Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (891. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: volkanadana Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
55.883
Cevap
1.318
Favori
2.218.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O istisnai bir durum olmalı ya da filtreyi yıkamış olabilir kullanıcı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Musty86 M kullanıcısına yanıt
    En son saydığımda 11 robot vardı eve ait. İmzada yazanların hepsi demirbaş, bir de firmaların test için gönderdikleri oluyor.

Bakım onarıma gelenleri saymıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: break.

@Hepsirobot

Hocam ana konuya ekler misiniz bu görüntüyü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi break. -- 31 Ekim 2020; 11:26:35 >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Abi dikkat ette temizlikten hasta olmayasin ......11 demirbaş nedir abim supersin vallahi..Ben de 11 ayrı çeşit trompetimin olmasını isterdim ama 1 adet Yamaha sib 🎺 bir de pocket trompetim var ....Isterdim bir adette soprano trompetim olsun ama 30 k dan assagi yok

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Onbeş senedir aynı işi yapıp her firmayla haşır neşir olursanız sizde de birikir böyle cihazlar.
    Hepsi aynı anda çalışmıyor ki canım, günde bir defa eski gözdem Roomba 625pro dolaşır evi. Bazen de el altında şarjlı ne varsa. Mop lazımsa ya Luna200 yapıyor, ya da AIVI geldi şimdi, Ozmo Po deniyoruz.

• Tabll ama kontrol etmem lazım, S9 22CFM rakamını ve diğerlerini firma kaynaklarından kontrol edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Roborock, 360, Robogil ve Ecovacs ürünleri çoklu harita desteğine sahip.

Merhaba, teşekkür ederim yanıt için.

Roborock program olarak Xiaomi'nin uygulamasını kullandığında da çoklu harita desteğine sahip midir?

• quote:

Onbeş senedir aynı işi yapıp her firmayla haşır neşir olursanız sizde de birikir böyle cihazlar.
    Hepsi aynı anda çalışmıyor ki canım, günde bir defa eski gözdem Roomba 625pro dolaşır evi. Bazen de el altında şarjlı ne varsa. Mop lazımsa ya Luna200 yapıyor, ya da AIVI geldi şimdi, Ozmo Po deniyoruz.

Robogil firması Çin'de fason üretim mi yaptırıyor acaba?

• urunguG U kullanıcısına yanıt
    Tabii ama Roborock uygulaması daha başarılı ve stabil

• Firma yetkilisi aramızda, detaylı cevap yazacaktır.
    Ancak genel bilgi olarak vereyim, Çin, Kore, Taiwan ve Malezya dışında robot üretimi yok dünyada.

• quote:

Tabll ama kontrol etmem lazım, S9 22CFM rakamını ve diğerlerini firma kaynaklarından kontrol edeceğim.

Evet teyitli bilgi koymanız daha faydalı olur ama konuya yabancı olan, yeni araştırma yapacak arkadaşların çok işine yarayacak o fotoğraf. Gerekirse benim nickimi verin. Kontrol etmedim xxxxx adlı üyeden alıntıdır diye not düşün. Kimse sizi yargılamaz bu bilgi yanlış neden bunu paylaştınız diye. Burada önemli olan paylaşım diye düşünüyorum, sonuçta tek kişiye ait bir site değil, forum...

• quote:

Orijinalden alıntı: break.

@Hepsirobot

Hocam 360 markası nasıldır?

Sanırım Çin menşei bir firma, uzun yıllar sektörde mi?

Aslında Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro alınabilir stabil yazılım illa gelecektir.

Kur düşükken S5 Max alınabilirmiş aslında...

Alıntıları Göster

360'ı bilmiyorum; o konuda Ali Bey daha detaylı bir cevap verecektir ama benim 1 ay kadar önce aldığım Mop Pro'da yazılım yönünden hiç bir sorun yok. Hatta cihazın en beğendiğim ve kusursuz bulduğum yanı yazılım diyebilirim. (Ben de 15 senelik yazılımcıyım Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] ) Amazon yorumlarında da oldukça fazla yorum almasına rağmen Mop Pro ile ilgili yazılım şikayeti yaşayan pek yok...

Benim tek şikayetim fırçaların sürekli kıl tutması, eşim ve 2 kızımın saçları kısa sürede fırçaya dolanıyor ve sık sık temizlemek gerekiyor.

NOT : Ali Bey cevaplamış zaten, ben konuya tıkladığımda beni 2 sayfa öncesine atmış, o yüzden görmemişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 31 Ekim 2020; 12:48:2 >
  • Forumun ilk mesajı sorumluluk gerektirir efendim, referans niteliğindedir. Yıllardır bu işi yapmamdan dolayı da mümkün olduğunca titiz davranıyorum paylaştığım bilgilerde. Değerli bir derleme olduğunu zaten belirtmiştim, hatta benimle .xls halini paylaşırsanız ilerde güncelleme yapmak gerektiğinde
    daha kolay olur.

sonuçta tek kişiye ait bir site değil” cümlenizi görmezden geliyorum, 800 sayfadır haketmediğimi düşünüyorum çünkü.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 31 Ekim 2020; 12:48:24 >
  • Arkadaşlar s5 max sahibiyim, ilk haritalamayı yaparken salondaki masanın sandalyelerini ve mutfak masası sandalyelerini kaldırarak yaptırmıştım. Şimdi evin dışındayım sandalyeler ise yerinde, temizliği başlatsam herhangi bir sorun olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • szkrb S kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler önerileriniz için. Malesef ne denediysem olmadı, şuan yeniden haritalandırıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StrideR10 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler öneriniz için. Sizin tecrübeniz gözümden kaçmış sorunu yazmadan önce. Dün ve bugün denedim ama olmadı. Haritalandırmayı tekrarlıyorum şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    Hayır, harita dinamiktir, kendini adapte eder.
    Gönül rahatlığı ile kullanın.

• quote:

Forumun ilk mesajı sorumluluk gerektirir efendim, referans niteliğindedir. Yıllardır bu işi yapmamdan dolayı da mümkün olduğunca titiz davranıyorum paylaştığım bilgilerde. Değerli bir derleme olduğunu zaten belirtmiştim, hatta benimle .xls halini paylaşırsanız ilerde güncelleme yapmak gerektiğinde
    daha kolay olur.

sonuçta tek kişiye ait bir site değil” cümlenizi görmezden geliyorum, 800 sayfadır haketmediğimi düşünüyorum çünkü.

Saygılarımla

Titiz davranmakta haklısınız, kabul ediyorum. 800 sayfalık emeğinizi de takdir ediyorum.

Umarım en kısa sürede inceler ve hata yoksa diğer tüm herkes için paylaşırsınız.

.xls uzantısı yok ne yazık ki ben de yabancı forumdan .png olarak aldım, merak etmeyin onlar da bu konuda uzmanlar :)

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzmanlar ama Roomba değerleri yanlış 🙂

Firma kendi teknik dökümanında 19 CFM veriyor S9/S9+ için. Zaten iRobot hiç bir zaman yüksek CFM kullanmaz ki...

Formatı koruyup ekler de yaparak yeniden düzenlerim, bir karşılaştırma iyi olur dediğiniz gibi.

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 31 Ekim 2020; 12:55:9 >
  • 
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.