Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (798. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
56.028
Cevap
1.322
Favori
2.230.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eminim servisiniz de cevap hızınız kadar seri ve cevaplarınız gibi tatmin edicidir. Kimse bir sorun yaşasın istemeyiz elbette ama yurt dışından alınca garanti dışı gibi bir durum olacağı için olası arıza ve parça gereksinimlerinde sorun çözümlenebiliyor mu? bunu merak etmiştim. Bakımını derken sorunları mı var, yoksa düzenli yapılması gereken bakımları mı var?

• iqwert kullanıcısına yanıt
    Genel anlamı ile rutin bakımlarını kullanıcı kendisi yapar.
    Ancak tabii ki aşınan kısımlar veya değişmesi gerekenler oluyor ya da hatalı kullanımdan kaynaklanan arızalar geliyor.
    Parça tedariki için kaynaklarım var, eski ve uzun dostluklar sağolsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

İşte tam aradığım cevabı da aldım. Çok teşekkürler. Dostluklarınız ve dostluklarımız daim olsun. O takdir de bize de gereğini yapmak düşer. Hayırlı akşamlar, saygılarımla.

Abi fircanin yatak duvarlarina surtme isaretleri var koyu renkli..tabi cikmiyor izler fakat sanirim lastik kisimlari yuvaya alisinca boyle bir surtme kalmayacak değil mi?
    Bir de paspas kalitesi beklentimizi uzerinde çıktı.balkonda 3x paspas yogun sulu yaptik,yerdeki fayans manyak bisey deri gibi boyle bazi kirler cikmiyordu.onlari filan çıkartmış.
    Sorma abi annem rainbowcular son bakima geldiklerinde oyle bir laf etmiş ki cevap verememisler..
    Ust modeli satmaya çalışmışlar,annem de bu robotlarin işi bitti artik herkes otonom robotlara yöneliyor.dolayisiyla almamizin anlamı da yok demiş.Cevap verememisler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 14 Ekim 2020; 21:10:56 >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Fırçanın alışma sorunu olmaması lazım aslında, yeterli tolerans olmalı. Ama alışır tabii ki.

Rainbow konusunda hiç konuşmayalım, Mustafa 235 dolarlık süpürgeyi binlerce dolara satan bir satış efsanesidir. Ama kirasını bile ödemez doğru dürüst, her sene yeni şirket açar falan filan.

Peki bir şekilde modemden uzak bir noktada çalıştı bağlantıyı kaybetti veya internette bir sıkıntı oldu bağlantı koptu ve aradan biraz zaman geçtikten sonra tekrar geri geldi. Bu durumda yaptığı işlemleri bağlantı eski haline dönünce görebiliyor muyuz yoksa o ara kayıt dışı mı kalıyor ?

Maske düştü kel gorundu diyelim..235 dolar da cok az be ali abi biraz daha pahalidir.235 dolara o kadar ozellik malzme kalitesi çok zor gibi

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Rainbow benim eski kiracım, Gülten hanım da muhasebelerine bakar yıllardır. Oldukça yakın ve ilk kaynaktan bilgilendirmeler almıştım zamanında. Şimdilerde artmıştır tabii ki ama inanın bana çok da değil. O zamanlar ABD’den geliyordu, şimdi Çin’den parça parça getiriyorlar.

• Merhabalar konuyu uzun süredir takip ediyorum. Uzun süredir robot süpürge alma düşüncesi vardı. Evdeki eşyaları yükseltmeye usendigimden bir de interneti her yere yaymak zor geldiği için erteliyordum.

Buradaki yazıları ara ara girip okuyorum. Ali bey olsun diğer arkadaşlar olsun sağolsunlar baya yardımcı oluyor.

Aklımda roborock S5 Max vardı. Fakat Amazon kampanyasını kaçırınca malum bir de garanti durumları Türkiye'de biraz sıkıntılı olduğu için Amazon Almanya'dan ozmo 950 almaya çok yaklaştım. Ama çok enine boyuna araştırmadım. Halı için nomop fonksiyonu olması hoşuma gitti.

