Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Elessar Eredhian Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
56.070
Cevap
1.322
Favori
2.234.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yurtdışındn tedarik ediliyomuş, vergiler biniyo 5660 lira oluyo ne matıksız işlem..

• desmodus84 D kullanıcısına yanıt

Yoktur hocam olur mu öyle şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S5 max kullanıyorum. Moplarken çekiş gücünü silienta alıyorum. Nedense bı azalıyor bı artıyor sesi. Neden olabilir böyle bir sorun?

• Daha önce aldığım S5 max sağda, solda da amazonda aldığım s5max. Amazonda aldığımın şu haznesi daha sarımtırak renkte. Ne yapsam bilemedim :S
    Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

• https://www.teknostore.com/xiaomi-mi-vacuum-mop-1c-akilli-robot-supurge-ve-paspas

Vs

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-essential-2-in-1-robot-supurge-ve-paspas-pm-HB00000WBMPP

Uzun arastirmalarim sonucu su 2 urun arasindayim kararsiz kaldim. Hangisi mantikli ? 1c icin 700-800 tl fazla vermeye deger mi ? Yoksa ucuz olani yapistirip gidecem dolar artmadan

• desmodus84 D kullanıcısına yanıt
    Hayır, aynı cihaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanırım MopPro olabilir ama onda da yazılım sorunları var son dönemde.

360 S9 bakabilirsiniz gelirse yeniden.

• icingdeath kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, bu forum hepimizin. Çok güzel paylaşımlar oluyor.

• dogusvar D kullanıcısına yanıt
    Peki dostum, umarım bir servis sorunu ile karşılaşmazsınız.

Forumu takip etseydiniz Roborock ile Xiaomi’nin ayrı firmalar olduğu konusunda bilgilenmiş olurdunuz.

Roborock firmasının ülke distribütörü değiller.

• 1st4n6uL kullanıcısına yanıt
    Evet, bariz fark var.

• Geri vermeye değer mi hocam? Görsel olarak çok sıkıntı gibi değil bence ama bilemedim

• Geçmiş olsun İzmir :(

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Luna-200'ün uygulamasına oda renklendirme ve isimlendirme özelliği henüz kazandırılmadı, beklemedeyiz.

Uygulamanın basitliği ve güvenilirliği bizim için daha öncelikli.

Bu nedenle, yeni ürünlerin satışa açılması sonrası kiralama hizmetinden yararlanıp ürünü bizzat denemeden karar vermemenizi öneririz..

• S5 max için yedek aksesuar sipariş edeceğim.ne almalıyım. Daha önce alıp kullananlar varsa mutlaka olmazsa olmaz bir parçası var mı?

• Değerlendirmeniz için teşekkürler.

Umarız önümüzdeki dönemde piyasada uygun fiyatla satılan, klasik dizaynlı ve lidarlı robotlara rakip birkaç F/P ürünü getirebiliriz.

Tabii ki bu modeller, Robogil'in satış sonrası müşteri hizmetleri kalitesi ve teknik servis güvencesi ile birlikte satışa sunulacaktır..

Bu yöndeki çalışmalarımız devam ediyor...

• icingdeath kullanıcısına yanıt
    Robogil sabit fiyat politikası izliyor.

Şuan için ufukta bir kampanya görünmüyor..

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

ben de aynı durumdayım.

s5 max bedellerine çıkmak istemiyorum ancak gözüm o cihazda. o da amazon satıcılı uygun bulursam diyordum.

plasem de mop pro idi ancak @Hepsirobot hocam dediği gibi yazılım sorunları olabildiğini duymuştum.

şimdi @Hepsirobot hocamın verdiği tavsiye ile 360 markasının s77-s7pro ve s9 modellerini getirmelerini bekliyorum.

Forum sonrası Robogil firmasını duydum. video ve yorumlarını, teknik destek konusunu çok beğendim. ancak istediğim özelliklerdeki ürünlerinde fiyatlar çok artıyor.

kur miktarını görmezlikten gelerek Kasım fırsatlarına bakacağım ancak kurun durumu da diken üstünde tutuyor beni.

• Merhaba,

Çok katlı evler için her seferinde harita çıkarmayacak cihaz var mıdır?

Xiaomi Mi Robot Vacuum Pro, Roborock S5 Max, Roborock S6 'da bu özellik var mı? kullananlar bilgi verirse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanbjk43

roborock s5 max cihazımı bugün aldım ama kurulumun son aşamasında resimdeki gib hata alıyorum mavi wifi indicator ışığı son aşamaya gelince hızlı yanıp sönmeye başlıyor sorun ne olabilir?

Modeme reset atıp fabrika ayarlarında döndürünce sorun kalmadı yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkürler.

Evim dubleks 2 harita oluşturmak için nasıl bir yol izlemeliyim. Şarz ünitesi alt katta olacak. Üst katı nasıl haritalandırmalıyım?

• Yoğun talep nedeniyle Robogil merkez stoklarında tüm modellerimiz tükenmiştir. Aralık ayında yeni parti ürünlerin stoklarımızda olmasını umuyoruz.

Merkez stoklarında tükenen ürünler, bayi stoklarında mevcut olabilir.

Lütfen Robogil satış noktaları ile irtibat kurunuz.

https://www.robogil.com/satis-noktalari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BravoUno -- 30 Ekim 2020; 17:27:35 >
  • 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.