Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
56.066
Cevap
1.321
Favori
2.233.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18141815181618171818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunlar aşınmamış efendim, kayma sebebi bu olamaz. Ancak sağ tekerlekteki düzenli aşınma dikkatimi çekti. İç taraflarında sürten, takılan bir şey olmadığına emin misiniz? O delik şeklindeki aşınmalar normal gelmedi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 20 Haziran 2021; 15:25:2 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • @hepsirobot kafayı iyice sıyırmak üzereyim 360 s9 alayımmı almayayım mı kararsız kaldım 4200 e kadar bütçem var ama eğer performans aynıysa niye 700 800 fazla vereyim roborock s5 maxa memur kesimi insanız bana nolur nokta atışı yapın o fiyat aralığında bu daha iyi derseniz farklı bir model de alırım evimiz 150 m2 civarı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

360 s9

360 s10

robogil luna 200

roborock s5 max vacum

roborock s6

bu modellerden hangisini seçmeliyim? Ev net 110 metrekare

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alphi3458 -- 20 Haziran 2021; 19:2:45 >
  • onurkymn O kullanıcısına yanıt
    Sabrınız ve anlayışınız için Robogil ailesi olarak biz teşekkür ederiz..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3500 bandında birbirine çok yakın bir sürü süpürge var. Bunları bir kenara koyup xiaomi 1c modeline niyetlendim. Fiyat 2100 civarı acaba işimi görmez mi diye düşünüyorum beklentim süpürge yapsın o kadar 😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Hepsi olur ama o alan için daha düşük modellere de bakabilirsiniz, Dreame F9 veya Mijia 1C gibi.

• 150 metrekare, memur, 4200 üçlemesinde MopPro veya Dreame D9 da olur. Memurum, iki üç senede robot değiştirmeyeyim diyorsanız 150 m2lik eve iLife A10S, S5Max veya S6Pure yıllarca hizmet eder.
    Saygılarımla

• Merhabalar,

Yeni roborock s6 pure aldık ilk şarj ve kurulum ardından ilk temizlik yaparken all clean seçtikten sonra evi taramaya başladığında şarj istasyonu olan yatak odası,ebeveyn banyosu ve koridoru taradıktan sonra temizlik tamamlandı diyerek kendi şarjına döndü daha sonra diğer bölümlere gitmediği için tekrar all clean yaptığımızda tüm odaları gezdi taradı ve uygulamada tüm odaların haritasını çıkarı doğru bir şekilde,

Şimdi tekrar all clean yaptığımızda yine sadece yatak odası,banyo ve koridoru süpürüp otomatik geri şarjına dönüyor temizlik tamamlandı diyerek haritada diğer odalar olmasına rağmen onlara gitmiyor anca özel oraları seçersek gidiyor tüm evi bir kerede gezmesi için ne yapmamız gerekiyor hata ne olabilir ?

Bilgisi olan varsa çok teşekkürler şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

150 metrekare, memur, 4200 üçlemesinde MopPro veya Dreame D9 da olur. Memurum, iki üç senede robot değiştirmeyeyim diyorsanız 150 m2lik eve iLife A10S, S5Max veya S6Pure yıllarca hizmet eder.
    Saygılarımla

hocam yeni çıkan 360 s10 ve Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon arasında kaldım bizim koltukların yüksekliği 9.5 cm nasıldır hangisini tavsiye edersiniz yine tabi uzun yıllar çöp olana kadar kullanılacak cihaz memur mantığıyla?Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: aseasew

hocam yeni çıkan 360 s10 ve Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon arasında kaldım bizim koltukların yüksekliği 9.5 cm nasıldır hangisini tavsiye edersiniz yine tabi uzun yıllar çöp olana kadar kullanılacak cihaz memur mantığıyla? 

