Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (809. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
56.011
Cevap
1.322
Favori
2.229.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ali abi daha bizzat tanışamadim ama Adam adam..yasinin oturakliligi efendiligi kendisinde fazlasiyla var...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Enisten55 kullanıcısına yanıt
    İşaretli olması gerekir. Yoksa tekrar haritalama yapar diye biliyorum.

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de çok istiyorum, şeref duyarım.
    Orta vadede Ankara ve İstanbul’da daha geniş katılımlı sohbet buluşmaları da düzenleyeceğim. Eminim paylaşacağımız çok şey olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Süpersiniz

Ama kirlilik değil renk katmak diyelim.

Benim fikrim tüm robotçuların bir başlık altında paylaşım yapmaları ve bu şekilde herkesin ürünlerin iyi ve kötü yönlerini görmesi/fikir sunması yönündedir.
    Açılan yan gruplara ilgi bir süre sonra azalıyor, yeniden ana forumda toplanma oluyor hep.

Ama tabii ki bu bir özgür irade, böyle bir niyetiniz olursa orada da elimden gelen desteği her zaman veririm.

Saygılarımla

Tamamdır üstad 🙏🙏 biz sizden de konu basligindan da razıyız, Allah'ta razı olsun, "de" ler burda ayrimi yaziliyorduki: D: D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

@Hepsirobot Hocam Bursa    

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Iste bana mh boyle konusmadi..Blabla ile sikinti yasar sorununuzu cozemezseniz biz yine buradayız dedi..Dediginiz gibi de robotsuz kalmiyoruz iade ettigi para da o gunun satis fiyati oluyor muş diyim..Aksini iddaa ederlerse konusma kaydindan her turlu o hakki isterim

Size tavsiyem "Amazon'un Blabla ile çözemezseniz biz yine buradayız" lafına çok güvenmeyin, yok özet için bunu söylediyseniz ve konuşma içeriğinde "2 sene içinde ürününüz arızalandı, Blabla ile çözemezseniz bize iade edersiniz biz size paranızı öderiz" dediyse o konuşmanın bir kaydını emailinize göndermiş olmalı, onu mutlaka saklayın. Çünkü bu bizzat kendi sayfalarında söylediklerinin dışında bir şey.

Amazon pazaryerinde satış yapan blabla gibi şirketlerin ürünleri için bazen "Amazon Tüketici koruması kapsamında" yazar.

Örnek: https://www.amazon.com.tr/dp/B07SC95BKZ/

Tüketici koruması kapsamı detayı ise şurada yazıyor: https://www.amazon.com.tr/gp/help/customer/display.html/ref=aToZ_dpx_help?nodeId=201889410

"Sipariş Verme › Bir Pazaryeri Satıcısından Sipariş Verme › A'dan Z'ye Garanti Koruması

A'dan Z'ye Garanti Hakkında

Amazon.com.tr'de her zaman güvenle alışveriş yapmanızı istiyoruz. Bu nedenle, ödemeyi Amazon.com.tr üzerinden yaparsanız üçüncü taraf satıcılardan yapılan alışverişleri de garanti altına alıyoruz. Amazon.com.tr'den yapılmayan ödemeler, A'dan Z'ye Garanti kapsamında değildir.

Satın aldığınız ürünün durumu ve zamanında teslimi Amazon A'dan Z'ye Garanti kapsamında güvence altına alınır.

Amazon.com.tr'de yapılan alışverişler için de aynı güvence verilir.

Bir Amazon satıcısından yaptıkları alışverişlerin ödemesini Amazon.com.tr üzerinden yapan müşterilerimiz, teslimat ücretleri dahil olmak üzere satış fiyatının 5.000 ₺ tutara kadar olan kısmını geri alabilir.

A'dan Z'ye Garanti talebi oluşturabileceğiniz durumlar hakkında daha fazla bilgi almak için A'dan Z'ye Garanti Talebi Koşulları’na gidin.

Not: A’dan Z’ye Garanti yalnızca Amazon.com.tr web sitesindeki satıcılardan verilen siparişlere uygulanır. Amazon Global Store’dan satın alınan ürünler de A'dan Z'ye garanti kapsamına dahildir. Amazon Müşteri Hizmetleri size destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla bilgi için Amazon Global Store Hüküm ve Şartları sayfasına bakabilirsiniz."

Yukarıdaki A'dan Z'ye Garanti (bu arada bilmeyenler için Amazon logosunun altındaki A ile Z arasındaki ok, A'dan Z'ye herşeyi satarız anlamında) bilgisi ise şöyle:

A'dan Z'ye Garanti Talebi Koşulları

Amazon'daki Pazaryeri satıcılarından bir sipariş verdiyseniz Amazon A'dan Z'ye Garanti aracılığıyla ürünün durumu ve zamanında teslimatının yanı sıra, bazı durumlarda para iadesi garantisi veriyoruz.

