Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (819. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.028
Cevap
1.322
Favori
2.230.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2005 - 2020 aradan geçen 15 sen, 5 senesi evli olarak vay eşimle benim halime, ilk 10 yıl içinde canım anam, garip anam diyorum...

Bir 360 distribütörlüğü de ben mı alsam hocam Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] daha ne kadar kötü olabilir ki Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Maşallah diyelim.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Ülke distribütörlüğü iyidir, tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

T8 Aivi'de teknolojik anlamda bence tek eksiklik kameranın tek olması ve bundan dolayı cihazın derinlik algısı olmaması. S6maxV sanki biraz daha iyi algılıyor bu yüzden objeleri.

Şaka bir yana sizin servis projesi ALLAH' ın izniyle ne zaman hayata geçer hocam Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    ML kameralarda derinlik algısı biraz farklı çalışıyor normal göze göre ama çift kamera daha etkin olabilir, haklısınız.

• robocok s5 max aldım, muhtemelen pazartesi gelir. ben programını indirmek istedim ancak telefonumun android versiyonu tutmadığı için indiremedim. onun yerine mi home uygulamasına yönlendirdi.

bu iki uygulama arasında fark varmıdır? komut ve kullanım açısından?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara_kalem -- 17 Ekim 2020; 23:43:57 >

İkinize de teşekkür ederim cevaplayıp vakit ayırdığınız için, ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bir de Hepsirobot hocam, Robogil Stella 200 diye bir robot buldum ama daha ekonomik ve çift fırçası var ancak emiş gücü daha az. S5 Max ile karşılaştırdığımızda artısı eksisi nedir? Robogil'in de servis konusunda iyi bir firma olduğunu belirtmiştiniz ancak emiş gücündeki bu fark çok mu fazla? Cayro navigasyona sahip bir de.

Servis hizmetim hiç durmadı zaten yıllardır ama şubeleşmek yolunda bir düşüncem var biliyorsunuz,
    Kısmet bakalım, ortalık toz duman ve daha da kötüleşecek önümüzdeki en az 6-8 ay.
    Bir yandan da ticari temizlik robotunun prototipi bitmek üzere, onunla uğraşıyorum.
    Adımlarımızı sağlam atmak lazım.

"Ama artık liderlikleri bitti, Haziran ayı itibarı ile dünya çapında liderlik el değiştirdi. İki üç seneye karşılaştırmalar değişir "

cümlesinde ki yeni lider ecovacs' mı?

• Falsoluserttop F kullanıcısına yanıt
    BravoUno B kullanıcısına yanıt
    Robogil temsilcisi dostumuz bunu çok daha iyi cevaplandıracaktır, kendisinde aramızda aslında.
    Firma olarak çok iyi performans gösteriyorlar, o kadarını söyleyebilirim.
    Müşteri ilişkileri gerçekten takdire şayan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 17 Ekim 2020; 23:50:21 >
    Evet efendim.

ALLAH utandırmasın

Umarım sağlam ve emin adımlarla, sizin çizginizi bozmadan biz tüketicilere fayda sağlayacak şekilde en azından bölge bayilikleriniz olur.

ben de bu konuda katılmadan edemeyeceğim çocuklarla iki odayı kullanırken cihazın diğer odaları temizlemesi,bunu elimizdeki telefonla kontrol edebilmemiz, bunu her gün ve günün istediğimiz saatlerinde istediğimiz kadar yapabilmemiz bizim çok avantajlı oldu çocuklara ayrılan zaman arttı. elbette süpürgenin yerini tutmayabilir. ama normal süpürgenin sürekli ortalıkta durması ordan oraya sürüklenmesi büyük hantal oluşu kullanırken çocukların bacağınıza yapışması... bunlardan kurtulduk. eşim yine genel temizlik yapıyor. ama bu süre haftada bire düştü. çünkü sürekli toz alan bi makine var gerçekten işini yapıyor

• mavishow kullanıcısına yanıt

Vakit ayırıp cevapladığınız için teşekkür ederim hocam. Dediğiniz bölümü bulamadım Safari'de, yok herhalde. Güvenlik açığından kastınız nedir, app'in veya süpürgeden kaynaklı bir açık mı? Çünkü normalde böyle bir şey olmadı kaç yıldır.

• jr_schaten J kullanıcısına yanıt
    Robot ile klasik elektrikli süpürgeyi zaten hiç karşılaştırmayalım. 15 senedir evimizde elektrikli süpürge yok ve hiç de aramadık.

• Roborock S5 Max'ım yaklaşık 40 dakika önce teslim edildi. Hayatımın en enteresan ürün teslimi oldu sanırım hiç gece yarısı kapıma ürün teslimi için biri gelmemişti. Böyle cihaza da böyle bir teslimat yakışırdı.

• StrideR10 kullanıcısına yanıt

Vallahi şaşırdım. Süper.

Lütfen en az 3 saat şarj edin, gecenin hevesine kapılıp bataryaya zarar vermeyin ilk baştan.

Güzel günlerde kullanınız.

Bizlere de nasip etsin ALLAH, daha az önce eşimle elbet bir gün bu 360 s9' un vadesi dolacak o zaman ne yaparız diye konuşuyorduk. Ve bu günden çok net bir karar var aklımızda, o günün ihityaç ve şartlarına göre yeni bir robot süpürge alınır... Normal süpürgemiz son 2 haftadır efendisine kölelik yapıyor Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] robot süpürgeyi temizlemek, ion modu ve koltukları döver başlığı ile temizlemekten başka bir olayı kalmadı...

Çok teşekkür ederim sağolun. Önce cihazın bütün takılıp çıkarılabilen parçalarını hazır temizken test edip nasıl takıp çıkaracağımı öğrendim. Sonra wi-fi bağlantısını gerçekleştirdim %26 şarjı vardı açılışta. Direk docka gönderdim ve sabaha kadar şarj olması için bıraktım. Malum yarın onun için yorucu bir gün olacak :)

• 
Sayfa: önceki 817818819820821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.