Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1811. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: elhar , elhar Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
56.070
Cevap
1.322
Favori
2.234.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18091810181118121813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Evinin geneli halılar ile kaplı. Mop olsa bile pek kullanacağımızı sanmıyorum. İrobot Robomba 976 düşünüyorum. 3000-4000 lira arası bütçem var. Çok sorun çıkarsın biraz uzun kullanayım diyorum. Sizin tavsiyeniz var mı? Çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • schumici kullanıcısına yanıt

Bunu ben de çok düşünüp en sonunda vazgeçtim. Roborock S7 buna bir çözüm üretmiş, halı üzerine çıktığında paspası yukarı kaldırarak halıya sürtmesinin önüne geçiyor. Ama ürün TR'ye Nisan'da gelecekti, hala doğrudan TR satış olarak yok. Servis ve garantide daha fazla uğraşmak istemediğimden doğrudan yurt dışı siparişi vermek istemedim.

Ve fiyata sanki toz boşaltma istasyonu dahil değil gibi. 8-10 bin TL gibi muadillerine göre ciddi yüksek bir fiyat verip, 2 ay sonra da toz boşaltma istasyonu için 3 bin TL daha vermek istemediğimden vazgeçtim. roboking.com.tr 'ye eposta atıp sordum ama yanıt vermediler. Benzer şekilde 360's S10'a toz boşaltma istasyonu gelecek mi diye 2 adet eposta attım, onlar da yanıt vermedi.

Roidmi Eve Plus ile Viomi S9 arasındayım şu an. Aynı gibi duran ürünlerin fiyatında niye 1000 TL fark var anlayamadım.

• erdal85 E kullanıcısına yanıt

iRobot 9XX serilerinde belirli bir alan yada oda seçimi yapıp robotu görevlendiremezsiniz. Bu seriler yaptıkları haritalamayı hafızalarında tutmaz ve harita üzerinden size görevlendirmeler yapma fırsatı sunmazlar. Sadece süpürdüğü alanın haritasını görev bitimi sonrası size uygulama üzerinden verir. Yasaklı alan yada sanal bariyerler de oluşturmazsınız. 75 dk çalışır; reşarj sonrası kaldığı yerden görevine devam eder.

• aoguz A kullanıcısına yanıt
    S7 sadece 5mm kaldırıyor mopunu, yani bizim ülkemizdeki halılar için geçerli bir çözüm değil. Yabancı testlerde de bunun iyi niyetli ama yetersiz ve işe yaramayan bir çözüm olduğu vurgulanıyor.

Sözünü ettiğiniz ürünler zaten aynı ama marka algısı var: Passat ile Octavia muhabbeti

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Robot konusunda kararsızım, yardım istiyorum, 4500-5000 Tl bütçe var, eşime sürpriz için, Roborock S5 Max düşünüyordum, 360 s9 u gördüm, ona bakayım dedim 360 S10 çıkmış, ne alacağımı bilmiyorum, sadece beni uzun süre üzmeyecek, sağlam süpürmesi daha fazla olan bir model istiyorum. Ne tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

S7 sadece 5mm kaldırıyor mopunu, yani bizim ülkemizdeki halılar için geçerli bir çözüm değil. Yabancı testlerde de bunun iyi niyetli ama yetersiz ve işe yaramayan bir çözüm olduğu vurgulanıyor.

Sözünü ettiğiniz ürünler zaten aynı ama marka algısı var: Passat ile Octavia muhabbeti

Hocam merhaba, ağırlık süpürmede olacağını düşünerek İlife A10s, 360 s9 ve 360 s10 arasında f/p bakımından hangisini önerirsiniz. Bunlar haricinde bu bağlamda önereceğiniz bir ürün olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dadas-25 -- 15 Haziran 2021; 16:45:33 >
  • needacar kullanıcısına yanıt

Peki siz hangisini önerirsiniz ? Ben s5 max da gördüm ama garanti ve servis durumu nedir bilemedim.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Bilgi için çok teşekkürler. Zaten S7'nin ayrı satılacak toz istasyonu ile 12-13.000 TL'ye gelecek fiyatının aşırı olduğunu düşünüyordum. Halı konusu kafamı kurcalıyordu, netleştirdiğiniz için teşekkürler.

