Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
56.066
Cevap
1.321
Favori
2.233.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18111812181318141815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S5 artık üretilmiyor, hatta iki senedir üretilmiyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • stabilo kullanıcısına yanıt
    Macera seviyorsanız Neatsvor iyi bir seçim olabilir.
    Ben olsan Roborock ile aynı kefeye koymazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

S5 artık üretilmiyor, hatta iki senedir üretilmiyor.

Mediamarkt de 3600 den satışta değerlendirilebilir mi sizce ?

• Araxes kullanıcısına yanıt
    İlginç.
    Kötü robot demedim, üretilmiyor dedim.
    Fiyat oldukça iyi ama artık çok az güncelleme aldıkalarını söylemeliyim.

• mest.best M kullanıcısına yanıt

merhaba bende 2 haftadır araştırıyorum s5 max alacaktım ama garanti konusunda tereddüt ettim hemde 360 s9 ile aralarında neredeyse 700 tl fark var. 360 s9 baya araştırdım karar kıldım gibi ama yinede birkaç model yine bakıcam

• Arkadaslar bende 360 s7 pro var. Sensör %43 gozukuyor ne yapmam lazim?

• Başka hangi marka ve modelleri araştırdınız hocam ? Hanım artık iyice sıkıştırıyor hemen almam lazım birini.. Tavsiyelerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mest.best M kullanıcısına yanıt

yabancı video çok izledim aslında dreame d9 da çok iyi ama garantileri pek güven vermiyor ama garantiyi problem yapmasam roborock s5 max alırdım. 360 s9 unda cezbeden tarafı garantisi gerçekten telefonla aradım test etmek için karşımda muhatap buldum ama bir üst modeli piyasaya giriş yapacağı için fiyatı düşer diye bekliyorum

• Tam olarak benim yaşadığım süreç de böyle. S5 Max ya da Dream D9 a tamam diyorum garantisini araştırırken vazgeçiyorum. S10 çıkana kadar da bekleyemem bu haftasonu kısmet deyip almam lazım birisini

• aoguz A kullanıcısına yanıt
    Bu ürün hakkındaki kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra almaktan vaz geçtim. Sizin tecrübelerinizi okumak isterim.

• iLife A10S almayı planlıyorum, belki S10'da olabilir fakat daha önce yazılmıştı yükseklik konusu ben bulamadım bir türlü.. Ayakkabılık yaptıracağım. Altında boşluk bıraktırmak istiyorum. Robot süpürge için ne kadar boşluk bırakılmalı? @Hepsirobot yardımcı olabilir misiniz?

• Anafartalar- kullanıcısına yanıt
    Sensörleri temizkeyio uygulamadan sensörleri sıfırlamanız yeterlidir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mithatcann kullanıcısına yanıt
    1aydır kullanıyorum 9.5 cm lidar yüksekliği 10cm koltuk altına rahat giriyor
    Lakin koltuk altına gelmeden önce halı üstündeyken lidar koltuğu tanıyor o yüzden ben halıları kaydırdım şimdi sıkıntısız girip çıkıyor

Ikea ayakkabılık da var sanırım 10cm altına rahat girip çıkıyor

Düz zeminde 10cm rahat girip çıkar

Yaptıracağınız ayakkabılık altında lidarı cizecek bir çıkıntı vida olmasın 11-12 cm yaptırırsanız çok daha rahat edersiniz neden diye sorarsanız bir gün altına bişey kaçar robotta üstünden geçerken sıkışabilir 👍

Ali beye sormuşsunuz 🙈
    Paldır güldür yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estamemuchoo -- 18 Haziran 2021; 1:54:55 >
  • mithatcann kullanıcısına yanıt
    Üstadıma sormuşsunuz ama ben cevapliyim, alacağınız modele göre cm değişir işi garantiye aliyim ne alırsam aliyim olsun derseniz 12 cm 👌
    S10 kağıt üstünde 8.5 cm dir ama canlı ölçmek lazım eğer öyle ise 9 cm kurtarır tabi halı iniş çıkışlarında alçak yerler varsa takılabilir ayrıca baza altlarında vs sarkma varsa sorun olabilir.

