Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.068
Cevap
1.321
Favori
2.233.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam keşke evinizin ortalama bürüt net m2, halı yoğunluğu, çocuk kaynaklı oyuncak bolluğu gibi sizin bildiğiniz ortam şartlarını da bizimle paylaşsaydınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Ne alacağınızı bilemem ama tesvor düşünerek yanmayın derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    Hepsirobot kullanıcısına yanıt

800 sayfayı okuyamasanızda en azından konunun ilk sayfasındaki, konu sahibi olan kıymetli büyüğümüz, işin ehli @Hepsirobot Ali hocamızın uzun uzun yazdığı genel metni okuyup ihtiyaçlarınızı daha net belirleyip bizlerle paylaşın bizde elmizden geldiğince yardımcı olmaya çabalayalım.

Saygılar

• nagehan54 N kullanıcısına yanıt

Hayır olsun inşallah Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Maalesef,şu an için hayır gibi olmasa da sonuç itibarıyla öyle olur inşallah,hakem heyetindeyiz😡tesvor=linex=bilkam=gizasmart=malının arkasında durmayan bukalemun satıcılar

• nagehan54 N kullanıcısına yanıt

Umarım netice tüketiciden yana olur, geçmiş olsun. Neticeyi bizlerlede paylaşmanızı rica eder, iyi akşamlar dilerim.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim ilginize. inşallah öyle olur da ben de güzel bir ürünle sizlerin arasında olurum çünkü daha bu akşam düşündüm ki herkes ne güzel bilgisini tecrübesini paylaşıyor bense hayıflanarak okuyorum kimseye bir faydam dokunmuyor tek yapabildiğim bu markayı gördükçe insanları uyarmaya çalışmak çünkü alışveriş sitelerinin bir kısmı da bunlara destek olumsuz yorumları yayınlamıyor😔iyi akşamlar sizlere de

• Merhabalar, iRobot Roomba 974 4000 Tl ye düşmüş hepsiburada ve teknosa da, gerçi geçenlerde yine düşmüş bu fiyatlara. Viomi v2 pro ve s5 max/s6 pure arasında bir fiyatta fakat mopsuz, merak ettiğim diğerleri moplu olmasına rağmen bu tercih edilebilir mi? Şaşırtıcı bir şekilde kendi global sitesinde bile göremedim ürünü.

• Annemin s5 max ine simdiden verdim siparişleri...gelir insallah 2 aya..Bu arada moplama performansi beklentimin çok üstünde çıktı. Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Genel anlamı ile rutin bakımlarını kullanıcı kendisi yapar.
    Ancak tabii ki aşınan kısımlar veya değişmesi gerekenler oluyor ya da hatalı kullanımdan kaynaklanan arızalar geliyor.
    Parça tedariki için kaynaklarım var, eski ve uzun dostluklar sağolsun.

Hocam v2 pro ile aranız nasıl. Allah muhtaç etmesin ama işimiz düşerse size tamiri kolay mı? Parça sıkıntısı var mı? Bir de s5 max gibi sık sık size tamire geliyor mu?

• eXteras kullanıcısına yanıt

İkisi çok farklı, birisi moplu birisi mopsuz.

Evinizin fiziki şartları ve ihtiyacınız doğrultusunda tercih yapın.

Halınız çok fazlaysa mop çok da işinize yaramayacaktır.

(Fiyatı konusunda yorum yapamam, bilgim yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szkrb -- 14 Ekim 2020; 22:59:14 >
  • alibalyedi A kullanıcısına yanıt

Mijia ve Viomi'ler ile çocuk okutuyorum ben.

Şakası bir yana, zaten en çok tamire gelen ürünler Xioami grubudur.

Parça sorunu yok.

• szkrb S kullanıcısına yanıt

Yanıt için teşekkür ederim, aslında mopa çok ihtiyacım olmadığını düşünüyorum ama yine de ürünle ilgili düzgün bir kaynak görememek rahatsız edici. Bazı yorumlarda haritayı kaydetmediği falan söylenmiş açıp global sitesinden teyitte edemiyorum :)

• Arkadaşlar amazonda s5max tekrar satışa çıktı. Prime day fiyatından daha ucuz hatta. İlgilenenlere duyurulur.

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

iRobot global sitesi sadece ABD'de o an için satılan ürünleri gösterir, ülkelere ve marketlere ait olan özel kodları hiç yayınlamaz.

Şu şekilde inceleyebilirsiniz: R974 = 9: ana ürün serisi numarası; 7: özellik ve aksesuar grubu 4: ülkelere özel ayırıcı tanımlama

Yani R97X genel olarak tüm dünyada aynı özelliklere sahiptir. Ana ürün serisi içindeki tüm ürünler aynı platforma sahiptir, yani temizleme özelikleri aynıdır.

Saygılarımla

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Benim AliExpress siparişlerim en fazla 3 hafta sürüyordu şimdiye kadar, son bir aydır süre uzamaya başladı.

Rica ederim.

Roomba ile ilgili en sağlıklı bilgiyi Hepsirobot Ali Hoca verecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szkrb -- 14 Ekim 2020; 23:19:51 >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Yanıt için teşekkür ederim hocam, s5 max 4500 e düşünce amazonda alıp geçtim.

• Şaka gibi amazon da prime Day indirimlerinde 4454 TL Yi görmedi prime Day bitince girdi indirime 😀

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    iyi akşamlar. roborock s5 max ile s6 pure modeli arasında çalışırken çıkardığı ses açısından çok bir farklılık var mıdır? mesajlarınızın çoğunu okudum. bu iki model arasında çok bir fiyat farkı da yok (600 lira civarı) hangisi daha sessizse onu alacağım?
    teşekkürler şimdiden.

• 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.