A'dan Z'ye Garanti'ye başvurmak için aşağıdaki gereksinimlerin tümü karşılanmalıdır:

1. Hesabım sayfası üzerinden üçüncü taraf satıcıyla iletişim kurdunuz.
    2. Bir yanıt verilmesi için iki iş günü beklediniz.
    3. A'dan Z'ye Garanti talebinizi, maksimum tahmini teslimat tarihinden sonraki 90 gün içinde gerçekleştirdiniz.
    4. Aşağıdakilerden en az biri geçerlidir:
    • Üçüncü taraf satıcı, ürünü maksimum tahmini teslimat tarihini 3 gün veya sipariş tarihinin üzerinden 30 gün geçmesine (hangisi daha önceyse) rağmen teslim edemedi.
    • Ürün elinize geçti ancak hasarlı, defolu veya Satıcının açıklamasına uymuyor, tamir veya değişim mümkün değil ve Satıcı, alışveriş tutarını veya her iki gönderideki kargo ücretlerini hiç geri ödemedi. Satıcı değişim ürünü göndereceğini veya para iadesi yapacağını taahhüt etti, ancak para iadesi yapılmadı, para iadesi yapıldı ancak yanlış yapıldı veya değişim ürünü gönderilmedi.
    • Uluslararası iade durumunda, Satıcı Türkiye'de bir iade adresi veya ücretsiz iade için ödenmiş kargo pulu sağlamaz ya da ürün iade edilmeden tam para iadesi sunmaz.
    • Alış bedeline ek masrafa girdiniz (örneğin, Türkiye'ye gönderi için gümrük vergileri) ve Satıcı bu masrafları karşılamadı.
    • Ticari bir Satıcıdan defosuz bir ürün satın aldınız ve ürünü iade politikalarına uygun şekilde Satıcıya iade ettiniz, ancak para iadesi almadınız veya yanlış miktarda para iadesi aldınız. Satıcıyla politikada belirtilen süre içinde iletişime geçmiş olmalısınız ve mümkünse iadeyi aynı süre içinde göndermiş olmalısınız. Satıcının iade adresi elinizde değilse bu adres elinize geçtikten sonra 14 gün içinde (posta pulu tarihine göre) ürünü göndermelisiniz. Hakkınız olan para iadesi miktarı için aşağıdaki tabloya bakın:

Ben kendi sayfalarında olanı yapıştırdım, Amazon sayfasından da ilgili linklerden okuyabilirsiniz.

• mavishow kullanıcısına yanıt

Birde '' BAĞZI'' değil, ''BAZI'' var abi    

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Tabii ki, takımı toplarsınız, ben şeref duyarım.

• mavishow kullanıcısına yanıt
    ‘da’ ayrı 😂

• Süpürge arayışını T8 aivi+toz boşaltma ünitesi ile bitirdik. Gelsin de deneyimleri paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 16 Ekim 2020; 15:50:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Süpürge arayışını T8 aivi+toz boşaltma ünitesi ile bitirdik. Gelsin de deneyimleri paylaşırım.

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Süpürge arayışını T8 aivi+toz boşaltma ünitesi ile bitirdik. Gelsin de deneyimleri paylaşırım.
    Bende kargo bekliyorum.
    Bakalım hangisi önce gelecek.

Iyi forumlar...

• Bursa' dan katılan arkadaşlar el kaldırsın 

Cidden ayda yılda bir olsa da görüşelim, farklı marka/model robotlarımızı kapıştıralım    

• sirphoenixx kullanıcısına yanıt

Ben satıcısı Amazon olan ürün için konuştum MH ile satın almadan önce ve konuşma kaydını da mailime gönderdim saklıyorum. Ürünün teslim alındığı günden itibaren 2 yıl garantisi olduğu ve herhangi bir sıkıntı durumunda kendileriyle iletişime geçmem gerektiği söylendi.

• badsay kullanıcısına yanıt

Ben robotu alırken aynı anda Ekay'dan almıştım.

Devamını almak için forumu takip ederken Atakan Bey ve bir kaç kişinin tecrübelerini aktarmasıyla filtreyi Ekay'dan devam etmeye karar verdim.

Ali Hoca'nın Ekay filtreleri kullanması da referans oldu şahsım adına.

Yanılmıyorsam bangood vs alınan filtreler ile Ekay'da satılanlar arasında 15TL fark var ve 6 ayda bir değişileceği düşünüldüğünde aylık 2.5TL'ye tekâbül ediyor.

Tabiatıyla kafa yormaya değmez.

• szkrb S kullanıcısına yanıt

Yedek parça konusunda aynı düşünce tarzına sahibim. Sherman ilk iddia ettiği gibi ekim ayı bitti, şuan kasım ayı olarak yenilediler iddia' larını, gelsin parçalar fiyat ne diyecekler göreyim. Çok büyük farklar çıkacağını sanmam, ama en azından yetkili firmadan alımış olmanın güveni ve rahatlığı olacak. Uydu mu, uymadı mı kaygısı olmadan...

• Sayın @Hepsirobot

Xiaomi Vacuum Mop 1C

Dreame F9 Robot Vacuum

arasında kaldım. 130 metrekare ev. Dreame'de 5200 pil olması cezbediyor. Hangisini tavsiye edersiniz?

https://www.dreame-technology.com/products/dreame-f9

• Zerathull kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun.

"Dock" dediğniz toz boşaltma kutusu mu?

Tecrübelerinizi de aktarırsınız sanırım.

Güle güle kullanın.

• melodramm kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın

Bende hepsirobot hocam ın tavsiyeleri ile t8 aivi modelini yaklaşık 4 ayın sonunda siparişini verdim. Kargo Bekleme aşamasına geçtim.

Sağolsun Şu an kullandığım Roborock S55 alırkende kendisi çok yardımcı olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EFE_ -- 16 Ekim 2020; 15:50:16 >
  • szkrb S kullanıcısına yanıt

Evet toz boşaltma ünitesi, dock hatalı kullanım olmuş. 

• 
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.