Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1740. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mithatcann , Vendetta29 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
56.082
Cevap
1.323
Favori
2.234.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17381739174017411742
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ali bey merhaba. İki tane cihaz alma niyetimiz vardı. Bir tanesini Cuma günü iLife A10 S alarak sonlandırdık.

Daha önce Roborock S5 Max, Anker Eufy L70 ve Ecovacs Ozmo 950 kullandım. Roborock 15 gün sonra arıza verdi iyi ki Amazon’dan almıştım kolayca iade ettim. Anker’i büyüklere hediye ettim. Ecovacs haritalama problemleri yüzünden onu da Amazon Almanya’ya iade etmiştim. Roborock en çok beğendiğim cihazdı bu üçü arasında.

iLife A10 S için üç günlük yorumum pil biraz daha yüksek kapasiteli olabilirmiş. Evim 120 m2 pek sorun olmadan temizledi. Haritalamayı diğerlerinden daha hızlı yaptı. Mop olayında diğer kullandığım üç cihaza açık ara fark atar. Silmeyi ve süpürmeyi aynı anda yapmaması iyi mi kötü mü bilemiyorum. Kişiye göre değişebilir bu durum.

Diğer baktığım cihaz Ecovacs T9 Aivi. Ozmo 950 o kadar çok yordu ki saçma sapan haritalama problemleri ile. Acaba T9 da böylemidir diye düşündürüyor. Bu riske girmezsem Luna 200 iyi bir seçenek sanırım sizin mesajlarınızdan anladığım.

Luna 200’de Y paspaslama var diyor. Mop olayında Y paspaslama titreşimli paspaslama kadar etkili midir ? Bir de T9 yazılımı hakkında bilginiz var mı ? Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunesDoga06 -- 9 Mayıs 2021; 22:32:28 >

• GunesDoga06 G kullanıcısına yanıt
    Merhaba. iLife A10s tek sarj ile silme ve süpürmeyi bitirebiliyor mu evinizde?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SkiP_ S kullanıcısına yanıt
    Evet bitiriyor. Sıfırdan yüze kadar güç ayarı var. 60 seviyelerinde kullandım hep. Paspası güçlü olarak yaptırdım şimdiye kadar. Yarıda kalmadık bitirme konusunda
    Hocam titreşimli mop ile kıyaslama yapamam ama Luna 200 mop konusunda çok ama çok başarılı memnun kalmama gibi bir ihtimaliniz yok bence

Kutu içeriğinde neler var di? Ana fırça a10 da hem silikon hemde kıllı olarak mevcut. A10s global sitede de aynı ama Gizaninbgorsellerinde tek fırça

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robogil'in bilgilendirme videoları devam ediyor;

"DOĞRU Bilinen YANLIŞLAR"

Bölüm-2 / Emiş Kapasitesi

İyi seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=jAfQkDoQZZ4&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BravoUno -- 9 Mayıs 2021; 23:27:9 >
  • Ashkar1453 kullanıcısına yanıt
    Anladım. Diğer kullandığım üç cihaza sanki paspas özelliği yok denmesin diye konulmuş gibiydi. Paspaslama olarak iLife diğer kullandığım üç cihazdan gerçekten başarılı ama sanki paspaslama konusunda gidilecek çok yol var gibi hala.
  • TimeBoy kullanıcısına yanıt
    Evet kutudan hem silikon hemde kıllı fırça çıkıyor. İki tane paspas bezi, kumanda, bir de yedek yan fırçalar çıkıyor.
    Muhakkak var hocam daha neler göreceğiz neler😅
  • Merhaba,foruma daha önce de sormuştum,bazı sebeplerden dolayı robot süpürge alma işini ertelemek durumunda kaldım.Eski mesajımı güncelleyerek öneri isteyeceğim.

Bana robot süpürge önerisinde bulunabilir misiniz?

-155 metrekarelik ev,

-Evcil hayvan yok

-Süpürme ve silme fonksiyonlu

-Fırçası olabildiğince az saç dolanan(Bu önemli çünkü uzun ve kıvırcık saç sorunsalı,her yer saç oluyor)

-4+1 ev sadece yatak odası ve salonda halı var.Parke ve fayans.

-Bel ve boyun fıtığım var olabildiğince bu cihazla evi temizlemek niyetindeyim bu yüzden silme fonksiyonu da güçlü olmalı.Titreşimli , y mop vs hangisi güçlüdür?

Elimde dyson kablolu süpürge var dönüşümlü kullanacağım.

Yurtışından getirtme imkanım yok hiç böyle büyük bir alışveriş de yapmadım o yüzden sizlere danışmak istedim.

5000 -6000 lira civarı bütçem var.

Açıkçası roborock s7 yi merak ediyorum.Birkaç ay beklemeye değer mi?

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Hocam o zaman moplu temizliği oda oda seçerek yaptirabildigim modellere bakmam daha mantıklı sanıyorum

• Ashkar1453 kullanıcısına yanıt

Robogil 200 forumda önerilmişti daha önce de okudum ama araştırma fırsatı bulamadım, bi inceleyeyim. Tsk ederim

Neden 2 fırça ? Zemine göre mi değiştireceğiz?

• estamemuchoo E kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilmiyorsam silikon fırça fayans arası gibi yerlerde daha etkili diye biliyorum.
  • GrizzlyBear kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne demek.
  • GrizzlyBear kullanıcısına yanıt
    Anlatamadım sanırım, mop ünitesi takılı iken robot halı üzerinden geçip mop yapacağı alana gidemez: ya halıyı algılar (Ecovacs) ver geri döner, ya da diğer robotlarda mopu ıslak ıslak halıya sürterek kirletir.
  • kurenaisama K kullanıcısına yanıt
    Robogil luna 200 ü araştırmanızı öneririm.Süpürme ve mop konusunda çok ama çok başarılı bir cihaz.Servis/garanti konusunda zaten TR de 1 Numara Robogil firması.
  • aliboduroglu kullanıcısına yanıt
    Hocam sünger önlemediyse hakkaten başka bir yerden kaynaklanıyodur yaa. Acaba su tankından pompaya çekerken oradan bir yerden mi kaçırıyor ki? Solda siyah conta gibi biseyler var orası geldi aklıma.
    Deliklere koyduğun minik süngerler ıslak mıydı peki?

• Merhaba, araniza yeni katıldım. bende neredeyse 6 aydır sorunsuz s5 max kullanıyorum. Bazen su damlama olayi bende de oluyor. Bir çözümü yok sanirim.

• Hocam ben Luna 200 almayı düşünürken son 20 sayfayı inceledim ve bu forumda gerçekten yorum yapmak için değil sadece Luna 200'ü övmek için olan arkadaşları görünce kasıtlı olarak yönlendirildiğimi düşündüğüm için vazgeçtim.

Bir cihazı tavsiye ediyorsanız bile yaşadığınız kullanıcı deneyimlerini artısıyla eksisiyle belirtmeniz daha faydalı olacaktır. @Hepsirobot 'un fikirlerini herkes önemsiyor burada çünkü objektif yorum yapıyor. Şu yönden iyidir bu yönden kötüdür diyor. Benim görüşüm bu, saygılar.

• 
Sayfa: önceki 17381739174017411742
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.