumluluğu alıyorlar değilseniz de THH pazaryerine yapıştırıyor daha önce başıma başka bir üründe geldi ancak neden 6 ay bekleyelim burası ayrı bir konu. En güzeli bilindik sağlam bir yerden almak olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logpug33 -- 30 Ekim 2020; 19:28:15 >
  • Dyson v11 yerine bir robot bir de mi 1c almayı düşünüyorum. Takip ettiğim kadarıyla s5 max övülüyor. Buna yakın 3,5 civarı ne önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mimarbaz kullanıcısına yanıt

Aynı soruyu ben de sordum. Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro modeli varmış ona yakın olarak fakat onda da yazılım problemi varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: shooter13

ben de aynı durumdayım.

s5 max bedellerine çıkmak istemiyorum ancak gözüm o cihazda. o da amazon satıcılı uygun bulursam diyordum.

plasem de mop pro idi ancak @Hepsirobot hocam dediği gibi yazılım sorunları olabildiğini duymuştum.

şimdi @Hepsirobot hocamın verdiği tavsiye ile 360 markasının s77-s7pro ve s9 modellerini getirmelerini bekliyorum.

Forum sonrası Robogil firmasını duydum. video ve yorumlarını, teknik destek konusunu çok beğendim. ancak istediğim özelliklerdeki ürünlerinde fiyatlar çok artıyor.

kur miktarını görmezlikten gelerek Kasım fırsatlarına bakacağım ancak kurun durumu da diken üstünde tutuyor beni.

@Hepsirobot

Hocam 360 markası nasıldır?

Sanırım Çin menşei bir firma, uzun yıllar sektörde mi?

Aslında Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro alınabilir stabil yazılım illa gelecektir.

Kur düşükken S5 Max alınabilirmiş aslında...

• Arkadaslar merhaba yaptigim incelemeler sonucunda ecovaca T8 aivi model robot supurge almaya karar verdim.

urunun dili ingilizce oluyor mu? Uygulama Kullanim acisindan bir zorlugu var mi? Bazi sitelerde Amazon Alexa ve Google Assistant voice support desteginde sorunlar oldugunu okudum? Bilgi verebilir misiniz?

Son olarak da kullanan arkadaslar memnuniyet ve goruslerini paylasirsa cok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haks446 -- 30 Ekim 2020; 22:13:45 >
  • haks446 kullanıcısına yanıt

Dm ye lütfen bakınız

• 👍🏼

• Bende dyson v11 yerine bir tane dikey kablosuz supurge.Bitanede robot supurge dusunuyorum.Dyson v11 gibi performans beklemiyorum tabi ama ona muadil kablosuz dikey supurge varmi onerebileceginiz.Robotta ayni sekilde ikisi toplami 5 bini gecmesin istiyorum.Bole ikili olarak onerebileceginiz model varmi.Tskler simdiden

• Arkadaşlar bir sorum olacak. S5max model aldım Amazon’dan genel olarak çok memnunum. İlk bir kaç kullanımda tek problemim salonda yere kadar uzanan tül perdeler oldu. Perdeler hatırı sayılır miktarda duvar dibinden önde. Bu sebeple altlarına girmiyor. Kumanda moduna aldım manuel olarak zorladım, dokunduğu an duruyor. Yumuşak olduğunu farkedip ilerlemiyor. Benim açımdan daha kötüsü yemek takımı ve sandalyeler perdeye yakın, perdeyi duvar gibi gördüğü için sandalyenin arkasına da geçemiyor sığacak olmasına rağmen.

Ek olarak bunun şarjı benim evime çok fazla. Bunu aileme hediye edip mijia 1c almayı düşündüm. Şarjı bana yetecektir. Onda lidar yerine kamera olduğu için tüle dokunmakla kalmayıp biraz daha zorlar mı sizce?

Perde konusunda tecrübesi olan var mı?

• Bende de aynı cihaz var söylediğiniz gibi perdelere dokunuyor biraz ittiriyor ama gitmiyor o bölgeye. Ben temizlik esnasında perdeleri kaldırıyorum, önlerinde koltuk filan var üstüne atıyorum o sekilde çözdük artık.

