Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1739. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
56.082
Cevap
1.323
Favori
2.234.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
83. Sırada  bugün en iyi #27
Sayfa: önceki 17371738173917401741
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm forumdaş ailesinin Anneler Günü kutlu olsun... 👏👏

Değerli Eş ve Annelere olabilecek en güzel hediye sanırsam çıksa çıksa bu forumdan çıkar... 😁
  • muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Yazmaz efendim ama söyle ilk arıza verdiğinde.
    Siz reset yapınız.
    Ben bir batarya sorunu olduğunu düşünüyorum.
    Cihaz daha önceden kullanılıyordu, değil mi?
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Tabi. Son 1 2 gundur hata veriyormuş. 6 aylik cihaz toplamda. Ses sorunu vs vardi size yazmistim, o degismedi. simdi komple calismiyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • forum_m F kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    MopPro, 360 S7, Dreame D9
    Eğer ses sorunu düzelmediyse doğrudan servise yönlendirin efendim. Garantisi var ve servisi iyidir iRobot firmasının.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Merhaba
    MopPro, 360 S7, Dreame D9

Hocam merhaba,

Mop Pro dubleks ev için uygun mudur? Tek harita kaydetme özelliği varmış sanırım. Bu sıkıntı yaratır mı?

• Merhaba viomi v3 kendiliğinden harita silinmesi sorunu var uygulamayı açıyorum harita görünüyor oda seçip çalıştırdığımda harita siliniyor yeni harita oluşturmaya çalışıyor sizde varmı böyle bir problem

• MoNSTeR1907 M kullanıcısına yanıt

Evet tek haritası var. sadece bir katı haritalayabilir, diğer katta haritasız çalıştırabilirsiniz

• bjQ7 B kullanıcısına yanıt
    Büyük bir hevesle sünger önerisini denedim ancak bende işe yaramadı. Sanıyorum su çıkışları dışında başka bir yerden su geliyor. Çıkışlardan gelse sünger sıçramasını yada taşmasını önlerdi. Kapanma sonrası Ekay a yol göründü yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliboduroglu -- 9 Mayıs 2021; 18:17:9 >
  • estamemuchoo E kullanıcısına yanıt
    Yasamasam yazar miyim

• Ev 3+1 130 m2 koltuk mesafesi 12cm, shagy hali yok normal halı mevcut ve parke tüm döşeme fayans şeklinde. Evde Cocuk olduğu için eşya mevcut mesela salonun ortasında bebek çiti var.

Hol de full halı olduğu için halıya çıkınca otomatik tanisin mop yapmasın istiyorum, süpürme gücü iyi olsun tabii ki, ayrica avantaj mi dezavantaj mı emin değilim ama otomatik kiri boşaltan çöp tankı varsa guzel olur tabii. Okudugum yorumlarda kameralı modeller şuan lidar sensörlü olanlara göre pekte akilli sayılmazlar. Bu bilgiler ışığında 2500-5000 bandında arizasi en az olan ve yedek parca bulabileceğim ürün nedir? F/p olacak şekilde en sorunsuz ürün tavsiyesinde bulunur musunuz? Okudukça kafam allak bullak oldu yardım pls

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyede satılan bu işin en iyisi hangi marka ve model?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alphi3458 -- 9 Mayıs 2021; 19:32:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alphi3458 kullanıcısına yanıt

Tam olarak ne istediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu bilememekle birlikte Robogil Luna en iyilerdendir.

• GrizzlyBear kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam otonom toz boşaltmalı cihazlarla ilgili öneride bulunamam bilgim olmadığı için ama Robogil luna 200 ü öneririm size.Ürün kalite-servis/garanti konusunda TR de En İyisi.
  • Tüm foruma merhaba,

Robogil'in yeni bilgilendirme video serisinin ilki yayında..

Robot Süpürgelerde

"DOĞRU Bilinen YANLIŞLAR"

Bölüm-1 / Pil Kapasitesi

İyi seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=2G3r2k4SPcY&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BravoUno -- 9 Mayıs 2021; 22:40:59 >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Ee anlat da bilelim ozaman

• GrizzlyBear kullanıcısına yanıt

Otonom halı tanıma sadece Ecovacs OZmo modellerinde var. Ancak hiç bir robot o koridoru geçip diğer odalarda mop yapmaya devam etmeyecektir, bilginiz olsun.

• Merhaba arkadaşlar

Hem süpürge hem paspas özelliği olan, bütçe dostu süpürge tavsiyesi verebilecek olan var mıdır? 2500 TL ve altı bütçe

• @Hepsirobot Bilgilendirmeler için çok teşekkürler Ali Bey.

Uzun zamandır istediğimiz, takip ettiğimiz bir üründü Robot Süpürge, (Mayıs 2019'dan bu yana) ki aslında Nisan 2020'de ilk araştırmamızı tamamlayıp Roborock 5S Max ürününe karar verip, İstanbul Bilişim'den sipariş vermiştik, (o dönem 4,355 TL'lik fiyat ile) maalesef biz de İstanbul Bilişim mağduru olduk ve firmadan ne robot süpürge alabildik, ne de paramızı iade alabildik.

Bu batışın ardından bir süre ötelenen konu (maddi, manevi) yeni evimize geçişteki ihtiyaç artışından ötürü yeniden gündemimize geldi.

Önceden araştırdığımız için dün ve bugün biraz bilgileri tazeleyelim dedim, yakın çevremde 2019 ve 2020'de neredeyse 0 kullanıcı sayısından, olmayanın kalmadığı bir ortamda, özellikle 2021 içinde alanlardan Xiomi Viomi V3 serisini, youtube vb kanallardaki incelemelerden de toz toplamalı olarak Xiomi Viomi S9'u beğenmiştim (hatta fiyatı 4,200 TL'lere düştüğü için Viomi S9'a elim gidiyordu) ki dedim DonanımForum'a bakmadan kesin kararımı vermeyeyim.

Ali Bey'in ve diğer arkadaşların yorumlarını okuyunca Viomi'den vazgeçtim. Roborock S6 Max da pahalı geldi ve aklımda toz toplamalı üst düzey bir makinayı almayı gelecek beklentisi olarak belirlediğim için ilk makina olarak az önce Hepsiburada'dan 3,377 TL'ye Roborock S6 Pure (Beyaz) aldım. Umarım acemiliğimizibu cihazda atarız ve teknoloji ilerleyince daha iyi bir cihaza geçebiliriz.

Şu anki evim 3 katlı, tek kat alanı 90 m2, toplamda net 235 m2'lik bir alana sahip (en alt kat bodrum 55 m2).

Halı neredeyse yok (toplam 2 parça, 6 m2 ve 4.5 m2) 3 banyo dışında eşik de yok, eşyaları da daha önce böyle bir plan yaptığımız için 15 cm yüksek almıştık.

Roborock S6'nın su haznesi 180 ml görünüyor, tek kaygım bu yönde, umarım mopta su yeterli olur.

Evde an itibari ile internet yok, (telefondan bağlanıyoruz) sanırım internet de gerekiyor, altyapı sorunu olduğu için Turkcell Superbox ile çözmeyi planlıyorum ama bodrumda çekmeyebilir, bu konuda da yorum ve bilgilerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

Cihaz gelince ben de deneyimlerimi buradan paylaşacağım.

Paylaşım yapan herkese çok teşekkürler. :)

• 
Sayfa: önceki 17371738173917401741
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.