Şimdi Ara

iLife A10S, A9S ve alt model robot süpürgeler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
24
Favori
22.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Ben yan fırça hızları 40 fan 60 olarak kullanıyorum

spesifik olarak sadece halıyı temizlerken fan hızını 100 yapıyorum

Ben hep 50 TL'lik alıyorum 😁
    Pardon %50 de çalıştırıyorum yetiyor artıyor bile
    Oldu ki 2 gün çalıştıramadım ozaman %70 e çıkartıyorum

Yan fırça %30-40 da

Herkesin ev konfigirasyonu farklı
    Halı, sert zemin , çoluk çocuk, kedi köpek, tek kişi, çoklu yaşam , ayakkabı ile girilen ev vs
    Bence tek doğru yok herkes kendi ayarlarını zamanla öğreniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estamemuchoo -- 14 Haziran 2021; 23:56:12 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • estamemuchoo E kullanıcısına yanıt
    Mutlaka.
    Benim uyarım sürekli en son güçte çalıştırılmaması adına sadece.

• kk1903 kullanıcısına yanıt
    Harita da halı yerlerini işaretleyebilirsin
    Ozaman carpet boost aktif oluyor
    Ama atıyorum kaçtan kaça çıkıyor öğrenemedim 😏

O şüphesiz çok doğru %100 performansında kullanılan her mekanik aletin ömrü daha kısa olur
    Otomobillerin bile mevcut motor güçleri sunulandan kat ve kat fazladır her kullanıcı da farklı olduğu için uzun ömürlülük , çevre kirliliği ve ekonomi vs..
    sebeblerden kısıtlı güçle tüketiciye sunulur

Evin temizliği oturduktan sonra yüksek güce gerçekten gerek yokmuş bunuda sizden öğrenmiştim Ali bey tekrar teşekkürler

Eşimde bugün ev parlıyor iyiki almışsın demesiyle onaydan geçmiştir

teşekkürler

• kk1903 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• icatcikartmayav İ kullanıcısına yanıt
    Sert zeminde yan fırçaların yüksek devirde çalışması temizliği olumsuz etkiliyor. Ben %25 olarak kullanıyorum, 40 seviyesine kadar sıkıntı olmaz ama. Halıda biraz daha yüksek devir işe yarayabilir belki.

• Merhaba ürünü alma aşamasındayım fiyat olarak GittiGidiyor da en uygun suan 3099 lira fikriniz nedir bu fiyattan alınır mı indirim beklenir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sey daha öğrendim. Uygulamadan start diyip başlatınca haritadan bağımsız hareket ediyormuş. Zaten gitmez diye düşünüp banyoyu açık bırakmıştım. Oraya gitmiş ama çıkarken mermer yüksekliği fazla diye orada kalmış

• @estamemuchoo @SkiP_

Merhabalar,

A10S almaya niyetlenmiş bir kullanıcı olarak robot süpürgeler ana başlığında geçen ay A10S deneyimleriniz ile ilgili gönderilerinizi okudum. Orada dinamik harita güncelleme olmadığından, ilk harita nasıl oluşturulmuş ise cihazın sonraki seferlerde hareket ederken onu baz aldığını, seçim sırasına göre oda temizliğe başlamadığını birçok robotta olduğu gibi şarj istasyonuna yakın bölgeden başladığını yazmıştınız. @Hepsirobot Ali bey'de firma yetkililerinden biri ile harita konusunda yazıştıklarını, firmanın konuya el atacağını belirtmişti.

Son durum nedir? Başta harita olmak üzere yazılımda eksik gördüğünüz diğer konularda da herhangi bir yazılım güncellemesi geldi mi cihaza. İlk kullandığınızdan bu yana süreçte bir değişiklik oldu mu? Bilgi verirseniz alım kararımı o noktada vermek istiyorum.

• Dizdar kullanıcısına yanıt
    Bi değişiklik yok da çok da gerek yok inanın 😏
    Eşyanın yeri değişse oraya hiç gitmemezlik yapmıyor
    Sadece temkinli gidiyor orada eşya varmış gibi bakıyor ki orda o eşya yok yavaş yavaş yine temkinli temizliyor
    Yani burda dinamik olmaması dez avantaj yaratmıyor

Öncelikle teşekkür ederim cevabınız için. Peki hocam genel olarak hem cihaz hem yazılım performansından memnunsunuz o halde değil mi? Kullanım esnasında herhangi bir nedene bağlı veya değil saçma davranışlar sergilediği falan oluyor mu? Şarj istasyonuna dönememe vb. Yasaklı alanın yanından yöresinden geçebilecek yer olsada geçmemek gibi. Örneğin benim daha önce kullandığım Viomi ürünü temizlik esnasında haritada olmayan önüne alakasız bir engel çıkarsa onunla çebellir, engelden kurtulduktan sonra temizlediği bölgedeki temizlik işini tamamlar fakat şarjına geri dönerken sapıtır başka yerlere gitmeye çalışır, sonunda ben uygulamadan manuel çağırmak zorunda kalırdım. Sırf böyle bir engel ile karşılaşıp haritada rutin gidiş geliş yolunda sapma yaşadığı için.

• Dizdar kullanıcısına yanıt
    Oluyor kafası karıştığı ama bu sizden de kaynaklı olabiliyor
    Yerde küçük bir oyuncak oluyor fırçaya sıkışıyor sonra hata veriyor hatadan sonra programa devam etmiyor yeniden seçiyorsunuz odaları ama bu ne kadar sıkıntı tartışılır
    5-10 saniyenizi alır
    Dock evin ortasına yakın olmalı
    Çevresinde onu etkileyecek bi unsur olmamalı ozaman sorunsuz yerini buluyor
    ( Daha önce konsol altına koydum masa sandalye ve konsol ayaklarından dolayı biraz kafası karışıyordu
    Şimdi boş bi alanda sorunsuz buluyor )

Ben sıkıntısız kullanıyorum çok şükür
    Ama biraz da sizde olay
    Evi robota göre dizayn etmelisiniz

• bugün nasipse 1 ay sonra taşınacağım evim için Ali Bey'in de tavsiyesiyle ilife A10s aldım trendyoldan 2880 tl'ye. 30 liralıkta kupon iadesiyle 2850 tl'ye geldi bana.

Evim 110 m2 net alanlı, alttan ısıtma sebebiyle halı oranı az olacak, o yüzden mopu aktif kullanacağımızı düşündüğümüzden ve evde çok büyük olmadığı için ilife tercih ettik.

ilk kurulum için veya ilife özelinde dikkat edilecek hususları ve önerilerinize bekliyorum.

• Hepsirobot.com sayfalarında aradığınız bilgileri bulabilirsiniz.

Şimdiden iyi günlede kullanın.

• Merhaba

Hayırlı olsun güle güle güzel günlerde kullanın

https://forum.donanimhaber.com/robot-supurgeler-hakkinda-ana-konu--20388867-1777#149205357

Burada ilk deneyimimi paylaşmıştım..

• Robottan oldukça memnunum ama odaları 45 dereceye yakın bir açı ile dolaşmasını çözemedim. Bir çok süpürge dik veya düz bir doğrultuda giderken a10s alttaki gibi gidiyor.

iLife A10S, A9S ve alt model robot süpürgeler

• Oblomòv kullanıcısına yanıt
    Cihazın dolaşımı değil sizin harita yamuk, niye öyle olmuş bilemedim ama

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.