Alıntıları Göster

Ben kendi adıma biraz risk alıp S10 aldım. Hepsirobot henüz S10 eline geçip incelemediği için net yorum yapmam doğru değil diyor haklı olarak. Fakat kağıt üstünde vaat edilenleri epey beğendi diye anladım. Aslında yurtdışından 7.5k tl bandına ecovacs T9 aivi alacaktım otonom boşaltmalı, fakat zamanlama uymadı. 360 S10 kağıt üstünde F/P olarak başarılı ve inovatif buldum. Bu riski almamda ki sebep 360 önceki modellerden genel anlamda memnun alanlar. Ayrıca s10 lidar kulesini kaldırdığı için diğer modellerden daha ince mobilya altları için ciddi avantaj.

Birde 360’ın stratejisini beğendim. Eğer piyasada daha iyi isim yapmış markaların önüne geçmek istiyorsan. O firmalardan önce daha inovatif ürünleri daha ucuza piyasaya sürmelisin. Ki bence tam olarak bunu yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 20 Haziran 2021; 23:48:26 >

• Roborock s6 maxv şuan amazonda 5289 tl bilginiz olsun

• Sonunda S5 Max aldım. Satıcısı Mi Store (Evofone) garantili. İnşallah sorun çıkmaz. Herkese teşekkürler..

• selami_hatipoglu kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Ben A10s kullanıyorum memnunum

https://forum.donanimhaber.com/ilife-a10s-a9s-ve-alt-model-robot-supurgeler--149249815-3#149479472

Bu bölümü inceleyebilirsiniz

• mest.best M kullanıcısına yanıt
  • selami_hatipoglu kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=149249815

A10S için özel açtığımız kullanıcı forumudur.

• mest.best M kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=149249815

A10S için özel açtığımız kullanıcı forumudur.

• aseasew kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    S10 mantıklı görünüyor, en azından net bir muhatabınız var servis için.
    İncelemeden sonra daha net konuşabileceğim ama MopPro 2+ modelinden daha düşük olacağını düşünmüyorum.

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AFBC3338C

Ben açıkçası iyi niyetli olarak olabilir mi acaba diye düşündüm ama düşününce imkansız gibi geliyor, kaç robot sattın da tüm Türkiye'de böyle bir ağ kurdun? Muhtemelen yanıltıcı reklam.

Efendim yanıltıcı demişsiniz lakin yanıltıcı olan nedir? Servislerimizin adres bilgileri aşağıdaki linktedir. İnceleyebilirsiniz.

Saygılar sunarız.

https://www.puppyoo-tr.com/servis-merkezleri/

T.C TİCARET BAKANLIĞI

TÜKETİCİNİN KORUNMASI VE PİYASA GÖZETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

BELGE NO:59790

BELGE VERİLİŞ TARİHİ:27.04.2021

BELGENİN GEÇERLİLİK TARİHİ:27.04.2023

Üretici Firma

Puppy Electronic Appliances Internet Technology Beijing Co., Ltd

Adres:7-605, 6th floor, No. 1 Building, No. 8 Courtyard, Guanghua Road, Chaoyang District, Beijing, China

Tel      : 86-10-5741 7619

Mail   :puppyo@moomv.com

Distribütör İthalatçı Firma

Radis Bilişim Hizmetleri A.Ş

Adres  :Kartaltepe Mah. L. Çiçeği Sok. Aydıner Apt B.Blok No.3 Kat.1 D.3 Bakırköy / İSTANBUL

Tel      :0850 532 2139

Email  :info@radis.com.tr

Web    :www.radis.com.tr

• merhaba

115m2 ev için max 3000tl ne önerirsiniz acaba? mop aşırı önemli değil, ortalama yapması yeterli. 360 s7 ya da A10s düşünüyorum fakat emin olamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karpinsza -- 21 Haziran 2021; 11:36:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Hepsi olur ama o alan için daha düşük modellere de bakabilirsiniz, Dreame F9 veya Mijia 1C gibi.

Tşk, bütçeye çok takılmıyorum açıkçası almışken tek seferde 4-5 yıl üzmeyecek bir cihaz olsun istiyorum. Bazı videoalarda bu çift fırça çok önemli şeklinde yorumlar var. Sizce çift fırçalı cihaz seçimi daha mı sağlıklı olur

• 
Sayfa: önceki 18141815181618171818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.