1-2 saate karar vermem lazım kampanya bitmeden.

Yabancı forumlarda T8 cameraliya göre çekiş gücünden dolayı Ozmo 950 yi onermisler.

Takibimde olan bir ürün olmadığı için kararsız kaldım. Kimi kaynaklarda HEPA filtre yok diyor. Orta yükseklikte havalara kadar olan halılar.icin uygun diyor.

Halı performansı S5 maxe göre nasıldır. Belli başlı ayrıldıkları nokta var mıdır?

Daha önce Amerika'dan sipariş maceram.olmustu Amazon ile. Prime ile.hic uğraşmadım ama. Türkiye prime hesabı ile Almanya'dan sipariş verebiliyor muyuz? Şimdiden teşekkürler.
    Mobilde olduğumdan ancak bu kadar oldu mesaj. İmlalar için şimdiden kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gan140 -- 14 Ekim 2020; 21:51:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gan140 G kullanıcısına yanıt

Merhaba,

O950 bir çok yönden S5Max' e göre daha iyi bir cihaz ama Roborock'u ülkemizdeki iyi bir satıcıdan alırsanız bence başınız ağrımaz, huzurla kullanırsınız.

Bir süre sonra göreceksiniz ki temizlik performansları üst düzey cihazlarda çok da farketmiyor.

Ecovacs HEPA filtre kullanmıyor fabrika çıkışı ama yan sanayi filtrelerin neredeyse tamamı HEPA13.

Bildiğim kadarı ile TC Prime, Amazon US'de çalışmıyor ama yine de deneyin, yanılıyor olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 14 Ekim 2020; 22:6:4 >
  • Arkadaşlar 2500 tl civarı öneriniz nedir, tesvor t8 ler nasıldır

• Ali hocam

1-s5max mi s6maxv mi

2-interkom bilişim nasıldır

• elementry kullanıcısına yanıt

1- Yapay zekaya ve kameraya ihtiyacınız varsa S6MaxV.

2- Tanımadığım firmalar hakkında yorum yapmıyorum.

Merhabalar

Hızlı dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Haklısınız fakat iyi bir satıcıdan servis garantili diyelim 5k fiyatlara yaklaşıyor hatta aşıyor. Amazondan olsaydı yine servisine güvenmiyordum ama hiçdeğilse 2 sene arkasında durur ürünün diye düşünmüştüm.Hal böyle olunca bu fiyatlara garantisiz de olsa 950 çok cazip geldi. Fakat roborock anladığım kadarıyla Türkiye'de çok sattı. İleride yan fırça, fırça, filtre ve mop gibi yedek parçalara ulaşmak daha kolay olabilir.

• gan140 G kullanıcısına yanıt

Sarf ürünleri her zaman bulunur, merak etmeyin.

Hatta robotu aldıktan sonra damat daha da kurları arttırmadan bir iki yedek ısmarlarsınız, içiniz rahat eder.

S5max den başka farkı yok mudur hocam?

Kayda değer bir farkı yok.

Her ikisi de:

• aynı fanı
    • aynı fırçaları
    • aynı lidarı
    • aynı tampon sensörlerini
    • aynı düşme sensörlerini
    • aynı bataryayı kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 14 Ekim 2020; 22:37:37 >

O halde lüzumsuz yere masraf :)

• Merhabalar tüm konulaır okuyup tecrübe kazanmak çok uzun süreceğinden sizin tavsiyenizi alayım 5.000 tl civarı ortalama bütçe var gerekirse arttrıabilirim ne almalıyım yeni eve geçeceğiz ? uzun ömürlü ve iyi temizlik yapan bataryası bittiğinde ise yenisi çok pahalı olmayan bir robot

İlk cevabımda yazdığım gibi... yapay zeka ve kamera ihtiyacınız var ise güzel makinedir.

• 
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.