Toz boşaltma istasyonu benim için zorunlu. 8 yıldır kullandığım iRobot 650'nin tozunu boşaltmak çok sıkıntı yaratıyor. Otomasyon olsun diye aldığım ürün evi bitiremeden dolup yarım bırakıyor.

İtirazınız yoksa Roidmi Eve Plus ya da Viomi S9 ile devam edeceğim. :)

tekrar teşekkürler

Selamlar,

"roboking.com.tr 'ye eposta atıp sordum ama yanıt vermediler." bu firma Roborock distribütörü felan değil bilginiz olsun.

"Benzer şekilde 360's S10'a toz boşaltma istasyonu gelecek mi diye 2 adet eposta attım, onlar da yanıt vermedi."

S10 donanımında böyle birşey yok sonradan eklenebilecek birşey değil, S10 da istasyon mevcut değil.

• oqi kullanıcısına yanıt

Teşekkürler oqi. Amazon'un kendi stoğundan sattığı Proscenic M8 Pro buldum. Normalde %10'a kadar pahalıysa Amazon'dan alışveriş etmeye çalışıyorum. Roidmi ve Viomi ile aynı sınıf ürün olduğundan bunu alacağım gibi:

https://www.amazon.com.tr/Proscenic-M8-Pro-%C4%B0stasyonlu-Garantili/dp/B092MVMR8P/

👌amazon iade vs için gerçekten büyük olanak %10 farka fazlasıyla değer. Güzel günlerde kullanın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ilkerharman İ kullanıcısına yanıt
    S5 Max değil bu belirtmekte hatta vurgulamakta fayda var...

• oqi kullanıcısına yanıt
    Ben de simdi ona bakiyordum. S5 max degil.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

@Hepsirobot hocam peki 360 S10 un tek fırçasının olması süpürme performansını olumsuz etkilemez mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Kesinlikle diyebiliriz, o da zaten iRobot mekanizmasını kullanıyor.

O zaman gatanti isi cozulse alinacak en iyi cihaz bu gibi

• Gkhaann G kullanıcısına yanıt
    Çift ana fırça zaten bir tek iRobot modellerinde ve Ecovacs T9 da var.

• Merhaba arkadaşlar. Bir siteden bir indirim çekim var. Eşim robot süpürge istiyor. Ve alabileceğim 3 seçenek var. Eşim illaki mop özelliğide istiyor. Siz olsanız hangisini seçersiniz.

Anker Eufy RoboVac L70 Hybrid + 1500 tl vermeliyim.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro  + 1000 tl vermeliiyim

Anker Eufy RoboVac 35C + 600 tl lik çek bana kalıyor.

@Hepsirobot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burock2010 -- 15 Haziran 2021; 23:53:5 >
  • burock2010 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba

İllaki bunların arasından bir seçim yapacaksanız, MopPro.
    Saygılarımla

• burock2010 B kullanıcısına yanıt
    ilifeA10s de 3000tl civarı bunuda bir düşünün

• Merhaba geçen sene @Hepsirobot 'un tavsiyesi ile Ecovacs Ozmo Deboot 950 almıştım. Ürünün kalitesi, süpürmesi, mop performansı gerçekten iyiydi. Ancak yazılımsal sıkıntılar başımızı çok ağrıttı, beklediğimizi bulamadık. Çoğu kullanıcı gibi biz de iade ettik. Şimdi onun yerine arayış içerisindeyiz.

Şu an Roborock s7 almak istiyorum o da yeni çıktığı için. Diğer modellere de pek hakim değilim. Ozmo'dan sonra elime aldığımda bu ne kalitesiz malzemeymiş demek istemiyorum ve stabil bir cihaz istiyorum. Beklentilerim bunlar.

• 
Sayfa: önceki 18091810181118121813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.