Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1737. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
55.882
Cevap
1.318
Favori
2.218.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17351736173717381739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S6PURE
  • das motiv D kullanıcısına yanıt
    Çarpma sensörü dediği şey tampon ise bir kaç defa sertçe vurduğunuzda düzelebilir, plastik çapağı olabilir.
    Eğer lidar kule sensörü ise hiç kurcalamayın, servis veya iade gerekli.
  • Merhaba,

Bu siteye göre T8 AIVI de çok kötü

https://www.tomsguide.com/reviews/ecovacs-deebot-ozmo-t8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Eh koskoca Tom’s Guide, onlar daha iyi bilir.

Merhaba,

Bu siteye göre T8 AIVI de çok kötü

https://www.tomsguide.com/reviews/ecovacs-deebot-ozmo-t8

• kk1903 kullanıcısına yanıt
    😂
  • İlife a10s ile ilgili küçük bir dipnot. Global sitede yazan veriye göre sarj olma süresi yaklaşık 380 dk. Kıyas yapilabilsin diye S5 Max 5200 mah şarj süresi 180 dk.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Ön tarafta bulunan normalde bi engele çarpınca geriye doğru esneyen yerde sıkıntı. Çarpınca geri gidip tekrar normal yerine gelmiyor, elle dokununca geri çekiyoruz o zaman devam ediyor tekrar, 1-2 dk sonra tekrar aynı şey oluyor, bazen aynı uyarıyı hiç bi yere çarpmamışken de veriyor.

• das motiv D kullanıcısına yanıt
    Tamponda mekanik/manyetik sensörler var, sıkışınca sürekli devrede kalıyorlar.
    Dediğim gibi tampona bir kaç defa sertçe vurun. Düzelmez ise servise gönderin.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam teşekkürler, deneyelim bi.

• tomb.raider kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar, Roborock S5 Max Siyah olanı alacağım. Kullananlar var mı aramızda?

• Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle şunu söyleyeyim uzun araştırmalar ve buradaki değerli yönlendirmeler ( @Exper1980 'e ayrıca teşekkürler ) ile fazlaca bilgi sahibi olduk.

Ecovacs Deebot T9 AIVI kesinlikle şu an için en iyi cihaz gibi duruyor daha iyileri de vardır mutlaka bu benim gözlemim şimdilik. Garanti vb koşullar uygun olsa o cihazı alacaktım kesinlikle ama @Hepsirobot parça tedariği ile ilgili de sorun olabiliyor deyince hiç kasmadım. yine de bu işin mercedes'i gibi duruyor cihaz, risk almayı seven the best or nothing diyen arkadaşlar kesinlikle incelemeli.

kıymetli @Hepsirobot tavsiyeleri ile Lydstro almaya karar vermiştim ancak stokla ilgili sıkıntılar dolayısıyla yine onun da alabilirsiniz dediği ROIDMI eve Plus aldım.

Öncelikle baştan söyleyeyim çok memnun kaldım.

2700 Pa çekim gücü kesinlikle çok iyi ve yeterli.

Şahsi tavsiyem arızasını bilemem ama alırken "CİFT FIRCALI" olması kesinlikle faydalı. diğer modellerde çift fırça yoktu.

Gözlemim aynı bölgede daha kısa sürede daha iyi temizlik yaptığı yönünde zira hem sağdan hem soldan ortaya geliyor tozlar, tozu da ortadan çekiyor.

türkçe dil yükleyebiliyorsunuz. mopu henüz denemedim ama çok beklentim yok moptan şimdilik Ecovacs o konuda efsane işler yapıyor gibi... tecrübe edince belki editlerim burayı da.

Benim gibi günlük çalışma ile evdeki tozları alsın bize iş bırakmasın diyenler düşünmeden alabilir. 120 metrekare evimizi çok güzel temizledi ve kesinlikle süpürge açmadık bu hafta eşim ayda bir açarız dedi, kirli değilse neden açalım dedim haklısın dedi sustu. büyük evlerdeki en büyük sorun 3 günde bir toz topaklarının oluşması olabiliyor, en önemli artısı bu.

dikkat edilmesi gerekenler ki ben mobilyalarımı buna göre almıştım; yatağınızın altı sandık baza ise (zaten süpürgede girmez) geçmiş olsun ayaklı ise çok mutlu olursunuz. Hele ki mobilyalarınız da yine bizim gibi 15 cm ayaklı ise size hiç iş kalmıyor.

makina güçlü, akıllı ve inatçı. sandalyelerin sehpa ayaklarının etrafından dolaşıp toz bırakmıyor. bizim gibi iki günde bir gezsin evi derseniz pırıl pırıl oluyor yerler.