• Ben de batarya ile ilgili bir soru sorayım. Daha önceki mesajlara biraz baktım, ilk kullanımda şarjı doldurup kullanmak gerekiyormuş ama ben direk çalıştırmıştım hatta haritalama yaparken kafası karıştı docku bulamadı şarj %10 a kadar düştü. Batarya performansını çok etkiler mi bu durum acaba? Bir de oda oda temizlik yaptırıyoruz, oda bitince şarja gidiyor sonra başka odaya gönderiyoruz yani günde 3 4 defa şarja gidip biraz durup geri çıkıyor bu şekilde kullanmanın bataryaya ne derece etkisi olur?

• bjQ7 B kullanıcısına yanıt
    Etmez hocam niye etki etsin eski bataryalar yok artik..koyun şarja sifirdan harita yapin olsun bitsin

• Zaten ilk kullanımda öyle oldu hocam koyduk şarja yeniden harita yaptı, ona yapacak bişey yok da şu anki kullanım şekli asıl önemli olan, şarjı fulken %20 ye kadar kullanıp yeniden ful olmasını beklemek mi gerek yoksa bir odayı temizletiyoruz gidiyor şarja biraz şarj oluyor sonra diğer oda filan derken 3 5 defa biraz şarj oluyor kullanıyoruz. Hangisi batarya açısından daha verimli olur onu merak ediyorum.

• Merhaba sevgili forum üyeleri, baya bir okumama rağmen kafamda bir kaç soru kaldı. Ailem 200 m² bir evde yaşıyor kedimizle birlikte. Tüm evi taratıp günlük olarak 100 m²civarını süpürtüp sildirmeyi planlıyor annem. Haftada bir veya 2 kezde kalan odaları. Aynı anda tüm evi süpürüp sildirmeyi istemediği için xiaomi mop pro yeterli olur mu yoksa roborock s5max almalı mıyım?

• Merhabalar, bu forumun, değerli üyelerin ve @hepsiburada nin yardımlarıyla en son 1c de karar kıldım. Ancak bu alışverişi biraz da dolarin yükselmesi kaygısıyla aceleye getirdim. Şimdi sorum şu : Amazondan aldım. Kutusunu açmadan Black friday a kadar yani neredeyse bir ay bekletsem ve iade işlemine değecek kadar uygun bir fiyata bir ürün denk gelirse herhangi bir kesinti yapılmadan bu 1c yi iade hakkim var mıdır? Bir de aldıktan sonra donanımhaberde yeni bir forum başlığı buldum. Orada son zamanlarda 1c'de turbo modda çalıştığı için sanırım, birkaç dk çalışıp durma problemi baş göstermiş. Bu beni korkuttu açıkçası, böyle bir duruma karşı 1c kullanıp bir yorumu olacak olan var mıdır? 2600 tl ye haritalı, sanal duvarli başka bir model de bulamadım açıkçası, gözden kaçırdığım bir ürün var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim

• S5 max hakkındaki durumu güzel özetlemişsiniz. Ama son paragrafta yaptığınız göndermeyi gereksiz buldum.

Bu teknoloji ile birçoğumuz gibi ben de ilk defa tanıştım. Hem robotun işleyişini tam olarak bilmediğim için hem de üretim hatalı bir robotla karşılaşma durumunda iade ihtimalini de düşündüğüm için ilk kullanımdan önce evde olan malzemelerle kendimce geçici bir önlem almıştım. Robotta ve robotun ev içerisinde dolaştığı yerlerde herhangi bir sorun olmadığını görünce de çıkarttım zaten. Bu durumu nerelere bağlamışsınız  

• sinandro S kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    İade hakkınız var tabii.
    Fan problemi sürekli en yüksek güçte çalıştırınca ortaya çıkabiliyor, tüm Xiaomi ürünlerinde aynı hassasiyet var.

• Dr3amWalk3r kullanıcısına yanıt
    Her ikisi de yeterli olur.

• bjQ7 B kullanıcısına yanıt
    Siz robotu rahat bırakın temizlerken, o kendi başına bataryasını optimize eder.

• 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.