Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
56.066
Cevap
1.321
Favori
2.233.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediginiz filtrede oyle 3.5 tl fark yok emin olun belki 4 kati fark var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Tecrübesini aktaran arkadaşımız (hafızam beni yanıltmıyorsa)10 filtre için ödediği 200TL karşılığını iade aldığını yazmıştı, bu örnekte fark 15TL'ye tekâbül ediyor, ona istinaden hesapladım.

Farklı fiyatlar da vardır mutlaka ama robotlar -filtre yok- uyarısı vererek hiç çalışmamış.

Filtrelerde mıknatıs sistemi varmış, bu algılanmadığında filtre yok uyarısı veriyormuş.

• Merhabalar,
    Bende viomi v3 modelini almak istiyorum ancak internet sitelerinde satılan türkiye garantili güvenilir bir mağaza bulamadım. Bazı internet mağazalarında satılan Genpa Türkiye garantili ürünler var ancak alan kişilerin yorumlarında gelen ürünün seri numaralarının genpa garantili olmadıkları yazıyordu. Açıkçası 4k üzerine bir para veripte garanti konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorum. Distribütör garantili olanlarından alsak sıkıntı yaşarmıyız? Bu tarz ürünler kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ben en önemli şeyi araştırmadım. Bizim evde wi-fi yok. Kendi telefonlarımızdaki internetle idare ediyoruz. Bu robotlar wi-fisiz çalışır değil mi? Mesela benim aldığım v2 pro?

• Merhabalar,

Dün anlık elektrik gitti geldi.

Bugün çalıştırdığımda yuva bambaşka yerde göründü.

Bir kaç kere clean, pause, dock bastım ama bu sefer de yuvayı bulamıyor. (Robotun haritadaki yeri doğru)

Pin n go ile robotun yakınına gönderip dock'a basıyorum ama yine yuvanın haritada göründüğü yere gidip dönüp dolaşıyor.

Bu durumda ne yapabilirim, tecrübesi olan var mı?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szkrb -- 14 Ekim 2020; 15:3:19 >
  • alibalyedi A kullanıcısına yanıt

mobil telefondan internet paylaşım ile kurulum yapıldığını okumuştum, aynı mantık ile genel kullanımda yapılır diye düşünüyorum.

Merhaba,

bende s5 max için amazon'da kararsız kalmışken fiyat artmış.

bende araştırıyorum Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro yu düşündüm ancak yazılımsal bağlantı sorunları / kopmalar varmış.

irobot 974 modelini düşünüyorum. irobotlarda kablo vs takılma hemen hemen yaşanmıyormuş ancak iadapt navigasyonu nasıl irobot 974 idapt 2.0 versiyonu kullanıyormuş performansı s5 max a göre nasıl acaba bilen varsa cevaplarsa memnun olurum.

Bulabildiğiniz f/p ürün var mı

Yaklaşık yarım saat önce sepetimdeki ürünleri kontrol edeyim dedim ve siyah renk S5 Max (satıcısı Amazon) 4400 liraya düşmüştü, hemen aldım. Siz de siyah ve beyaz rengi sepetinize ekleyip ara ara kontrol edin. Prime Day öncesi de böyle indirimler yapıyor ve prime day fiyatından daha düşüğe satıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NS_85 -- 14 Ekim 2020; 16:25:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NS_85 kullanıcısına yanıt

Bu cidden büyük kısmet yalnız çok iyi denk getirmişsiniz.

• StrideR10 kullanıcısına yanıt
    4-5 gündür takip ediyorum. 4260 ve 4460'a da sattığı oldu ama ben prime day kampanyasını beklediğim için almamıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da denk geldi. 4400 e siyah s5 max aldım amazon satıcılı.

• Tam Amazon.de üzerinden Ecovacs DEEBOT 950 almak üzere iken son bir kez bakayım derken sepette görüp aldım ben de S5 Max'i :)

• Herkeste tetikteymiş maşallah :) 3 kişi oldu yok mu arttıran ?

• quote:

Orijinalden alıntı: StrideR10

Herkeste tetikteymiş maşallah :) 3 kişi oldu yok mu arttıran ?

benim sepette fiyat arttı şans olacak ağa :)

• Arkadaslar mop pro aldik. Cihazi sarja taktik.Mail ile hesao actim. mi home kurup Am

• Cihazi ekleyemedik.mihoma sorun yok wifi calisiyor konum acik bluetoth acik

• S5max robot kardeşliği

• Son iki haftadır beklenenin çok üzerinde S5Max ve MopPro arızası geliyor, elimdeki tüm yedek parça stokları tükenmek üzere. Cihazların hemen hepsi yeni sayılır, en yaşlısı bir kaç aylık. Kutusundan arızalı çıkan robotların da oranı hayli yüksek. Kutusundan çizik veya fırça yuvaları kirli çıkan cihaz da var.

Kimsenin ticaretine karışmam, herkez kendi çapında iyi bir tüccardır. Sizler de bu işi iyi bilen, bilinçli tüketicilersiniz.

Ancak matematik yanılmaz.
    Roborock S5Max Singapur ve Almanya'daki ana toptancılarda 300€'nun üzerinde satılıyor. Yaklaşık navlunu 18-22 € tutuyor. Gümrük ve vergi/fon tutarı (TSE'ye hiç girmediğini varsayalım) ile birlikte %78 civarında bir maliyeti var ülkemize. Damat Euro kurunu 9 TL'de sabitlesin, gümrükten kendiniz çekin, gümrüklü sahadan da kendiniz alın, kucağınızda taşıyın, kargo da vermeyin vs vs vs. hiç kar etmeden satın: 5125 TL yapar.

Bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 14 Ekim 2020; 20:25:33 >

• ben bir hata yaptım Çin'de Roborock T7 pro aldım. Mainland China version olduğu için bir sürü sorun yaşıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

ama hocam tam dolumu cok zaman almaz mi, temizligin bitmesini uzatmis oluyor

• 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.