Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (797. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: elhar Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.065
Cevap
1.321
Favori
2.233.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yahu rahat bırakın robotu kendi kendine işini yapsın, aceleniz ne?

:)

• WTFunny W kullanıcısına yanıt
    Xioami ile ilgili başlıkta uygulama ayarlarını çine göre yapınca bu gibi durumların düzeldiği sadece saatin 5 saat fark ile göründüğü yazıyordu. Bir deneyin isterseniz. Tabi başka ürünler de varsa onlar olumsuz etkilenebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hftblgc kullanıcısına yanıt

Süpürülebilir alanı; evinizin metrajının azami yüzde 60'ı gibi düşünün, tabiatıyla yetebilir.

• szkrb S kullanıcısına yanıt

Robotu şarja elle yerleştirin ve kapatın.

Tekrar açın, robotu çalışıtırın ve haritayı kontrol edin.

Bu cihazın değil de ROS sisteminin bir hatasıdır genelde, yani tüm haritalı robotlarda benzer sorun olabiliyor.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Bunu denedim ama kapatmamıştım, bir daha deneyeyim.

ROS nedir?

Teşekkürler.

Robot Operating System

Her haritalama yapan robotun işletim sistemi ROS'tur. Uygulamalar ve diğer işlemler bunun üzerine kurulur.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Maalesef yapamadım.

Dock üzerinde kapattım açtım şimdi de bambaşka bir yerde görünüyor.

Yarına kadar beklesem düzelebilir mi ki?

Ya da robotu uygulamadan silip tekrar tanıtsam?

Teşekkürler.

• NS_85 kullanıcısına yanıt

Çok sağolun Hocam, kaçırdım Maalesef. Birkaç saat foruma giremedim. Neyse hayırlısı. Ben zaten v2 proyu almıştım. Kartta limit kalmadı ki s5 i alıp v2yi iade etsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kabanbay kullanıcısına yanıt

Hocam ben v2 proyu aldım. 3500 TL için bana baya f/p ürünü gibi geldi

Uygulamayı silecekseniz bir de mi home yükleyip denemenizi tavsiye ederim aynı sorun olup olmadığını görmek için

• Enisten55 kullanıcısına yanıt

Kimse yorum yapmamis ama neyse ki cozuldu. Nedense telefonu kapatip actim . Tekrar denedim baglandi. Ama henuz test yapamadik. Akaam olinca . Artik yarin ilk deneyimlerimi paylasirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Son iki haftadır beklenenin çok üzerinde S5Max ve MopPro arızası geliyor, elimdeki tüm yedek parça stokları tükenmek üzere. Cihazların hemen hepsi yeni sayılır, en yaşlısı bir kaç aylık. Kutusundan arızalı çıkan robotların da oranı hayli yüksek. Kutusundan çizik veya fırça yuvaları kirli çıkan cihaz da var.

Kimsenin ticaretine karışmam, herkez kendi çapında iyi bir tüccardır. Sizler de bu işi iyi bilen, bilinçli tüketicilersiniz.

Ancak matematik yanılmaz.
    Roborock S5Max Singapur ve Almanya'daki ana toptancılarda 300€'nun üzerinde satılıyor. Yaklaşık navlunu 18-22 € tutuyor. Gümrük ve vergi/fon tutarı (TSE'ye hiç girmediğini varsayalım) ile birlikte %78 civarında bir maliyeti var ülkemize. Damat Euro kurunu 9 TL'de sabitlesin, gümrükten kendiniz çekin, gümrüklü sahadan da kendiniz alın, kucağınızda taşıyın, kargo da vermeyin vs vs vs. hiç kar etmeden satın: 5125 TL yapar.

Bitti.

Peki hocam bu maliyetin altına satanlar babasının hayrına mı satıyorlar? Gerçi sattıkları cihazları güzel örnekmelerle yazmışsınız. Bu yazdıklarımızdan sonra cihazı satanların vereceği garanti ve servis hizmetini düşünemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exper1980 -- 14 Ekim 2020; 20:19:11 >

• Exper1980 kullanıcısına yanıt
    Valla matematik yanılmaz, hesap ortada.

Ya vergisiz giriyor, kaçak, ya da satılan (ve arızalı çıkan) ürünlerin kaynağı şüpheli.

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Valla matematik yanılmaz, hesap ortada.

Ya vergisiz giriyor, kaçak, ya da satılan (ve arızalı çıkan) ürünlerin kaynağı şüpheli.

Saygılarımla

hocam merhaba, yurt dışından ecovacs t8 aivi alacağım, umarım olmaz ama herhangi bir sıkıntı yaşarsak sizin görüşünüz nedir? çözüm üretilebiliyor mu bunun sorunlarına? garantisi siz olacaksınız tabiki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: alibalyedi

Ya ben en önemli şeyi araştırmadım. Bizim evde wi-fi yok. Kendi telefonlarımızdaki internetle idare ediyoruz. Bu robotlar wi-fisiz çalışır değil mi? Mesela benim aldığım v2 pro?

Bir arkadaşımız cevap verdi. Ama o da tam emin değil. Cevabını tam olarak bilen biri var mı? Wi-Fi olmadan robot süpürge kullanılabilir mi?

• iqwert kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Bakımını üstlendiğim birkaç T serisi var, elimden gelen desteği veriyorum.
    Çok sorunlu cihazlar değildir, özenli kullanıldığında uzun süre hizmet ederler.
    Saygılarımla

• alibalyedi A kullanıcısına yanıt
    Tabii ki.
    Robot harita çıkarmak veya temizlik yapmak için internete ihtiyaç duymaz, kendi bünyesinde halleder.
    Sadece bu yaptıklarından sizin haberiniz olmayacaktır.
    Saygılarımla

• MKRİFTER M kullanıcısına yanıt

Deneyeyim.

Teşekkürler.

• Annem s5 max ile ilgili diyor ki"bugüne kadar temizlik yapmamışiz" ki evde piyasanin en kaliteli elektirk supurgesi rainbow var....simdi babamin baza ayaklarına 10 adet 12 cm lik ayak almak var sırada

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Ha ha ha... sesli güldüm.
    Kabahat Rainbow’da değil, insanoğlunda!

• 
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.