• kizilat K kullanıcısına yanıt

Tam ismi nedir aceba t9 un?

• erdal85 E kullanıcısına yanıt

Ecovacs Deboot T9 AIVI

• quote:

Orijinalden alıntı: oqi

Veee beklenen gün geldi çattı, 360'ın yeni Amiral Gemisi S10 ön satışa açılmış.

Hayırlı uğurlu olsun, Hepsiburada ve Kendi sitelerinde 4600 TL den satışa sunulmuş, gönderim tarihi en geç 22 Haziran yazıyor ama firma daha önce ulaştıracağımızı düşünüyoruz diye ekledi.

Robot yurtdışında ön satışla 520 dolara satıldı yani şuanki kurla 4500 TL gibi birşey yapıyor vergisi vs çok daha fazla bekleniyordu ama aylar önce 4500 civarında beklentim umudum var diyordum yaklaşık bir rakamla gelmesi çok sevindirdi...

https://www.sherman.com.tr/360-s10

https://www.hepsiburada.com/360-s10-vacuum-mop-pro-cleaner-akilli-robot-supurge-p-HBCV00000AHHEU?magaza=Sherman

360 S10 kutu açılış & inceleme videoları için kanalımıza mutlaka abone olup bildirimleri açmayı unutmayın.

@mali_bu16 Robot Kafalar

Annemle kardeşime bir robot bakıyordum. Paylaşımınız gördüm özellikleri ve tanıtım videosu izleyip bir önceki model olan S9 hk. pozitif yorumları referans kabul edip siparişi geçtim. F/P olarak cidden iyi duruyor kağıt üstünde. Aslında şu an rusyadayım ecovacs T9 yok mağazalarda, bulabilsem T9 alıp gelecektim. Aliexpresste 7.6k tl bandına rusyaya getirebiliyorum ama 20-40 gün diyor kargo süresi, dönüş tarihimi kurtarmıyor. Bende attığınız S10 alıp geçtim. Paylaşım için çok teşekkürler. Umarım gerçek hayatta da kağıt üstünde ki verilerle karşılaşırız. Özellikle şu objeleri tanıyıp onlara çarpmadan takılmadan geçme kısmının performansını merak ediyorum.

Benim merak ettiğim bir şey var yaklaşık 120 metrekarelik neredeyse full halı kaplı evi temizlerken 500ml'lik çöp haznesi temizlik bitmeden dolmaz umarım. Benzer durumda tecrübesi olanların yorumunu merak ediyorum. Benim ev 1+1 küçük bir halı var, o yüzden kestiremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 18 Haziran 2021; 8:24:37 >

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Bunu yazılım nedeniyle mi? Yoksa donanım olarak mı söylediniz? Neatsvor'un kağıt üzerinde çekim gücü daha fazla, ama yazılımı (Weback) pek beğenilmiyor anladığım kadarıyla.

Ben yine de kağıt üzerinden konuşuyorum sizin fikriniz daha önemli.

Selamlar,

• S7 veya s9 düşünüyorum. Kafama takılan konu bizim antrede ve girişte 2 tane shaggy halı var. Tüyleri uzun baya robot girse ön süpürgeyi kırar muhtemelen. Bu halılar için ne yapabilirim? Temizlerken yasaklı bölgemi oluşturmalıyım? Yoksa temizlik esnasında her seferinde tamamen kaldırmalımıyım?

• stabilo kullanıcısına yanıt
    Vakum gücü robotlarda temizlik için çok bir şey ifade etmez, genel anlamı ile pazarlamanın bir elemanıdır.
    Hiç vakum gücü belirtmeyen iRobot veya Neato en iyi temizlik performansına sahiptirler.

Donanım kalitesi olarak arada çok fark var, servis ve
    yedek parça detayına hiç girmiyorum.

Weback gayet güzel ve kararlı bir yazılımdır bu arada. Çok az sorun çıkartır.

Saygılarımla

• 
Sayfa: önceki 18111812181318141815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.