Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.069
Cevap
1.322
Favori
2.233.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

En kötü akıllı robot süpürgeli ev, robot süpürge olmayan evden daha iyidir.

Yorumun sahibinin kim olduğunu yazmama gerek yok sanırım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • logpug33 L kullanıcısına yanıt

Ben de belli aralıklarla yazıştığımda soruyorum yedek parça ve Robot stoklarını Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

• szkrb S kullanıcısına yanıt

Yazdıklarınıza gönülden katılıyorum, her cümlesi maalesef gerçekleri yansıtıyor.

Geçtiğimiz yüzyılın ikinci yarısı ile içinde bulunduğumuz yüzyıl maalesef bu ülkenin harcandığı zamanlardır - ne yazık ki biz de bir parçasıyız.

Saygılarımla

• szkrb S kullanıcısına yanıt

Tebrikler, güzel özetlemişsiniz

Biz bile sektör olararak her ne kadar TR de yer edinmiş, oturmuş gibi görünsede, yatırım maliyeti, nitelikli personel sıkıntıları, ülkenin ekonomik yaralarına rağmen çabalıyoruz, fedakarlıklar yapıyoruz son 4 yıldır hizmete ara vermemek için ancak gel gelelim tüketicilerin, daha özelde insanımızın affınıza sığınarak yazıyorum yam yamlaşması yüzünden son 6 aydır işe olan bakış açımız çok değişti... yinede empati kurup, müşteri her zaman haklıdır ve esnaflık bunu gerektirir gibi kalıplar üzerinden sabrediyoruz ancak gidişat hiçte iç açıcı değil, robot süpürgeler özelinde o ismi geçen bir kaç firmaya emekleme, tecrübe edinme süreçlerinde biraz sabredip, biraz da güven duymaz isek olacaklar çok nettir Xiaomi ekosistemi gibi saldım çayıra mevlam kayıra.... bir gün gelir amazonda açar gözünü TR ye bakış açısı değişiverir, ya satış sonrası politikasını değiştirir ya da kapatır erişimi uzaktan izler...

• Günaydınlar,

Benim bir sorum olacak. Elektrikler kesildiğinde robot çalışır mı istasyonunu aramak için?

Gece elektrikler kesildiğinde sesine uyandığımda gördüğüm manzara idi. Salonda bir oraya bir buraya istasyonunu ararmışçasına hareketler sergiliyordu. Bende aleti kapattım. Ama her elektrik kesintisinde böyle bir durum söz konusu ise geceleri kapatıp yatarım diye düşünüyorum.

• Merhaba konuyu bahadır takip ediyorum s5max sahibiyim halıları ne ile sabitliyorsunuz bende kilim var halı yok kilimleri toplamaması için ne yapıyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wesley35 kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Şarj oluyorsa evet, yuvasını atamaya başlar ama bir süre sonra durur.

• Arkadaşlar değerli görüşleriniz için teşekkür ediyorum öncelikle.Siz ve Ali hocamın tavsiyesine ihtiyacım var dilerseniz özelden de yazabilirsiniz .Mop özelliği olmayan harita çıkarabilen marka model tavsiyeleriniz nedir teşekkürler

• crackerss1982 C kullanıcısına yanıt

Merhaba,

iRobot R980 ve üstü, i7 veya 360 S5 şu an en makul seçenekler efendim.

• kaos87 kullanıcısına yanıt
    Koli bandıyla yapıştırdım ben uçlarından.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Ali abi Çin'li dostunuzun üretimi ne aşamada ve paylaşıma açılmış fotoğraf vs. var mı?

Xiaomi Mijia 1s Ocak ayından beri kullanıyorum. 1 hafta önce sattim. Satma nedenim çalışmasıyla alakalı değil moplu bir modele gecmek istemem nedeniyledir. Çok stabil calisan bir model. Tek eksi yani tırmanma sınırı 1.5cm olmasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Hem halı tanıma özelliği, hem de yüksek kalitesi ile Ozmo 950 tabii ki tercih sebebidir.

Cok tesekkurler hocam ecovacs.lara bakiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

İşinize karışmak gibi olmasın ama, bahsi geçen XIAOMI Mijia 1S modeli için 3.000tl ve üzeri falza bir bedel değil mi ?

• wesley35 kullanıcısına yanıt

Elektrik kesintisi konusunda iki gözlemim oldu.

1.Robot temizlik yaparken elektrikler gitti. Robot görevi bitirdikten sonra dock'u bulamadı. Bir oraya bir buraya gezdi.😆😆 Daha sonra üzerindeki butondan roboru durdurdum. Elektrikler gelince tekrar butona bastıgımda çalışan robot bekleme alanına problemsiz gitti.

2.Gece dockta beklerken elektrikler gitti. Fakat robot yerini terketmedi , yeni görev için beklemeye devam etti. Elektrikler geldikten sonra sabah görev verdigimde gorevi tamamladı.

Bu arada cihaz 360 s5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexsis83 -- 27 Ekim 2020; 10:48:12 >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Sağolasın Ali hocam...

• shooter13 S kullanıcısına yanıt

Bakın robogil firması robotlarını dh forum üyelerine 1 hafta bedelsiz kiralıyor (normalde günlük 50 tl) denemek için, yani daha doğru robot seçimi yapmak için. sizin istediğinize göre (8,5cmden kısa olarak) Stella-200 veya Luna-100 olabilir. ben şahsen kendim deneyerek aldım. önce sizin gibi düşünüp Luna-100 denedim. sonra Luna-200 deneyince bana daha uygun olacağını düşündüm ve bir kaç koltuğu altına tahta takoz koyarak yükselttim.

Robogilin fiyatları diğer markalara göre yüksek, açıkçası benimde bütçemin üstündeydi ve ben firmaya pazarlık yaparak openbox dedikleri yani teşir ürünleri çok daha uygun fiyata aldım. sonuçta Türk firması ve pazarlık yapma opsiyonunuzu da kullanın.

• alexsis83 kullanıcısına yanıt

Hiç başıma gelmedi ama, s9 için ben de ne gibi davranır robot merak ettim :) hususi sigortaları mı indirip denesem Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 27 Ekim 2020; 11:15:24 >
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Bu cevap icin diyorum ki yanliz degilmisim ....Ben de beklemem mesela illa bakacam nolcak diye.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Yapay senaryolar yaratmak deneyim için güzel olabilir. 😀 Benim koridordaki halılarım şu antin kuntin ince kenarları sacaklı bir halı tipi acaba ben evde yokken altina toplarsa ne olur diye halıyı sacak kısmından toplayıp altına doğru sürmüstüm. 😀😀 Çok kısa sürede kendine yeni yol belirlemişti. Bence deneyin 😆😆

• 
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.