kabloların ve eşiklerin üzerinden geçebiliyor ancak takılırsa kabloyu çekip götürüyor kablolarınızı kenarlara çakmalısınız. Takılınca da gel beni kurtar diyor.

halı püskülleri en büyük düşmanı ancak alet çok inatçı çocuğunlukla kurtarıyor kendini hatta halıyı yarıya kadar çekip (içine doğru katlayarak) kurtarıp temizlediği oldu bir kaç defa. gelip halıyı düzelttim makina hala süpürüyordu evi.

halı uçlarında püskülleriniz varsa üç çareniz var; en kolayı püskülleri tersten sağlam bir şekilde koli bandı gibi bir şeyle yapıştırmak; ikincisi, "hanımların dikkatine" anonslu overlockçu; üçüncüsü halıların da değişim zamanı gelmişti artık demek :))

KESİN VE NET TAVSİYEM, toz toplama ünitesisiz almayın acayip kolaylık hatta şöyle söyleyeyim aksi bir makina gereksiz iş yükü robotların amacı kolaylık zaten.

forumdaki arkadaşlar fırça arasına saç kalıyor makina takılıyor öyle bile alsan temizlemeden kaçış yok demişlerdi hatta haddini aşıp evine temizlikçi al diyen bile olmuştu. yok öyle bir şey. eğer kedi köpek beslemiyorsanız sorun yok. Besleyenler de bile sorun olmayabilir ama tecrübe etmediğim için konuşmam hata olur.

ben evi 8 defa temizlettim. fırçayı "hiç" temizlemem gerekmedi üstelik ilk kullanımda evi bilerek kirli iken ilk ona temizlettim.(kontrol de ettim sıkıntı yok) ayrıca fırçayı manuel temizlemeniz gerekirse bile toz toplamak ile fırçayı çıkarıp arasından takılanı temizlemek "elin deymişken" denilecek bir şey değil ziya depo farklı - fırça farklı kapaklar içinde birisi toz (alerjim var) diğeri saç vs.

şimdilik beğenmediğim iki nokta var, ilkini çözeceğim o benden kaynaklı. evin haritasını çıkardı ama oda ayrımı yapmadı. o benim cehaletim olabilir, kabul.

ikincisi toz deposu kapağı her ne kadar kapalı da olsa süpürge işi bitip şarj öncesi robottan tozu çekerken hafif bir toz kokusu geliyor burnuma. evde hanım süpürge yaparken süpürgeden hepa filtre dolu iken arada gelen toz kokusu gibi. üniteyi kontrol edeceğim filtre filan bir yanlışlık mı var diye ama can sıkıcı bir koku değil hafif bir toz kokusu çözülmese de çok umrumda olmaz.

evimde 8 adet halım var hepsi pırıl pırıl oldu, modunu ayarlarsanız otomatik olarak bulunduğu yere göre güç harcıyor. güçlü mod halılarda çok ses çıkarıyor (normal Philips süpürge sesi) ama biz zaten evde olmadığımız ve komşuları da rahatsız edecek gürültüde olmadığı için :)) gürültüye takılanlar güçlü halde sıradan bir süpürgeden biraz daha az gürültü yaptığını ama düşük modda kesinlikle çok az sesi geldiğini bilsinler. günlük kullanımda düşük iş görür.

herkese hayırlı forumlar, destek verenlere ayrıca teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezgiiin -- 9 Mayıs 2021; 0:42:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

MopPro hocam, aynı cihaz.

Proscenic M6 ile moppro arasında 400 500 lira fiyat farkı var.

m6 aşağı yukarı 1c fiyatına satılıyor.

moppro ile aynı ise 1c ye tercih edilmeli mi?

• ilife A10s pil kapasite ne..Bulamadim internet de .

• Tom amca'nın kulübesine eufy yeter .

• lewel123 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
    Kutu savaştan çıkmış gibi ama 🙈😄

• TimeBoy kullanıcısına yanıt
    2900 su sanırım

• SkiP_ S kullanıcısına yanıt
    Evet benimde dikkatimi çekmişti
    Ali beye n3max ilgili sormuştum benzer soruyu
    1A ile şarj olduğu için süre uzunmuş
    Bunda da durum aynıdır muhtemelen 😄

• Neyse ya aldım geçtim iLife'ı, Alman firmasından da kazık yiyeceksek yansın bu dünya.

• Hayırlı olsun.Hangi modeli nereden aldınız..

• GunesDoga06 G kullanıcısına yanıt
    Ilife me kadar guzel ve kaliteli cihaz olursa olsun,, distribütör firmasi yuzunden rezalet otesi..tecrubeyle sabittir.. şu an roborock s6 pure kullaniyorum

• 
Sayfa: önceki 17351736173717381739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.